ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tmx643 2. 12. 2022 13:01

Nemělo ČSOB náhodou historii jen asi 2 roky zpět? V nové apce se dostanu až k založení účtu. Tak nevím, jestli je to novinka, nebo si to jen s něčím pletu?
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod Prcek 2. 12. 2022 14:54

V IB je to omezené na 5 let dozadu, dál se v historii transakcí nedostanu.
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky...
Prcek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod losalamos 5. 12. 2022 15:50

Zavolejte mi - fungovalo vcelku rychle. Volali mi prakticky obratem (pátek) a na pondělí jsme domluvili konkrétní termín sjednání, resp. překlopení účtu z Poštovního účtu na Premium Konto, se zachováním původního čísla účtu. Předsmluvní dokumentaci jsem obratem našel v IB, teď čekám na výzvu k podpisu. Do mailu mi přišly ČSOB Premium důležité kontakty".
Se založením on-line přes bankovnictví zkušenost nemám.
Ohledně informací po telefonu - první tři měsíce po podpisu není při nesplnění podmínek penalizace, jen sledují tvoje chování a plnění/neplnění podmínek.
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Bond2 6. 12. 2022 15:06

Tak mi za výběr KK Premium z jejich bankomatu naúčtovali 50 Kč dle sazebníku, což je proti https://www.csobpremium.cz/portal/docum ... k-a-kk.pdf

Podána reklamace.
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 6. 12. 2022 15:23

Koukám, že ČSOB nemá poslední dobou žádnou svoji akci správně systémově nastavenou či technicky zprocesovanou, takže vše musí ručně opravovat v rámci reklamací klientů :roll:
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Suky. 6. 12. 2022 16:35

Taky 50 Kč :-(

Doplněno:
Slečna na lince o akci nevěděla (vždy je poplatek za výběr KK!), pak zkoušela, že akce je jen pro oslovené, po konzultaci potvrdila má slova a zadala reklamaci...
Naposledy upravil Suky. dne 6. 12. 2022 17:01, celkově upraveno 1
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pivinecek 6. 12. 2022 17:19

Mam to same, o zadne akci nevi na call lince. To je neuveritelnost ty banky a novinky. Premium linka uplne natvrdla. Karta Mastercard World Elite.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PULPANM 6. 12. 2022 20:29

Jo hált premium konto.
Také mám ale ještě jsem KK nevybíral a asi tedy ani nebudu, ale zkusit to mohu, jsem taky oslovenej
Naposledy upravil PULPANM dne 6. 12. 2022 20:51, celkově upraveno 1
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 6. 12. 2022 20:34

Hm, nějak mi nedorazila debetka k premium účtu, co jí končí tento měsíc expirace. V DoKapsy je ta stávající vedena už jako expirovaná. Ne, že bych ji teda potřeboval...
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tmx643 6. 12. 2022 21:37

Pokud kartě končí tento měsíc platnost, skončí 31.12., aplikace ukazuje hloupost. ČSOB posílá novou kartu někdy v půlce posledního měsíce.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 7. 12. 2022 00:15

Já tam mám poplatek 50 taky ale s poznamkou Misto: Transakcni poplatek 0 aniz bych to reklamoval, takze to je asi takto systémově
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bufalobil1 7. 12. 2022 10:10

To si všichni jako vybíráte keš abyste si vyvařily úrok na spořáku :D ?? To ta pajda těžce narušuje byznis plán 8-)
bufalobil1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drummond 7. 12. 2022 10:52

Nemám Premium konto, jen obyčejné Plus Konto, běžnou kreditku... musel jsem si navýšit v appce limit... vybral v klidu 50 tisíc, obratem vložil do vkladomatu na BÚ, v appce hodil na SÚ.... operace na 1 mimutu, poplatek žádný... téměř 200 Kč měsíčně na úrocích, za mě naprostá spokojenost.
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 7. 12. 2022 10:58

bufalobil1 píše:To si všichni jako vybíráte keš abyste si vyvařily úrok na spořáku :D ?? To ta pajda těžce narušuje byznis plán 8-)


zde na foru vrtat koleno pro kacku :lol:
ono to pre nektere dela 850.- Kc/mes cisty urok ;-)

tady se delaji coromoro kvuli vratkam 150Kc z mbank kreditky/etc, tak proc jako ne?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Milos 7. 12. 2022 19:23

Toto mi dnes přišlo SMS:
Vymente prosincove pobihani po obchodech za nakupy z pohodli domova a ziskejte k tomu az 500 Kc. Maximalni odmenu muzete vyhrat, pokud zaplatite na internetu kartou pres novou platebni metodu Click to Pay. Losujeme tisice vyhercu. Vic na http://www.csob.cz/platimonline
Milos
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků