ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod sorry jako 12. 4. 2017 04:25

Vice nez sto bytu? Pochybuji, ze se ji vubec podari presvedcit vetsinu ke zmene banky.
sorry jako
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod imaster 12. 4. 2017 05:29

Sedm let jsem dělal předsedu SJV než jsem se odstěhoval do RD. Největší problém bylo dostat ty lidi na schůzi v dostatečném usnášeni schopném množství. Pak pokud se to netýkalo jich konkrétně, odhlasovali vše. Taková změna banky, kdy se jich týká pouze změna účtu kam posílat peníze je brnkačka. Pokud to zaobalíš do omáčky že ušetříte tolik a tolik na poplatcích, myslím že to projde. Já jim třeba nabídnul , že za ušetřené peníze najmeme úklidovou službu, která jednou týdně vytře spol.prostory a jednou za 3 měsíce umyje okna na chodbách a oni že už nebudou muset mít týdenní služby na úklid. V pohodě to prošlo.
imaster
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paty07 12. 4. 2017 14:25

Kolik jste měsíčně vyhodili za poplatky?
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod josefbuba 17. 4. 2017 13:18

Tak to teda ne. Mam chvíli ČSOB kvůli tomu, abych získal 400 Kč za nákupy NFC.
Krom toho, že mam vždy z domova půjčený telefon, protože to je jediný telefon doma, co podporuje NFC, tak mě neuvěřitelně,že
a) staré a nepřehledné IB
b) převody o svátcích a o víkendech nefungují, když posílám z ČSOB do ČSOB?!!!!
Každá nízkonákladovka to umí. Převody do 18h, tak aby to měl příjemce další den...

ČSOB? Nikdy víc. Jediná výhoda, že mají nonstop v OC bankomat pro vklad a výběr... Ale to je tak všechno.
josefbuba
Návštěvník

Odeslat příspěvekod qsubt 18. 4. 2017 10:22

jsem stejny pripad, ja po 10ti letech jsem se vratil, vyzkouset si ty NFC, vzit bonus atd... a byl jsem v soku, ze me po te dobe privitalo uplne stejne (hrozne) IB. Chce hodne zvyku aby tam clovek nasel co chce. S trochou fantazie ale verim tomu, ze se na neho da zvyknout :-D
huh?
qsubt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 4. 2017 13:16

Ty převody v rámci banky mimo pracovní hodiny nefungují u více bank, mám stejnou zkušenost z Unicredit. A nejspíše se najdou další.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 18. 4. 2017 13:18

Pockej na nove IB ve stylu Era, je to jako FB kombinovany s IB, neco podobneho ma mBank. Ke zbliti, vsechno mozny jen bankovnictvi to neni.

-- 18. 4. 2017 14:20 --

vrtadlo1 píše:@LaNov: to všechny velké banky. Vědí, že SVJ a BD jsou natolik ustrnulé, že jim málokdo uteče. Může jim dát šanci, ale jediné východisko je FIO. Pro té právnické osoby se těžko hledá alternativa. Může zkusit Unicredit, tam je konto za 190 Kč/měsíc s transkacemi zdarma. Něco obdobného má určitě Raifka, ale na nulu jakou Fio se nedostane.


Co je to za typ uctu u Fio podnikatelsky?
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jisy 18. 4. 2017 14:41

jisy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod petr-21 2. 5. 2017 13:49

Už asi funguje D+0. V 8 z ČSOB po 9 v mBank.
petr-21
Návštěvník

Odeslat příspěvekod imaster 4. 5. 2017 14:32

Zdravím. Je tady někdo, komu už byla připsána odměna 400,- za placení mobilem (na nákupy)?
Zajímá mě, za jak dlouho po splnění dvacátého nákupu.
Díky.
imaster
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milanBrno 4. 5. 2017 17:01

Ano
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomason87 4. 5. 2017 17:39

Neslibovali náhodou nové IB? Mám pořád tu starou hrůzu. Sice jsem si zvykl používat mobilní aplikaci, která je naopak super, ale i tak jsem se těšil na moderní funkce...
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod nikko 4. 5. 2017 19:44

imaster píše:Zdravím. Je tady někdo, komu už byla připsána odměna 400,- za placení mobilem (na nákupy)?
Zajímá mě, za jak dlouho po splnění dvacátého nákupu.

Odměna dorazila 18. den v měsíci následujícím po měsíci, ve kterém bylo uskutečněno a zaúčtováno 20 plateb mobilem v celkovém objemu nad 400 Kč.
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Franklin 18. 5. 2017 11:08

ČSOB zavedení D+0 plateb až v roce 2017 poměrně drze vysvětluje díky změně podmínek České národní banky pro provádění platebního styku. Jak je možné, že mBank měla D+0 platby už v roce 2007? :mrgreen:

https://www.mesec.cz/aktuality/csob-zrychluje-platby-na-ucet-u-jine-banky-penize-pripise-ten-samy-den/
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 18. 5. 2017 11:54

To vyjádření považuji také za hloupé, ale z profesionálního hlediska - banka si za to měla připsat zásluhy, takhle to vypadá, že to snad ČNB nařídila.
Tomason87
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků