ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MirekM. 8. 6. 2020 19:18

Tak jsem s KK pěkně naletěl - 2 % do Světa odměn po dobu 6-ti měsíců OK. Jenže Svět odměn lze aktivovat jen máte-li BÚ. Tuto informaci mně nesdělila ani operátorka infolinky, s kterou jsem KK sjednával, ani pracovnice na pobočce, kde jsem smlouvu dokončil a podepsal!!!
Provedl jsem bororo na infolince za nekalou a neúplnou reklamu na webu, infolince a pobočce ČSOB a doufám, že si můj telefonát přehraje nějaký vlivný potentát v bance. :-(
PS: 1000 Kč za založení KK dle infolinky údajně dostaneme až po skončení akce 31. 8. :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 8. 6. 2020 20:04

Dokladal jsi potvrzeni o prijmu?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod MirekM. 8. 6. 2020 20:06

Ještě jedno upozornění, na které jsem narazil při pročítání podmínek Světa odměn. Body do Světa odměn vzniklé před jeho aktivací se nezapočítávají. Tedy první aktivovat Svět odměn a pak teprve utrácet KK.

-- 8. 6. 2020 21:07 --

slavo963 píše:Dokladal jsi potvrzeni o prijmu?

Ano, neboť jsem v ČSOB v okamžiku žádosti o KK již nějakou dobu nic neměl, tedy ani BÚ, na který by mně chodila výplata.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasek06 8. 6. 2020 20:18

slavo963 píše:Dokladal jsi potvrzeni o prijmu?


Já nedokládal, ale na druhý den po založení (přes net) volali do firmy, kde pracuji a zjišťovali info. BU jsem u nich měl, ale žádné pohyby.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 8. 6. 2020 20:25

A to jsi bez pohybu na BÚ platil měsíční poplatek za vedení účtu?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasek06 8. 6. 2020 20:41

Zalozeno pro bonus ... posláno 10 t tam a hned zpet ...
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod evlo 9. 6. 2020 16:36

csob ma tedka kartu, ze prej pul roku bude vracet 2%, nevi mjaky limit teda, ale kdyz dam ze chci zalozit, tak to vzdycky napise, ze jim je lito, ale neco se nepovedlo nebo tak nejak, jde vam to? Jaky je limit?
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 9. 6. 2020 16:44

Ale evlo-Plho, o této akci se v tomto vlákně a rovněž vlákně Poštovní spořitelny už dobrých 9 dní bavíme :D. Čti příspěvky těchto dvou vláken od začátku června.

(OT: zrovna tento víkend dávali v TV Marečka, rád jsem si tuto legendu českých filmů a její hlášky připomenul a ten Plha se sem trefně hodí)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 9. 6. 2020 20:20

no ale nikdo neposie o tom, ze mu to po klikuti na sjednani skoci do chyby
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vasek06 9. 6. 2020 20:47

OMG ...
to udělá celé řadě zájemců a hlavně minulým vlastníkům CK ...
PS. s tim Plhou je to trefA ...
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 9. 6. 2020 21:14

evlo píše:no ale nikdo neposie o tom, ze mu to po klikuti na sjednani skoci do chyby

Vždyť o tom psali skoro všichni, co to zkusili.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 10. 6. 2020 06:46

ja nemel nikdy CK a hlasku jsem dosatal. Nemam zadne dluhy, jenom 50k HB kreditku. Mzda mi chodi jinde.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod MirekM. 10. 6. 2020 07:57

Požádal jsem přes IB o zřízení BÚ (s patřičným klením), abych mohl čerpat odměny ze Světa odměn přes KK.
Jako kdybych v ČSOB neměl IB a KK, OP ověřený na pobočce při podpisu smlouvy o KK. Vše jsem musel poslat, včetně kopií dokladů a aktivace BÚ zasláním platby z jiného mého existujícího účtu. Čekám na výzvu k zaslání ověřovací platby ...
Pro kristovy rány, to si dle RČ a jiných údajů neumí mou osobu spojit s existujícím IB a KK a BÚ mně ihned bez zmíněných opičáren založit?! Systém mně ještě vnutil k BÚ DK o kterou jsem vůbec neměl zájem. :-(
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 10. 6. 2020 11:45

suram píše:
evlo píše:no ale nikdo neposie o tom, ze mu to po klikuti na sjednani skoci do chyby

Vždyť o tom psali skoro všichni, co to zkusili.

Aha, ja to precetl par stranek zpet no, a nedozvedel se nic moc, jake je teda reseni? To jako jit do banky? A kdyz ma clovek premium, tak by jeste musel za tim premiakem svym?
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 10. 6. 2020 12:17

Vám co jste zřizovali BÚ ČSOB online, za kolik pracovních dnů došla e-mailem výzva k první platbě od e-mailu s potvrzením žádosti o BÚ?
MirekM.
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků