ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mareka 26. 3. 2023 12:03

mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drummond 26. 3. 2023 12:11

Ta ale předpokládá uhrazení v plné výši, nikoliv jen minimum. Bez poplatku můžeš vybrat, ale je nutné za těch 55 dni vše uhradit zpět. Pokud neuhradís, standardně naskočí úroky.
drummond
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mareka 26. 3. 2023 12:32

Asi to tak skutečně bude.

Dříve se tu probíralo, že min splátka bude stačit.

Nechť jsem tedy varováním pro jiné uživatele. :-)
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 26. 3. 2023 12:50

Doporučuji ti vyčerpanou KK co nejdříve celou splatit, ať zastavíš úročení.

Ta minimální splátka se probírala s ohledem na akci 0% úrok na prvních 6 měsíců od založení KK, nikoliv s ohledem na akci výběru hotovosti z ATM bez poplatku.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod mareka 26. 3. 2023 13:18

Jinými slovy: je nutné každý měsíc kreditku zcela splatit (pro bezúročné období) a do 30.6. je pak možné zase z ní peníze vybrat.
Souhlasí?
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 26. 3. 2023 13:26

Ano, musíš ji každý měsíc celou splatit a obratem ji klidně můžeš zase celou vybrat.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod myšpulín 26. 3. 2023 14:14

Přesně, já když mám cestu do centra kde je ČSOB vkladomat tak splatim vše, vyberu 26 900 (limit mám 30 000) ty obratem vložím debetkou na běžný účet a pak převedu na spořicí.
Pak ještě někdy udělám platby v hodnotě 3000, abych neplatil těch 30 Kč za vedení.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod pezzay 26. 3. 2023 17:00

Milos píše:Ano, musíš ji každý měsíc celou splatit a ...

Teda já bych si dovolil nesouhlasit.. nemusí se splácet celá částka..jsou tam tři tlačítka: 1.minimum, 2.využít bezú.obd., 3.všechno ...dvojka stačí na to, abys to měl bez úroků..
pezzay
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 26. 3. 2023 17:25

Termínem "celou splatit" jsem myslel uhradit "Plnou splátku" z výpisu, neboli to samé, co ty uvádíš jako tlačítko 2 :-)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 3. 2023 06:41

Přišla mi informace o aktualizaci ceníku a podmínek, zatím jsem se do toho nekoukal, tak večer prostuduji, uvidíme, co zase vymysleli za kulišárny :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalich 28. 3. 2023 07:31

Už jsme prostudovali včera, teď se to píše 8-)
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod radoch1 31. 3. 2023 19:55

Tak na žádný kulišárny to tentokrát nevypadá. Pouze věkový limit na zvyhodněné služby k účtu se zvyšuje z 58 na 65. Naopak u Premium konta je teď všech 5 cizoměnových účtů zdarma vč. debetní karty - takže posun k lepšímu. Snad jsem nic zásadního už nepřehlídl.
radoch1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 31. 3. 2023 20:34

Zvýšení hranice pro zvýhodněné služby z 58 na 65 let bude platit i pro stávající nebo jen pro nové držitele účtu?

EDIT: již jsem tu informaci našel: "Klientům s Plus Kontem, Poštovním účtem nebo Premium Kontem s nastaveným zvýhodněním 58+ rozšiřujeme automaticky výhody o zřízení trvalých příkazů a svolení k inkasu na pobočce i na poště zdarma. Od července mohou nově o zvýhodnění požádat klienti až od věku 65 let."
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 5. 4. 2023 18:38

V appce ČSOB Smart je teď velikonoční soutěž o poukaz Tescoma v hodnotě 1000Kč. Stačí správně odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí ve slosování, které proběhne 14.4.2023.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Bnone 6. 4. 2023 15:26

Já to měl v oznámení, klikl jsem na to, přihlásil se a nikde nic. Zeptal jsem se Kate :-) a ta že prý nerozumí, o čem mluvím.
Bnone
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků