ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomason87 26. 1. 2017 19:25

Neví někdo, od kterého měsíce od založení platí obratová podmínka 15.000 Kč u Konta Plus pro bezplatné vedení? Prostě nemůžu najít podmínky k tomuto produktu a na pobočce mi paní, která evidentně nebyla pevná v kramflecích, řekla jen, že tenhle měsíc je vedení zdarma i bez podmínky. Našel jsem akorát, že u Era Online obdobná podmínka platí od 3. měsíce a u ČSOB Premium snad dokonce od 4. měsíce.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Franklin 26. 1. 2017 23:58

Nevím, co tu řešíme. Já jsem si na webu ČSOB našel Obchodní podmínky a v nich tento paragraf:

U nově otevíraných účtu s obratovou podmínkou se neúčtuje poplatek za vedení účtu po dobu prvních dvou celých kalendářních měsíců. V případě přechodu na účet s obratovou podmínkou z jiného účtu v rámci Era/Poštovní spořitelny/ČSOB se splnění výše uvedené obratové podmínky posuzuje za měsíc, kdy dojde k přechodu. Podrobné podmínky pro zvýhodněné vedení vybraných účtů jsou uvedeny v sazebníku.

Myslím, že i paní na pobočce anebo diskutující na fóru má dost schopností na to provést stejnou akci jako já.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 27. 1. 2017 09:13

Asi tuto schopnost nemám, hledal jsem v podmínkách konkrétní produkt, ale díky.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Prologer 27. 1. 2017 17:11

Nevíte, jestli se z ČSOB kreditka World dá platit více než je kreditní limit? (pokud si ji přednabiju)
A dostane se bonus z celé této částky?

Na 99% jsem si jistý, že to jde, ale nevím to uplně jistě. Určitě jsme to tu již řešili, ale v 33 stránkách se blbě hledá :)
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 1. 2017 17:16

Maximální transakční limit na kreditních kartách ČSOB lze nastavit nejvýše hodnotě úvěrového rámce a jsou týdenní.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod patrikuv 30. 1. 2017 21:54

Ahoj všem, potřeboval bych si ověřit informace ohledně ČSOB Premium konta (http://www.mesec.cz/clanky/csob-premium ... si-sluzby/), nějak mi nesedí informace, které jsem se dozvěděl na pobočce a byl bych rád za krátký komentář.
1) U ČSOB máme otevřený jiný účet (majitelka je manželka, já disponent), lze tento účet migrovat na Premium se změnou majitele? Jde mi o využití kreditní/debetní karty na mé jméno, nikoliv na manželku.
2) Pokud nelze, dá se bez poplatku změnit účet, ze kterého se splácí hypotéka u ČSOB na tento nově otevřený Premium účet? Info z pobočky je takové, že změna je za 3000 Kč. Je to tak?
3) Pokud bod 1 a 2 nelze aplikovat, bude teda fungovat to, že přepošlu mzdu na Premium účet- tím splním podmínku peněz na účtu- a dále tyto peníze přepošlu na stávající účet, kterým pokryju všechny platby jako dosud. Nebo v tom je zakopaný pes?
4) Bezplatné a zvýhodněné pojistky - dle webu je možné zvolit jedno ze 3í nabízených pojištění zdarma, na pobočce mi ale uvedli, že když si jedno zaplatím, druhé dostanu zdarma. Jak to teda je?
5) V odkazu nahoře je uvedeno, že člen obdrží voucher na Uber (400 Kč) nebo Garmina (5000 Kč), na webu ČSOB jsem nic takového nenašel, pouze slevu 15 procent - tento bonus již teda neplatí?

Děkuji za odpovědi :-)
patrikuv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 30. 1. 2017 22:10

Pochybuji, že nějaká banka by umožnila změnit majitele účtu se zachováním stejného čísla účtu... Takže buďto si založit druhý účet Premium a ten první na Premium taky povýšit a peníze mezi nimi "pinkat", nebo ten stávající nechat být. Změna čísla běžného účtu pro splácení hypotéky je spíš záležitostí smlouvy o hypotečním úvěru - s největší pravděpodobností by to bylo posouzeno jako změna smlouvy, což typicky nějakou tu tisícovku stojí, na přesnou částku se stačí podívat do sazebníku.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod jujec 31. 1. 2017 10:57

A proč měnit účet? Podmínkou pro Premium je, že na účty majitele ve skupině ČSOB musí přijít 50 tisíc Kč. Takže na premium nemusí přijít nic, když to přijde jinam....
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 31. 1. 2017 14:28

ad 5) http://csobpremium.garmin.cz/ a http://csob.garmin.cz/

ale jestli ta akce 5000 na hodiny fenix 3 ještě plati, kdo vi, info linka snad odpovi ...
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod patrikuv 31. 1. 2017 15:21

Děkuji za odpověď.

Změna účtu, protože majitel je manželka a já potřebuji vlastnit karty. Změna jejich držitele (prý) není možná, a účet chci právě proto, abych mohl čerpat výhody, které nabízí. Takže si pinknu peníze na Premium účet a pak zpět, kam potřebuji.
patrikuv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vasek06 31. 1. 2017 20:58

Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod nikko 6. 2. 2017 17:08

Ahoj,
mám dotaz k bonusové akci NaNákupy (http://www.nanakupy.cz ). Výše každé platby mobilem musí být nad 400 Kč nebo celkový součet 20-ti plateb mobilem musí být nad 400 Kč?
V podmínkách akce píší:
Za „20 plateb“ ve smyslu těchto pravidel se považují všechny platby provedené aplikací ČSOB NaNákupy které dosáhnou minimální hodnoty 400,- Kč (dále jen „20 Plateb“ nebo 20 ti Plateb“).
Děkuji :-)
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mate59 6. 2. 2017 18:19

Výše platby není omezena, klidně múžeš provést 5 plateb po sobě, každou třeba jen 0,7o Kč.Banka to uzná.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 6. 2. 2017 18:26

Tohle spíš vypadá, že banka ty podmínky mírně upravila, protože se mi nezdá, že by tam ta podmínka minimálních plateb předtím byla... Zřejmě proto, aby si klienti nešli kupovat do teska 20 rohlíků placených po jednom. Aktuální pravidla na https://www.nanakupy.cz/odmena400/Podmi ... y-2016.pdf jsou datované dne 26. ledna, takže pochybuji, že někdo bude mít konkrétní zkušenost.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod mate59 6. 2. 2017 18:35

Odměnu jsem dostal ještě loni,platbu 5x 0,70 Kč /vanilkový cukr/ mi uznali.Platil jsem to poslední listopadový den.
mate59
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků