ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod servpack 14. 9. 2021 07:33

V polovině srpna jsem si zřídil kreditní kartu ČSOB v akci s vratkou 2 % na 6 měsíců. Na konci srpna jsem s ní začal platit, všechny platby se zaúčtovaly až v září. Měl bych dotaz, od jakého měsíce se mi tedy počítá těch 6 měsíců akce. Zároveň vím, že ty body jsou omezené na 1000 měsíčně. To se vztahuje ke kalendářnímu měsíci nebo to souvisí s obdobím kreditní karty, které jsem si při zřízení nastavil? Pokud již tedy nyní mám téměř 1000 bodů, nemá smysl dále touto kartou kvůli bonusu v září už platit? Děkuji.
servpack
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Milos 14. 9. 2021 11:03

Těch 6 měsíců by mělo platit od data zřízení kreditky (viz. níže uvedená citace z podmínek akce), limit 1000 bodů se vztahuje ke kalendářnímu měsíci.

2% z nákupu zpět
Účastník Akce, který v Době trvání Akce vlastní běžný účet vedený pod obchodní značkou ČSOB a má aktivovaný věrnostní program Svět odměn nebo si takový běžný účet v Době trvání Akce založí a zároveň si aktivuje věrnostní program Svět odměn, získává na dobu 6 měsíců ode dne otevření úvěrového účtu a v souladu s platnými pravidly věrnostního programu Svět odměn zvýhodnění v podobě zvýšeného přípisu bodů do věrnostního programu Svět odměn (dále jen „Svět odměn“), a to ve výši 2% za každou platbu Kartou a účtovanou ve Světě odměn. Maximální počet bodů, které lze získat v kalendářním měsíci za platby Kartou, je roven 1000 bodů.
Milos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 14. 9. 2021 11:07

Přesně tak. Jen doplním k té poslední citované větě Miloše, že body do Světa odměn u plateb kartou nejsou získány (připsány) ani v den transakce, ani v den jejího zaúčtování, ale typicky 1-2 pracovní dny po zaúčtování (nejdéle 5 dní po zaúčtování, viz tabulka na https://svetodmen.csob.cz/static/downlo ... r_bodu.pdf ).
Každý to datum připsání bodů (vždy jednotlivě za každou transakci zvlášť, vždy celé body bez desetinné části dle matematických pravidel zaokrouhlování) může ostatně v IB v historii bodů Světa odměn kdykoliv sám vidět a dle toho se zařídit, zda v daném měsíci ještě může mít další v dané kategorii (viz ten odkaz na PDF tabulku) připsány či už ne.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 17. 9. 2021 13:48

ČSOB Premium dává odměnu do konce roku za doporučení oběma stranám, voucher 1000 do Alzy a 500 na Pepperfield, + soutěž o pobyt v Puppu:

https://www.csobpremium.cz/portal/doporucuji

Tak kdyby někdo měl zájem, pošlu SZ, platí max pro 3 doporučené.
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 17. 9. 2021 23:11

Ja take
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod Persbrandt 22. 9. 2021 01:24

Zdravim, co to je ta ČSOB identita, kterou mi tedka jako klientovi zrejme vnucujou? Psali mi, ze uz pro mne nastalo nejake datum. Ta identita je jako povinnost, abych se mohl normalne prihlasit do IB pres smsku, pripadne poslat nejakou platbu?
Uz mne s tim docela stvou, oni by mozna tvrdili, ze je k tomu nuti smernice EU, ale zajimave, ze nektere jine banky tyto saskarny (mozna zatim) nemaji.
Kdo uz to mate, jake udaje zase ze mne budou pod touto zaminkou mamit resp. jaka opravneni budou ode mne pozadovat? Pouzivam jen IB na PC s autorizacni smskou. Diky.
Persbrandt
Mírně pokročilý

Předchozí stránka