ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 14. 4. 2021 12:41

Právě že tyhle velké kolosy mají pak problém mít při tom lidí akceschopnou strukturu, aby při to počtu lidí fungovaly. A ty tisíce zaměstnanců jsou rozstrkaní do různých oddělení, každé musí vykazovat nějakou činnost, atd., výsledkem je, co předvádějí. Malé bance stačí jednoduché použitelné IB, velká potřebuje víc aplikací, pořád to měnit, vymýšlet nesmyslně složitá hesla a další zbytečné složitosti pro zákazníky.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod tmx643 14. 4. 2021 12:49

To s tím potvrzováním plateb ve smart bankingu pomocí jiné aplikace snad musí být chyba, vždyť to nedává smysl, to tak nemají ani banky používající samostatnou klíč apku.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 14. 4. 2021 14:55

ČS to takhle taky řeší - podepsání příkazu zadaného v appce George proběhne v George klíči...

U ČSOB mě to až tak netrápí, ale spíše mám obavy, jak to dopadne - u obou brandů - modré ČSOB i Poštovní spořitelny jsem se měl intuitivně tendenci IB spíše vyhýbat a přihlášení jsem omezil snad jen na případy, které nešlo řešit jinak ze smart bankingu (stažení výpisu a pod.), v minulosti více věcí nedopadlo úplně nejlépe (poslední hurá akce byla změna "IB" ČMSS MojeLiška, kde si tuším po změně nešlo přístup získat bez návštěvy obchodního místa - i když do původní platformy jsem se předtím přihlašoval), naštěstí poslední výpis zaslali poštou a tak to nebylo třeba nakonec řešit. Třeba s jedním účtem to problém nebude, ale když tam klient v rámci skupiny více produktů, tak ČSOB byla dost nevyhovující.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod audiobullys 17. 4. 2021 13:39

Já minuly pondělí potřeboval vyplácet naky částky při koupi nemovitosti a csob vůbec nefungoval celý den smartbanking. Jak jsem zjistil tak i ve smartbanking ucb jsou nízké limity 100k takže taky inet banking. Jediná výhoda je csob karta s limitem výběru 500k ostatní maj sotva 100ku, ucb má teda 200k
Nedovedu si představit až mi tam z tydle nemovitosti přijde 1 milion a budu pak pracně přeposílat s nefcnim smartbankingem a ještě nakym smartklicem na svy další účty. Ještě že na začátku jsem si tam navyšoval limity na nakych 5 milionů. Ale je pak dost nepříjemné zjistit že např. V airbank nejde poslat víc jak 50k okamžitou platbou přitom minuly měsíc to šlo. Natož že ani přes infolinku csob ty limity hned tak zvednout taky nejdou.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod qwerta 18. 4. 2021 06:47

Nechodí mi sms, pro přihlášení do IB. Je to jen u mě, nebo to máte taky tak?
qwerta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mate59 18. 4. 2021 09:25

Funguje.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 4. 2021 05:01

Získejte 200 Kč do Mall.cz za aktivaci DoKapsy od ČSOB
Stáhněte a aktivujte si v březnu aplikaci DoKapsy a získejte poukázku 200 Kč na Váš příští nákup u Mall.cz.

Stačí si do 31. 3. 2021 stáhnout a aktivovat verzi naší aplikaci DoKapsy od ČSOB pro uživatelem s účtem (tzn., že k aktivaci aplikace musí dojít prostřednictvím kódu vygenerovaného v internetovém bankovnictví) a my po skončení akce pošleme prvním 4 000 účastníkům poukázku v hodnotě 200 Kč do Mall.cz. Akce je nepřenosná a platí pouze pro klienty registrované do Světa Odměn. Kompletní pravidla naleznete zde.

Voucher na 200 Kč včera přišel emailem, platnost voucheru do 4.6.
anonymni

Odeslat příspěvekod ladisg 22. 4. 2021 08:50

Jen pro zajimavost, kdy sis tu aplikaci DoKapsy aktivoval? :-)
ladisg
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 4. 2021 09:15

2.3.
anonymni

Odeslat příspěvekod Milos 22. 4. 2021 19:50

Já si ji aktivoval 3.3. a zatím mi voucher nepřišel.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod drummond 24. 4. 2021 23:15

Tak mi na spoření s bonusem přišla odměna 500 za těch prihozenych 100 tisíc v únoru. Vzhledem k té bídě všude kolem, je tam nechám do konce roku a pripluje dokonce 1000, což ten 0,25% úrok silně vylepší.
drummond
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jenda_s 26. 4. 2021 14:08

mě přišel kód na mall za instalaci čsob do kapsy právě dnes. Když přesně jsem to zakládal už nevím...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 26. 4. 2021 14:13

Tak mě už Mall voucher na 200Kč taky před chvilkou dorazil. Aplikaci DoKapsy jsem aktivoval 3.3.2021.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 26. 4. 2021 16:31

Já také Mall voucher dnes, asi nějaké hromadné rozeslání :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Vasek06 26. 4. 2021 19:50

Voucherů mám několik, nemám pro ně využití, nabízím za 150 Kč. SZ.
Vasek06
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků