ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 12. 1. 2017 14:25

Mně nakonec odměnu 400 Kč za placení aplikací NaNákupy v prosinci nepřipsali, ač jsem podmínku 20 plateb splnil už v listopadu, takže jsem se připomněl a údajně to mělo být z "technických důvodů", no a jelikož to v lednovém termínu vyplácení odměn už zřejmě zpracovat nestihnou (odměny by se měly vyplácet v cyklech od 10. do 15. dne v měsíci), tak budu muset čekat až do února... Tak doufám, že odměny za doporučené klienty nebudou trpět stejnými technickými problémy.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod 07Petr 12. 1. 2017 15:49

Já jsem taky splnil 20 nákupů v 12/2016, tak tedy musím čekat do konce ledna a pak asi taky raději hned 1.2.2017 podat reklamaci.
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilman 13. 1. 2017 13:26

Ja odmenu 400 Kc za placeni mobilem zpozoroval vcera.
Bohuzel jsem byl zvedavy na Android 7 a tedy jsem svuj Samsung S7edge rootnul a aplikaci tak docasne ted pouzivat nemohu (kontroluje root).
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 07Petr 13. 1. 2017 14:34

Taky mi včera večer přišlo 400,- Kč za 20 nákupů mobilem. U mýho telefonu to byl ale porod to používat. Načetlo se vždy asi až napotřetí a to jsem musel vyndat mobil z pouzdra, stálo mě to aspoň 20 minut u samoobslužných pokladen v Tescu. :-)
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilman 13. 1. 2017 15:18

U mne bez problemu, stejne i pouzivani virtualni karty KB v aplikaci MojeBanka.
Nicmene jsem nejak neprisel jak presne ma fungovat to placeni na jedno mavnuti, vzdy pouzivam tu aplikaci ve ktere zvolim platbu a zadavam muj PIN. Alespon to funguje ale splehlive - jen jednou v Albertu po mne chteli podpis. S cim by ho pripadne overovali je dobra otazka ;-)
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 13. 1. 2017 16:46

Sláva bohu, mně to připsali taky. Takže se můžu zase klidně vrátit k placení kartou.

Proč? 3 roky jsem používal mobil v poměrně důkladném pouzdře vyklápěcím pouzdře. Platit v něm nešlo, bylo potřeba vždycky telefon vytáhnout, tak jsem si po pár týdnech pořídil jednodušší gelový rámeček. S tím šlo platit dobře, ale zase nechrání moc telefon a měl jsem problémy s určením orientace telefonu. Cca po týdnu mi telefon spadnul při vystupování z auta na displej. Kdyby byl ve starém pouzdru, byla by to pohoda, v novém se mi ten boj o slevu málem nevyplatil, praskla mi skleněná ochranná fólie na displeji (sláva, že tam byla), samotný displej to naštěstí přežil. Dál ale riskovat už nebudu, teď mi přišla nová skleněná fólie a telefon půjde zpět do pořádného pouzdra. Aplikaci budu používat jen kdybych u sebe neměl kartu, jinak bude jednodušší vytáhnout kartu.

Jinak aplikace v pohodě, její používání taky, za to ČSOB chválím. Samotný princip placení mobilem je ale nesmysl.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 1. 2017 16:45

TVL, vyberu z vkladomatu 40 jednotisicovych bankovek a hned je tam chci vlozit a 10 se mi jich vrati, ze jako poskozene.
Nemel jsem moc casu a tak jsem odesel.
Mel jsem to zkusit znovu?
Stejne je to na palici, jedna opravdu byla podlepena lepisi paskou..
anonymni

Odeslat příspěvekod Delitzsch 21. 1. 2017 18:04

Je třeba několikrát znovu zkusit vložit. Třeba až napotřetí se podaří. Některé hlavně starší bankovky to ale třeba stejně nerozpozná. Úplné nerozpoznání ani na opakovaný pokus je spíš výjimka.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 21. 1. 2017 20:09

To to ty nerozpoznane bankovky vraci? Ja myslel, ze je to take sezere?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 21. 1. 2017 20:20

Některé bankovky zadrží k další kontrole a některé hned vrátí. Tak je to třeba také u UCB. Možná je to ale u dalších bank (ČS, KB, RB) jinak, to nevím.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 1. 2017 21:14

Jj, normálně se mi vratily.
anonymni

Odeslat příspěvekod gman 24. 1. 2017 20:35

Má Kreditní karta World od CSOB online náhled na transakce a nebo IB?
gman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 1. 2017 21:03

V IB je kreditní karty vidět.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod gman 24. 1. 2017 22:04

I když nemám účet u ČSOB tak zřídí IB jen k té KK?
gman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 1. 2017 22:08

Lze to.
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků