ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 6. 2020 18:08

peter23p píše:V modrých obsluhují červené ale naopak a hlavně na poštách to nefunguje. I když je to pouze přechodný stav. Do budoucna by měli i pošty obsluhovat modré.

Nevím, jak jinde, ale červené, co jsem používal, už přebarvili (možná některé i zrušili), a na mapce to vypadá dost přebarveně. Tady tvrděj, že klient ČSOB může na poště minimálně vybrat, vložit a zadat PÚ: https://www.csob.cz/portal/lide/ucty/pl ... eske-poste
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 4. 6. 2020 18:24

Jo to je to o čem mluvím že by postupně měli mýt klienti ČSOB na poště stejné služby jako klienti červení. A je jen otázka času kdy červení klienti zaniknou úplně a budou jen modří.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 4. 6. 2020 20:02

vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod .357 5. 6. 2020 07:42

Když jsem se v PS ptal, jak je to s jejich budoucností, tak mi paní na přepážce tvrdila, že mají tuhle značku zrušit a kompletně přejít pod ČSOB, a to prý možná ještě letos...
.357
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 5. 6. 2020 20:36

Vlákno jsem procházel, ale současný stav může být jiný, proto se raději zeptám.
1. Do čeho se počítá či nepočítá (podmínka bezplatného vedení, svět odměn, ...) výběr z bankomatu z KK Standart přes Curve?
2. Stejný dotaz na GBiT z jiných karet položek od obchodníků na KK Standard?

-- 5. 6. 2020 22:26 --

Něco jsem ještě našel ve vedlejším vlákně PS a přímo na ČSOB: https://svetodmen.cz/uploads/assets/pra ... 5-2020.pdf.

Tedy dotaz na Curve a Svět odměn je asi zbytečný, jen se zeptám na Curve a podmínku bezplatného vedení, co se protočené přes Curve do bezplatného vedení počítá?
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 6. 6. 2020 04:35

Mirku, jelikož výluka karet třetích stran (Curve, Revolut) je výluka hodně nová, platná od 27. května (jak v názvu tebou odkazovaného PDF sám vidíš), tak ti těžko někdo bude moci už teď odpovědět, zda Curve/Revolut je zcela ignorována i třeba pro obrat (a tedy pro vratku částky za ten měsíční poplatek, co je účtovaný na zlomu cyklu). Neboli ptáš se na tuto novinku příliš brzy :).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 7. 6. 2020 13:00

Podmínky pro slevu 30Kč za používání KK (měsíční obrat minimálně 3000Kč) se u ČSOB/ERA nezměnily, stále platí ty z roku 2018 https://www.csob.cz/portal/documents/10 ... -vyhod.pdf , takže osobně si myslím, že výběr KK přes Curve bude i nadále do měsíčního obratu počítán, pouze už z něj nebude 0.5% (2%) bonus.
Milos
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 7. 6. 2020 14:00

Takhle ti brzo blouknou Curve, jestli budeš jen vybírat, tam porovnávají poměr plateb a výběrů.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 7. 6. 2020 14:10

O tom nikdo nepsal, že s Curve jen vybírá z bankomatů a normálně neplatí :-)
Milos
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 7. 6. 2020 19:03

V jaké formě jste dostali odměnu 1000 Kč za založení KK? Mně paní při podepisování smlouvy na pobočce tvrdila něco o poukazu na 1000 Kč do Mall.

Přesto, že jsem chtěl při tel. uzavírání smlouvy na KK a poté podepisování na pobočce výpisy elektronicky, nastavily mně je poštou (od příště budu "zdržovat" a vše co podepíšu do poslední mrtě projdu). Změnil jsem si je obratem doma v IB na elektronické. Dotaz: změna se promítne okamžitě, nebo až při dalším výpisu a první mně dojde poštou se skásnutím bankou 30 Kč?
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jujec 8. 6. 2020 08:31

Tak jsem si prošel historii bodů a plateb a ano, za CURVE už body nedávají. Jen jsem čekal, že ve výpisu bodů bude stejně jako u plateb menších než 100 Kč uvedena daná platba a údaj 0 bodů a ono ne - prostě daná platba vůbec na výpisu bodů nefiguruje.
jujec
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 8. 6. 2020 08:54

Takže to "opsali" např. z Monety, kde chci-li mít slevu musím kartou platit přímo nebo maximálně přes g-pay. Při platbě přes Curve se slevy nepočítají, i když v textovém řetězci za CRV je obchodník jasně uveden. :-)

-- 8. 6. 2020 10:16 --

Dle infolinky po přepojení na odborníky na KK: odměna za založení 1000 Kč se vrací na účet karty. Při vyřízení dodatkové karty k hlavní kartě stačí na obou kartách v součtu utratit 3000 Kč pro bezplatné vedení obou KK - limit 3000 Kč se vztahuje k účtu ke KK, nikoliv k jednotlivým KK pod jedním účtem.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 8. 6. 2020 16:02

V rámci akce Usetřeno, kdy Vám byl připsán bonus? Opravdu banka připíše až poslední den tedy dodrží celých 30 dní? :hm 8-S
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 8. 6. 2020 16:09

Myslím, že to v mém případě trvalo ještě o pár dní déle.
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 8. 6. 2020 17:40

Za jaký časový úsek vám připsali na kartový účet vstupní odměnu 1000 Kč za založení ČSOB KK?
MirekM.
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka