ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 5. 2021 19:46

Jak získat 1 000 Kč a 2 % zpět z nákupů?
Stačí si nyní sjednat kreditní kartu a ta vám z každého nákupu vrátí až 2 % zpět do Světa odměn. A odmění vás bonusem 1 000 Kč za sjednání, stačí mít naše mobilní bankovnictví.
Akce probíhá v období od 15.5. do 31.8.2021.
https://www.csob.cz/portal/documents/10 ... k-1000.pdf
https://www.mesec.cz/aktuality/csob-da- ... -podminky/
anonymni

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 19. 5. 2021 07:53

Celkem dost výjimek v podmínkách pro odměny:

Klientovi zejména nepřísluší nárok na přidělení bodů za připsání úroku nebo zúčtování poplatku, za převody peněžních prostředků provedené mezi jeho vlastními i dalšími účty, zasílání peněžních
prostředků po celém světě bez použití bankovních účtů (např. službou Western Union), za výběr
hotovosti v bankomatu, nebo jiným způsobem (např. CashBack nebo CashAdvance), nebo v souvislosti
s použitím Platební karty pro účely podávání sázek a hraní hazardních her a dobíjení předplacených
služeb nebo kreditu pro nakupování u obchodníků, elektronických peněženek a virtuálních účtů (např.
Revolut, Richee, Twisto, Seznam peněženka a jim podobné). Dále se nepřidělují body za transakce
provedené předplacenými kartami Banky (např. COOL kartou) včetně jejího dobíjení a transakce
provedené kreditní kartou k Půjčce po ruce. Neodměňují se také platby Platební kartou, když je taková
platba fakticky provedená aplikací nebo kartou jiné instituce (např. CURVE card, Revolut a jim
podobné) ke které je Platební karta pouze navázaná. Další případné výjimky v přidělování bodů jsou
uvedeny v Pravidlech pro sběr bodů.
Kittyhawk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 5. 2021 11:32

No, a tak je to správně. :) I když více by se mi to líbilo nějak přesněji - pomocí MCC kódu? Jen by mě udivuje, že si nezjistí, co jednotlivé uvedené služby jsou a bezhlavě to poprvé opíšou od RB a pak už jen recyklujou (Richee).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod hannys85 19. 5. 2021 11:38

Super akce, navíc ještě i garance úrokové sazby ve výši 0% p.a. po dobu prvních 6 kalendářních měsíců.
Minulý rok mi kreditku při stejné akci neschválili i přesto, že mi pořád vyskakovali v bankovnictví PS i ČSOB předschválené limity, vždy mě to tahalo na pobočku, kde mi paní říkala, že nebude problém a potom se strašně divila, že problém byl. Měl jsem za to, že to bylo nadužíváním cool karet v minulosti, ale to Vám samozřejmě nikdo neřekne. V registrech žádné negativní záznamy nemám, u jiných bank jsem nikdy se scvhválením kreditky neměl problémy atd. Sranda je, že mi pořád během posledního roku z ČSOB volali jestli nechci jejich půjčku, kontokorent či refinancování. Slušně jsem jim vždy odpověděl, že žádné půjčky nemám a nechci, mám jen kreditní karty (ty používám jen kvůli bonusům a platím vždy v bezúročném období) a že jediný produkt o který jsem měl zájem byla kreditka, kterou mi nechtěli dát...

Takže nyní jsem si říkal, že to zase ze srandy zkusím, protože motivace veliká a kupodivu to konečně vyšlo. Během chvíle vše přes IB vyřešeno a už mi svítí schválený rámec. Nic jsem nedokladoval, dal jsem posouzení na základě historie účtu (nechodí mi k nim výplata).
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 19. 5. 2021 12:06

Pošta tedy ve výlukách není. :-)
Služby spojené s kreditní kartou (měsíčně): 30 Kč
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 5. 2021 12:22

Pošta bude ve výlukách v těch "Pravidlech pro sběr bodů".
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Milos 19. 5. 2021 12:27

Pošta není přímo ve výlukách, ale je omezená na 200 bodů/měsíc.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 19. 5. 2021 13:12

Tak jsem pořád a asi už navždy u ČSOB na black listu, registry OK, ale "systém" vydání KK zamítl. 8-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klient ps 19. 5. 2021 13:50

Loni jsem vydělal na temhle akci šestku. Letos se taky účastním. Na začátku listopadu nesmím zapomenout zrušit, aby vyšlo i na přes rok. :)
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod bodyczech 19. 5. 2021 16:33

Škoda, já jsem v únoru zrušil KK PS, takže jsem bohužel předem vyloučen...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 19. 5. 2021 16:40

"Akci nelze kombinovat s jakoukoliv jinou marketingovou akcí pořádanou Pořadatelem v Době
trvání Akce."

Takže pokud bych chtěl teprve založit účet s bonusem 500 a pak kreditku, tak mám asi smolíka.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 5. 2021 17:19

Tyhle akce mě vždy přinutí k nějaké akci.
Markeťákúm z ČSOB by se to asi nelíbilo.
Ale jdu tu jejich kreditku vypovědět :)
anonymni

Odeslat příspěvekod A1rh- 20. 5. 2021 18:26

nemáte někdo ověřeno, jestli umí ta KK vracet i za něco jiného než standardní/internetové platby a ČP do 200b? Takto se to z podmínek jeví, že vyzobali vše běžně používané.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 20. 5. 2021 19:25

Co vím a mám vyzkoušeno, tak všechny obvyklé možnosti "dojení" mají bohužel ve výjimkách :-(
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod xsw 20. 5. 2021 20:00

Lakomci. :lol:
xsw
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků