ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jenda_s 9. 3. 2021 08:56

no jestli to není právě proto, že máš čsob jako hlavní banku, takže tě podobnýma akcema nemusí dále motivovat, abys s nimi bankoval ještě více...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tom brava 9. 3. 2021 09:52

nějak nechápu, když si s tím evidentně dali hodně práce=naformulovali březnové podmínky z pohledu existence Spoření s bonusem jak pro staré tak nové klioše (u té únorovky čistě pro nové, tam jsem chápal zacílování),
https://www.csob.cz/portal/documents/10 ... 00-ssb.pdf
https://www.csob.cz/portal/documents/10 ... 0-ssbx.pdf
proč teď dělaj takové ciráty a selektují (ne)oslovením...u mě v rodině 4 lidi všici hl. účet, jen 2 osloveni zato hned 2x jak únor tak březen.
A ten způsob oslovení do březn. akce - SMSkou, to si mám jako archivovat SMS abych na Silvestra dokázal, že jsem byl osloven???- divný amatérský až kolotočářský přístup, jako od nějaké začínající pidibanky a ne seriozní banky z velké čtyřky.
PS Zatím bez reakce na včer. dotaz zrána, jen aut.vratka že četli...."na Váš e-mail se snažíme odpovědět v nejkratší možné době. Vzhledem k současné situaci, se ale odpověď může zpozdit o několik dní. S pozdravem Klientské cenrum"
Naposledy upravil tom brava dne 10. 3. 2021 08:59, celkově upraveno 4
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 9. 3. 2021 11:16

Hlavní asi je, jestli s nimi spoříš. Já mám na jejich spořáku 4 Kč a nabídka mi nepřišla. Možná je potřeba mít spořák úplně vynulovaný nebo ho nemít zřízený vůbec.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jirkau 9. 3. 2021 11:43

Já si založil Spoření s bonusem 1.000 v únoru, tak mně SMS v pátek s akcí na Spoření s bonusem 1.500 přila docela divná. Hlavně tam pak ten bonus už není, když úrok je 0,01 (místo 0,25).

No uvidím, jestli mi připíšou 500 :-)
jirkau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 9. 3. 2021 11:54

Lenka_2 píše:Hlavní asi je, jestli s nimi spoříš. Já mám na jejich spořáku 4 Kč a nabídka mi nepřišla. Možná je potřeba mít spořák úplně vynulovaný nebo ho nemít zřízený vůbec.

Mám jej rok s 0,- a nic.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackwork 9. 3. 2021 13:31

jirkau píše: Hlavně tam pak ten bonus už není, když úrok je 0,01 (místo 0,25).



?
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom brava 9. 3. 2021 14:14

jirkau píše: Hlavně tam pak ten bonus už není, když úrok je 0,01 (místo 0,25).



taky nerozumím....jak je to myšleno?
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod jirkau 9. 3. 2021 14:31

jirkau píše:Já si založil Spoření s bonusem 1.000 v únoru, tak mně SMS v pátek s akcí na Spoření s bonusem 1.500 přila docela divná. Hlavně tam pak ten bonus už není, když úrok je 0,01 (místo 0,25).

No uvidím, jestli mi připíšou 500 :-)


První spořící účet se úročí 0,25%, respektive 0,3 nebo 0,35% dle výše zůstatku. Každý další spořící účet už je úročen jen 0,01%. Bonus 500 a koncem roku 1000 tam asi bude.

Zde je formulace z ceníku "Vyhlašované roční úrokové sazby v % p. a. , pro druhý a další založený spořicí účet s bonusem je poskytována úroková sazba 0,01 % p.a."
jirkau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tom brava 9. 3. 2021 16:19

pro akce 1000/1500 je relevantní 1 účastník max. 1 produkt - máš to v podmínkách, takže 0,25%p.a. +bonusy.
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod tom brava 10. 3. 2021 12:19

Tak jsem právě obdržel info z Čobky, bohužel jde jen o rekapitulaci podmínek AKCE 1500Kč, neodpověděli zda jde o 2 paralelní akce, tak jsem na tom stejně jako v pondělí...to vyhnutí se přímé odpovědi na mě dělá spíše dojem, že jim jde o navýšení vkladu na 2x100000Kč, ale jistý si fakt nejsem....Napsal jsem jim podruhé o dovysvětlení.

Vážený pane xxxxx,
děkuji Vám za Váš e-mail.

Finanční odměna 1 500 Kč je u této Akce rozdělaná na dvě části. Pokud jste splnil první část, odměnu Vám připíšeme ve prospěch Produktu, a to nejpozději do 30. 5. 2021. Podmínky dané Akce máte uvedené v e-mailu níže, který jste nám zaslal.

a) První část Odměny, která činí finanční částku ve výši 500 Kč získá Účastník Akce, který na Produkt převede částku minimálně 100 000 Kč do 31.3.2021, přičemž musí jít o finanční prostředky, které o stejnou částku navýší jeho aktiva pod správou ČSOB a do 31.3.2021 tato aktiva pod správou ČSOB opět nepoklesnou.

b) Druhá část Odměny, která činí finanční částku ve výši 1000 Kč získá Účastník Akce, pokud splnilpodmínky pro získání první části Odměny a současně bude mít Produkt stále otevřený i k 31. 12. 2021 a celková aktiva na Produktu budou stále minimálně ve stejné výši jako po splnění první části Odměny.

Druhá část Odměny bude přiznána i tehdy, pokud Účastník Akce z Produktu převede libovolnou částku ke koupi podílu v podílových fondech, které jsou v nabídce ČSOB a pokud nakoupený podíl Účastník Akce do 31. 12. 2021 neodprodá.

Podmínky Akce jsou na tomto odkaze https://www.csob.cz/portal/documents/10 ... 0-ssbx.pdf

Pokud Vás napadne cokoliv dalšího, můžete mi opět napsat, ráda Vám odpovím. Také nám můžete zavolat na bezplatnou linku 800 300 300.

S přáním pěkného dne

Servis ČSOB
800 300 300 (ze zahraničí +420 495 800 137)
info@csob.cz
http://www.csob.cz
Radlická 333/150, 150 57 Praha 5


BTW už jsem asi přišel na to, podle čeho vybírají oslovené, v naší rodině 2 lidi měli a 2 neměli v minulosti investice do jejich fondů a hádejte, kteří dostali nabídku - právě ti co měli....domnívám se, že jim jde o promo návratu do investic, ta zmínka možnosti investice do fondů bez ztráty nároku na odměnu náhodná nebude.
Naposledy upravil tom brava dne 10. 3. 2021 15:41, celkově upraveno 4
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 10. 3. 2021 13:09

S těmi podílovými fondy ten výběr oslovených asi souviset nebude. Já u nich mám investice v podílových fondech a nemám žádný spořící účet. A pozvánka do aktuální akce 500+1000 mi přišla, nicméně pozvánka do akce 500+500 mi nepřišla.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod drummond 10. 3. 2021 14:57

Tak na můj polopatický dotaz jsem dostal pregnantní odpověď

Jde o jednu a tu samou akci. Akorát se zvýšila odměna. Pokud splňujete podmínky akce a byl jste osloven, na vyšší odměnu máte nárok.

Budete-li mít ještě jiné dotazy, jsme tu pro Vás i na infolince 800 300 300.
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod tom brava 10. 3. 2021 16:17

Super, mohl bys prosím ještě doplnit meil.adr. ze které to došlo/předmět/datum/čas/podpis, abych s tímto vyjádřením v případě sporů mohl taky operovat? nebo mi přepošli přes SZ. Díky moc.
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod drummond 10. 3. 2021 16:27

Máš to v SZ
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod tom brava 11. 3. 2021 17:43

už i mě to napodruhé jednoznačně pís. potvrdili, že těch prvních 100k spadá do vylepšené březnové akce.....no není to špatný na dnešní bídu mít zaparkováno za bajvoko 2,5%p.a.
tom brava
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků