ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Klient ps 4. 6. 2021 15:52

50 litrů je bežná měsíční útrata mé domácnosti.
Lidi kde, respektive, za co žijete?
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod slavo963 4. 6. 2021 17:22

jenom 50?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod A1rh- 4. 6. 2021 17:29

ok, ok, jsou mezi námi evidentně velké třídní rozdíly :-)
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod pezzay 4. 6. 2021 21:17

..jo,jo.klientPS to je tajnůstkář..taky jsem mu psal, nechť se podělí o své tipy..a nic; ..a třeba je to opravdu běžná útrata domácnosti, těch 50K....
moje zkušenosti:....dostal jsem KK v srpnu'20,limit100k,po půl roce navýšen na 220k,..byl to opruz, ale podařilo se..jak říkáte, ,,podojil jsem''..nikoliv šestku, ale řekl bych tak osmičku,možná víc,,byla tam odměna.,trochu úroky,,,,..abych splnil 1000bodů/měs. tak jsem dokupoval dárkové karty, které jsem věděl, že najdou uplatnění...měl jsem dar.karty za více než 100k...skoro vše je už fuč..celá široká rodina si holt musela zvyknout,že budou místo cash používat darové karty(-: zbyla mi ikea..ta je ovšem čas.neomez....
..jo a 50k nemusíte utratit..teoreticky teda..1 bod dostanete za nákup v hodnotě 25kč..tak si třeba svůj nákup za 250 na páse rozdělte na 10 malých nákupečků po 25 a šup..máte 10 bodů...jestli vás teda pokladní nevezme něčím po kebuli,že ano....a další taškařice..něco koupit,pak vrátit..to jsem já nedělal..dále třeba vratné obaly...kupte si prázdnou bednu na pivo za 100,třeba 10ks...a pak je vraťte..,,že to nejde?..ale no tak.,všechno jde......hezký večer přeji.
pezzay
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 7. 6. 2021 12:17

pezzay: ..1 bod dostanete za nákup v hodnotě 25kč..

z podmínek: "Body vám připíšeme za každý nákup debetní kartou v hodnotě nad 500 Kč nebo kreditní kartou za nákup nad 100 Kč."
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 7. 6. 2021 12:32

To proto, že podmínky jsou psané obecně - standardně kreditní karta dává 0,5% což při útratě 100 Kč dává 0,5 bodu, což při zaokrouhlení na celé body se rovná 1 bod (nejnižší možná odměna). Při nákupu pod 100 Kč už by se zaokrouhlilo dolů na 0 bodů.

Ale při současné akci, kdy kreditní karta dává 2% z každé platby se minimum pro získání 1 bodu logicky snižuje na zmíněných 25 Kč (* 2% = 0,5 bodu zaokrouhleno na 1 bod).
Kittyhawk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pezzay 7. 6. 2021 15:59

...přesně jak píše kittyhawk..nepsal bych to, kdybych to neměl vyzkoušené :-) ..ještě k těm dárk.kartám: za ty jsem dostal taky odměnu, kolem tisícovky...(odbočka--->víte třeba,že kauf. vám daruje šestku, když koupite d.k. za 200K?)..takže já podojil devítku :-) ...teď mám těch 0,5% a to mě teda nebaví...já, bych to zrušil, jak píše klientPS ,ale kde bere tu jistotu,že mu to opětovně schválí.. :hm ..
pezzay
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 6. 2021 16:07

A jak ty d. karty za 200k uhradíš s tou slevou kartou? (zvláště když chceš zaplatit max. 50k?)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod pezzay 7. 6. 2021 16:55

..jasně, máte pravdu..je to offtopic...proto jsem napsal odbočka :-) ...jen jsem chtěl poukazat na to,že existuje taková možnost..u toho kauf. je asi jen bank.převod...loni jsem nad tím uvažoval, ale už jsem měl jiné..
pezzay
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod franko_cz 17. 6. 2021 07:52

Risknul někdo v akci jak založení osobního konta tak kreditky? Jaké si dává šance?
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod faun1 17. 6. 2021 08:26

Já zakládal obojí. Nejprve účet a až se v bankovnictví objevila karta tak i kreditku. Myslím, že jsem dával limit 20k, schválili obratem a ani nechtěli dokládat příjem. Účet jsem založil 31.5. karta zatím nedorazila.
faun1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod A1rh- 17. 6. 2021 23:39

podobně jako Faun, na pobočce mě doporučila založení online, že bych tam stejně musel asi znovu, limit 21 tis., nakonec nechtěli doložit vůbec nic, ani výpisy ani potvrzení příjmu, zbytečně jsem otravoval účtárnu.
Ale co je nejlepší, při založení Konta jsem nesplnil podmínky (akce začínala v dubnu, já měl do loňského května aktivní účet) a včera mi stejně do SMS přišly 2 kódy na 1000 do Mall.
Včera mi přišla i KK, tak si připomenu podmínky abych věděl za co a kdy ten litr má vlastně přijít. Karta šla hned do GPay, do Curve (jen na zkoušku, když s ní stejně nedává body) se mi ji přidat nepodařilo (možná byla příliš čerstvě aktivovaná)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 21. 6. 2021 11:12

jen bych se rád ujistil - pro splnění obratové podmínky 3 tisíce na KK ČSOB by měl stačit třeba i výběr z ATM CRV/KK ČSOB nebo dobití RVLT, i když bez odměny, je to tak?

Jinak mi KK ČSOB ani dnes, v zásadě druhý pracovní den od aktivace karty, nejde přidat do Curve. Hláška ve smyslu, že právě teď to nejde, zkusit znovu nebo kontaktovat support. Máte KK ČSOB úspěšně vloženu v CRV? Díky.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 21. 6. 2021 12:17

ATM/CRV nevim, ale RVLT se pocita do obratu(a bez odmeny)

CSOB kreditku mam v CRV. Ale mozna je nejaky problem, protoze jsem s ni v tehle kombinaci od aktivace pred tydnem zaplatil jenom 3x(cca 15k) a dosahnul jsem nejakeho imaginarniho limitu CRV a vice platit nejde, i kdyz v apce mam napsany denni limit 60 000.

Kombinaci CRV/jina karta jsem zatim platit nezkousel.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod A1rh- 21. 6. 2021 12:51

včera ráno u CRV hlásili nějaký problém.
proč používáš KK ČSOB přes CRV, když takto nedává odměny? dík
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků