ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Pan Jan 15. 11. 2019 13:48

Delitzsch píše:Teď jsem to vyzkoušel. Z RB do ČSOB dorazila platba okamžitě, z ČSOB do RB nedorazila.


Nene, zatím nefungují ani příchozí, ani odchozí. Zkoušel jsem z víc bank a tady zřejmě taky: https://www.penize.cz/osobni-ucty/41068 ... ojila-csob
Pan Jan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 11. 2019 14:25

Nekontroloval jsem sice, zda tam byly platby okamžitě, ale z RB odcházely údajně jako okamžité a v ČSOB byly rozhodně rychleji než obvykle (z ČSOB do RB a zpět a ještě dál - Creditas/GE) jsem to předevčírem zvládnul během pár hodin v rámci dopoledne.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod A1rh- 18. 11. 2019 09:40

nemýlím-li se, měla být do 15.11. připsána odměna 1000 Kč za založení Plus Konta v říjnu (telefonicky). Zatím se nic nekoná.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pan Jan 18. 11. 2019 10:34

No vida, netrvalo to ani týden a už to funguje pro všechny. Odchozí ještě ne. https://www.penize.cz/osobni-ucty/41093 ... ienti-csob
Pan Jan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Peťo6 18. 11. 2019 13:40

Ja som dnes posielal z KB do ČSOB a okamžite to teda neprišlo...
Peťo6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 18. 11. 2019 14:30

KB to nemá automaticky, treba zaskrtnut
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Peťo6 18. 11. 2019 17:48

Aha cool, to som nevedel. Dík, už to v appke vidím :-)
Peťo6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 18. 11. 2019 19:56

A1rh- píše:nemýlím-li se, měla být do 15.11. připsána odměna 1000 Kč za založení Plus Konta v říjnu (telefonicky). Zatím se nic nekoná.

Už to posílají.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 20. 11. 2019 16:54

sem teda presel na csob a ani na mobilu ani na pc v nemuzu najit platby na kreditni karte zuctovane ani nezuctovane to jako funguje jak v dobe kameny, ze me poslou vypis na email?
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tmx643 20. 11. 2019 18:13

Pohyby jsou zaúčtované, Blokace jsou nezaúčtované. Přímo tlačítka u názvu karty.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 20. 11. 2019 18:21

Já tam právě nevidím blokace ani pohyby u karty. Jde to dat na homepage?

Takhle to vypada u me v sekci karty Obrázek
- na homepage mam jen ucet
- v sekcich jako blokace apod. mam jen ucet

tak treba proste karta co se nemusi splacet :)
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HankaDu 21. 11. 2019 16:03

Tak na jednodušší potvrzování plateb kartou si ještě rok počkáme. Achjo, přitom u plateb v IB to už ČSOB umí. Asi je vážně čas udělat jim pápá... https://www.penize.cz/platebni-karty/41 ... -sms-konci
HankaDu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 11. 2019 13:16

Nemá někdo tušení, v rámci jaké kampaně jsem dostal do Světa odměn těch 500 bodů za platbu kreditkou na mall.cz ? Je to od Mall.cz, ale netuším proč..

Doplněno: minarjo, díky
Přílohy
Výstřižek.PNG
Výstřižek.PNG (14.15 ) Zobrazeno 3317 krát
Naposledy upravil anonymni dne 26. 11. 2019 16:33, celkově upraveno 1
anonymni

Odeslat příspěvekod minarjo 26. 11. 2019 14:41

Mall.cz je jedním z mnoha partnerů Světa odměn pro klienty ČSOB a PS. Těchto partnerů je celkem dost, viz https://svetodmen.cz/partneri
Stačí si na webu svetodmen.cz vyhledat tento seznam partnerů a mezi nimi Mall.cz, a dozvíš se mimo jiné, cituji:

Při platbě naší kartou v MALL.cz získáváte body od Světa odměn podle Pravidel pro sběr bodů a navíc body od partnera v hodnotě 5 % z vašeho nákupu. Platí pro platbu kartou online na e-shopu, při platbě kartou v MALL Shopech a v MALL Boxech.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod DoubleSix 26. 11. 2019 19:15

evlo píše:Já tam právě nevidím blokace ani pohyby u karty. Jde to dat na homepage?

Takhle to vypada u me v sekci karty Obrázek
- na homepage mam jen ucet
- v sekcich jako blokace apod. mam jen ucet

tak treba proste karta co se nemusi splacet :)
Tam to nenajdeš.V hlavním menu nesmíš do sekce "Moje produkty -> Karty", ale "Přehledy" a tam si vybereš, jestli chceš vidět pohyby na běžném účtu nebo na účtu ke kreditní kartě. Totéž i čekající platby.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků