ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 9. 2017 05:37

Lze. Řekl bych, že to už tu bylo tak minimálně 2x vysvětlováno (nebo v Poštovce).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod maru.s 27. 9. 2017 05:48

Jo, ale to se muselo na pobocce zazadat ne?
maru.s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod losalamos 27. 9. 2017 09:54

maru.s: ano, to si musíš domluvit na pobočce. Tam si necháš nastavit, jestli se budeš přihlašovat S nebo BEZ ověřovací SMS

edit: tak nevím jak pro ČSOB, co píšu ale určitě platilo pro ERA
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 27. 9. 2017 10:05

Nové IB - to vertikální menu co se rozbaluje do 3 vertikálních sloupců je teda fakt "přehledné". No ale půjde si na to zvyknout.. KAždopádně třeba Spořka zvládla redesign výrazně lépe.
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 9. 2017 10:11

Nj, on tohle je design už asi 5 let starý. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod audiobullys 27. 9. 2017 14:59

V ČSOB smska s heslem nejde odstranit.u éry bez problému.
Prej je to kvůli větší bezpečnosti klientů.
Každopádně slibovaný zobrazení pojistky tam nemám. Smlouva přes rok a sjednána na pobočce ČSOB u předchozí bankerky.
U jiné osoby naky pojištění vidět je.ale není tam vůbec žádný info. no a slibovaný přehled od Lišky taky nikde.
A navíc veškerý info o hypo zmizelo.jistina, úrok, hodnota zástavy. Natož přehled transakcí.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 9. 2017 15:24

Ještě jedna změna - vypadá to, že v portálu ČSOB Investice lze mít náhled na portfolio u Patrie.

K přihlašování, resp. autorizaci - u ČSOB to lze řešit Smart klíčem, velmi praktická komponenta. U Ery taková možnost zatím není...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod blast3r 13. 10. 2017 10:43

Budulinek píše:Mimo jiné v přehledu změn VOP od 1.12.

Nově přesouváme do záložky Již nenabízené služby a produkty: ČSOB Spořicí účet, Duo Profit Plus a kreditní kartu World.


Čo sa stane, keď KK World u nich používam? Nechajú mi tento produkt "dobehnúť", alebo k 1.12. zrušia?
blast3r
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 13. 10. 2017 11:04

Zrušit ti produkt může banka leda s 2 měsíční výpovědní lhůtou, pakliže si teda výpověď nedostal, tak se pro tebe nic nemění... Že produkt není v prodeji nemusí mít žádný vliv na klienty, kteří si ho již sjednali (ale samozřejmě může se stát, že banka přestane poskytovat program výhod a to klidně ze dne na den, jelikož ten součástí smlouvy není).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 13. 10. 2017 21:36

Jak že KK World není v nabídce? A co
https://www.csob.cz/portal/lide/produkt ... arta-world
Já ji mám novou 3 týdny.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 10. 2017 04:42

Než si tady čulit brk, neškodilo by se naučit číst.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod lubik2 14. 10. 2017 07:39

Jen poznámka k podmínkám ve světu odměn: "Platba kreditní kartou - odměna 0,50% . Neodměňují se ...platby provedené kreditní kartou Standard, Premium, Platinum, World,Cool ..... " , neboli neodměnují platby ze všech standardně nabízených karet. Přijde mi to jako ve Švejkovi.
lubik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mate59 14. 10. 2017 09:25

Svět odměn píše tohle:
Získávám body opravdu za každou platbu kartou?

Body vám připíšeme za každý nákup debetní kartou v hodnotě nad 500 Kč nebo kreditní kartou za nákup nad 100 Kč. Neodměňujeme však výběry z bankomatů, cashback, online sázky a hry, transakce provedené Cool kartou včetně jejího dobíjení a dobíjení předplacených služeb a transakce provedené kartou k Půjčce po ruce.

Tak jsem z toho jelen.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 4. 12. 2017 15:25

Měl jsem termínovaný vklad s 1 denní výpovědní dobou v EUR. ČSOB mně jej převedla na "výhodnější" Spořící účet v EUR bez výpovědní doby. Nějak ale zapomněli napsat, že je také "výhodnější" výběr v hotovosti na pobočce u původního TV za 0 Kč, současně u SÚ za 70 Kč!

Jak převést pár EUR do nějaké jiné banky či někam jinam, abych účet vynuloval a pak zrušil? Bohužel nemám nikde jinde účet v EUR.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 4. 12. 2017 15:29

Jedině prodat devizovce co má účet v ČSOB. Výběr za 70 bude levnější než převod do jiné banky.
avathar
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků