ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod slavo963 10. 8. 2022 09:02

Super, díky za info, už jenom splacení MP udělá 500kc malou domů. 400kc ČP.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Milos 10. 8. 2022 09:21

Jinak podmínkou je se každý měsíc alespoň jednou přihlásit do appky ČSOB Smart, což zdejší osazenstvo dělá určitě běžně a několikrát měsíčně ;-)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod saturn77 10. 8. 2022 18:20

Myslíte, že půjde získat 1000 bodů z akce "Zapněte si 10x víc bodů do Světa odměn" díky DK a pak další body např. dalších 260 bodů z platebních transakcí na KK?

Nebo celkem za měsíc víc jak 1.000 bodů v součtu za transakce na DK a na KK banka ČSOB stejně nepřipíše?
saturn77
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Milos 10. 8. 2022 18:39

To je spíš otázka přímo pro ČSOB. Osobně si ale myslím, že standardní měsíční limit 1000 bodů v součtu pro platby DK i KK bude platit i během této akce, takže získat například 1260 bodů nepůjde.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod bodyczech 10. 8. 2022 20:48

No, ty podmínky akce "Zapněte si 10x víc bodů do Světa odměn" opravdu nejsou moc jasné. Rozhodně pod termínem "adresně oslovený klient" nechápu prosté zveřejnění akce jako novinku ve světě odměn, předpokládám, že to má v IB úplně každý. V appce jako @Milos to nemám...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vasek06 10. 8. 2022 20:53

Volal jsem na infolinku, klasika, přehazovali si mě tam jako horký brambor. Bylo mi řečeno nakonec, že pokud to vidím v IB - lze to chápat jako oslovený klient.
Ale moc si jistá baba nebyla ... :-D
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dalich 10. 8. 2022 22:32

Tak mi ta nabídka s body přišla. Tož si pro těch 5000 Kč dojdu, když holt musím :mrgreen:
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 11. 8. 2022 00:00

Jak přesně že ta akce funguje? Za nákup je běžně 0,1% a 10x tolik je mizerné 1%... něco mi uniká? :)
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod saturn77 11. 8. 2022 06:30

@dalich

Jakou formou ti ta nabídka přišla? taky jen v IB v sekci Novinky, nebo jsi byl osloven/informován jinak?
saturn77
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dalich 11. 8. 2022 08:18

saturn77: Všiml jsem si ji náhodou v IB. V mobilní appce nebylo nic.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jjrr 11. 8. 2022 12:46

V IB jsem už asi rok nebyl, že bych tam nahlédl? :hm
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod minarjo 11. 8. 2022 12:49

V IB to mají asi všichni, já také. Jen nevím co z této akce jako chcete získat, vždyť to není žádné terno: 10x 0,1% pro platby jejich debetkou je jen 1% a to mám stejně na kreditce ČS, mBank Plus a eShop... Tak zde přece nejde o nic zajímavého, jak píše už @Navstevnik123. Pro majitele kreditek by to už bylo zajímavé (pětkrát více bodů), ovšem to by na ně muselo toto násobení bodů platit, což dle pravidel ale jednoznačně neplatí - viz to zde výše odkazované PDF s pravidly, cituji z něj:

Akce je určena fyzickým osobám, které jsou majiteli běžného platebního účtu vedeného v CZK pod obchodní značkou ČSOB/PS (dále jen „Účet“) a k Účtu vydané debetní karty (dále jen „Karta“)...
...
Odměnou v této Akci jsou body do Světa odměn ve výši 10násobku bodů získaných v příslušném kalendářním měsíci Doby trvání Akce za platby Kartou...

Přičemž to slovo Kartou je tam zvýrazněno velkým K stejně jako u té definice debetní karty výše, tedy tím myslí pouze a jen tu debetku k běžnému účtu. Z toho přece jasně plyne, že na kreditku to násobení 10x neplatí, že?
Kreditku ale ČSOB v mém případě stejně tvrdošíjně odmítá, takže i kdyby to platilo, jde to mimo mě :)
Naposledy upravil minarjo dne 11. 8. 2022 13:03, celkově upraveno 1
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod dalich 11. 8. 2022 13:03

S debetkou takto lze získat 10násobek, tedy 1000 Kč/měsíc. Takže je potřeba kartou uhradit (ne utratit) 100 000 Kč a love jsou doma :-) (Až na vyjmenované transakce.) Litr sem, litr tam, many dělaj many. :mrgreen:
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod minarjo 11. 8. 2022 13:05

No právě, a Svět odměn (Pravidla pro sběr bodů) je plný výjimek, na které se body nedávají, je tam skoro vše zde hojně využívané :) (pošta, sázky, MCC 6012...). Takže kdo má jiné kreditky co dávají 1% běžně (jako mnou zmíněné), zde to moc nevyužije.
Naposledy upravil minarjo dne 11. 8. 2022 13:06, celkově upraveno 1
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod mimous 11. 8. 2022 13:05

Ty kreditky tam mají přímo popsané

Za Platby se pro účely Akce nepovažují platby kartami vydanými k Červenému kontu, platby kreditními kartami, platby provedené debetními kartami vydanými k ČSOB Premium kontu, výběry z bankomatů, cashback, online sázky a hry, transakce provedené předplacenou kartou včetně jejího dobíjení a dobíjení předplacených služeb, platby kartou fakticky provedené Aplikací nebo kartou jiné instituce (např. CURVE card, Revolut a jim podobné), ke které je debetní karta pouze navázaná, finanční převody provedené debetní kartou (např. službou Western Union).
mimous
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků