ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mojmax 1. 6. 2020 19:37

vpe píše:Mojmax nemas u nich evidovanou starsi, jiz expirovanou obcanku?


To je možné, ale při žádosti o kreditku v IB jsem vyplňoval už novou občanku. Myslíš, že by to mohlo mít vliv?
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 1. 6. 2020 19:52

https://www.csob.cz/portal/documents/10 ... k-1000.pdf Pro stávající neklienty bez kreditky.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 1. 6. 2020 20:09

@wit.cz:
Ano, vždyť o tom se zde už celý den diskutuje :). Je to v podstatě shodné s akcí Poštovní spořitelny (akorát že v modrém :) ), viz rovněž vlákno PS.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod hannys85 1. 6. 2020 20:55

Na houby každopádně je, že jim nestačí ukázat ty výplatní pásky + výpis z účtu. U nás na mzdovce máme dvě ženské, mají toho plno a člověk je bude kvůli pitomé kreditce s požadovaným limitem 10 tisíc Kč otravovat, když výsledek je navíc u ČSOB silně nejistý :-(
Neřeknu kdyby se jednalo o půjčku či hypotéku, tam je to jasné, ale o tak směšný limit na kreditce?
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 1. 6. 2020 21:05

minarjo píše:Nemyslel Mirek ztrátu té odměny 1000 Kč za sjednání, která by se z účtu kreditky při dřívějším zrušení zase odečetla? Ztrátu bodů Světa odměn sotva.

Ano.

Včera jsem na stránkách zkušebně vyplnil údaje, aby mně zavolali. Zavolali dopoledne, mobil zazvonil snad jen 3x a než jsem rychle opustil jednací místnost, abych za dveřmi hovor vzal, hovor byl bankou již ukončen. Neznámé číslo, volám zpět, automat hlásí ČSOB a že mně zavolají. Již se neozvali.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 2. 6. 2020 04:54

hannys85 píše:Na houby každopádně je, že jim nestačí ukázat ty výplatní pásky + výpis z účtu. U nás na mzdovce máme dvě ženské, mají toho plno a člověk je bude kvůli pitomé kreditce s požadovaným limitem 10 tisíc Kč otravovat, když výsledek je navíc u ČSOB silně nejistý :-(
Neřeknu kdyby se jednalo o půjčku či hypotéku, tam je to jasné, ale o tak směšný limit na kreditce?


Hele, já si myslím, že kvůli těm 7 litrům co z té kreditky půjdou vybouchat, i gróf jako ty, za těma ženskejma na mzdovku kvůli té "směšné kreditce na 10 litrů" zajde.A že skončiš na Čsob black listu? dyť je to jedno. Aspoň si tu pak zanadáváš.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 6. 2020 10:44

Už se někomu podařilo úspěšně získat kreditku ČSOB/PS v současné akci? Mně tedy ne, a to jsem žádal o rámec ani ne 10% toho předschváleného, detailně zde v PS vlákně: viewtopic.php?p=12603072#p12603072
Mají to teď tedy nějak přísné, tak schválně kdo ji získá...
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod MirekM. 2. 6. 2020 10:44

V ČSOB si snad dělají se mě legraci, dnes dopoledne volali, jedno krátké zazvonění a než jsem stačil hovor vzít (seděl jsem vedle telefonu) byl hovor ze strany ČSOB ukončen!
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 2. 6. 2020 11:10

Ano. Kreditku mám dnes schválenou. Nikdy jsem neměl CK. :)

-- 2. 6. 2020 12:18 --

Jinak si myslim, ze jsou zamitany kreditky lidem co maji dalsich x-kreditek s limitem 10litru. CSOB je jasne k cemu by tyhle desetitisicove kreditky slouzily.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 6. 2020 12:51

Pokud je to tak, pak mají ten automatický systém co se hrabe v registrech hodně rychlý a vymakaný, mně ten výsledek po odeslání formuláře vyplivl za cca 10 vteřin. Je ale pravda, že X je u mě 5 ve 4 různých bankách :) (můj souhrnný rámec 70k jim tedy asi tak nevadí jako ten počet, je to možné). Přitom na rámec kreditek se jejich formulář pro zřízení ani neptá, jen na úvěry mimo kontokorenty a kreditky, asi se tedy opírá cíleně o registry, no.
A zajímavé je, že České spořitelně toto nijak nevadí (zřízeno před půl rokem po telefonu, a to jsem jejich klient s účtem ani nebyl, jen pár tisíc ve fondech z minula jsem tam měl).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Klient ps 2. 6. 2020 13:11

minarjo píše:Pokud je to tak, pak mají ten automatický systém co se hrabe v registrech hodně rychlý a vymakaný, mně ten výsledek po odeslání formuláře vyplivl za cca 10 vteřin. Je ale pravda, že X je u mě 5 ve 4 různých bankách :) (můj souhrnný rámec 70k jim tedy asi tak nevadí jako ten počet, je to možné). Přitom na rámec kreditek se jejich formulář pro zřízení ani neptá, jen na úvěry mimo kontokorenty a kreditky, asi se tedy opírá cíleně o registry, no.
A zajímavé je, že České spořitelně toto nijak nevadí (zřízeno před půl rokem po telefonu, a to jsem jejich klient s účtem ani nebyl, jen pár tisíc ve fondech z minula jsem tam měl).


To je více méně jasné. 5 kreditek okolo 10 litrů a můžeš jít rovně. Jiné banky se o zdejší "klienty" poperou.
Česká spořitelna určitě neměla, nemá a nikdy nebude mít štědrou nabídku jako ČSOB, to srovnání pokulhává.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod hannys85 2. 6. 2020 17:22

minarjo píše:Pokud je to tak, pak mají ten automatický systém co se hrabe v registrech hodně rychlý a vymakaný, mně ten výsledek po odeslání formuláře vyplivl za cca 10 vteřin. .


No jde o to, že těm, co nechodí výplata do ČSOB/PS to bude zamítat ten systém vždy. To mi alespoň tvrdila pracovnice na pobočce..
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 2. 6. 2020 17:22

Mne kreditku zamizli, resp. na chvilu tam bliklo, ze mam jit na pobocku, zadal jsem jenom co bylo predschvaleno v IB, tzn 33 000. Divne, mam jenom HB kreditku na 50k a zadne dluhy. Mam CSOB plus konto, ale vyplata tam nechodi...
Kdyz se naloguji do IB, tak tam v zadostech sviti "zamitnuto" a o pobocce tam nic neni napsane
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Klient ps 2. 6. 2020 18:19

Rada jak se získává kreditní karta. Žádost vyplňuji na K A B E L O V É M internetovém připojeni, jehož IP adresa se shoduje se zaměstnavatelem uvedeným v žádosti o kreditní kartu.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod slavo963 2. 6. 2020 19:06

ja jsem se do kroku o zamestnavateli nedostal
slavo963
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků