ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 24. 1. 2020 19:03

redhaven píše:Kvalitu tuzemských bank a jejich systémů ukáže nejlépe pořádná krize. Mám obavy, že takový blackout sítí a netu by nerozchodila ani v interních sítí ani jedna, možná šiditelna? Nešlo by provádět převody ani na pobočkách v ostrovním systému provozu sítě.

Vopak banky uz vypnuly offline davkovy rezim? :-)
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 24. 1. 2020 19:27

A jak budou ty dávkové příkazy odesílat, kouřovými signály ? :D
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 24. 1. 2020 19:44

Klasicky jako tomu bylo driv, bud pres modemy a BBSky, pres draty, anebo na mediich postou :-)

Samozrejme v pripade, kdy se nepodari propojit treba ani na hodinu denne.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 27. 1. 2020 11:02

Tak konečně mám Premium konto.Byl to tedy opruz, ale současný bankéř ví, o čem mluví, dozvěděl jsem se spoustu informací, které mají hlavu a patu.
Takže jdu zkusit využívat
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Stileth 27. 1. 2020 12:00

A co ti rekl k tomu obratu? Musi to byt jedna transakce v hodnote 50k nebo scitaji obrat za cely mesic?
Diky
Stileth
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PULPANM 27. 1. 2020 12:32

Jednak mi řekli, což jsem se také nejdříve nedozvěděl, že mám 6 měsíců na zkoušku bez nutnosti plnit obrat. Pokud by strhli Kč 900,-, bankéř zajistí smazání.
Sčítají se veškeré došlé platby za měsíc a musí to hodit +50 0000,-
u RB se sčítají jen ty 2 nejvyšší platby (ne první) v měsíci, nicméně toto konto nabízí zajímavější karty, kk seince nvrací, k tomu si nechám RB, ale má dobré parametry pojištění.
Ohledně salonku v Praze doposud pro pro držitele + 3x doprovod, od března bude jen pro držitele a doprovod Kč 300/os.
Prý to tam spousta lidí "vyžírala" , říká Mastercard.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 27. 1. 2020 12:35

PULPANM píše:Prý to tam spousta lidí "vyžírala" , říká Mastercard.

Patriku, Patriku! :D
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 1. 2020 15:41

A to jsem tam byl minulý týden jen dvakrát - ve středu a v neděli :).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod mareka 27. 1. 2020 16:05

PULPANM píše:Jednak mi řekli, což jsem se také nejdříve nedozvěděl, že mám 6 měsíců na zkoušku bez nutnosti plnit obrat. Pokud by strhli Kč 900,-, bankéř zajistí smazání.
Sčítají se veškeré došlé platby za měsíc a musí to hodit +50 0000,-
u RB se sčítají jen ty 2 nejvyšší platby (ne první) v měsíci, nicméně toto konto nabízí zajímavější karty, kk seince nvrací, k tomu si nechám RB, ale má dobré parametry pojištění.
Ohledně salonku v Praze doposud pro pro držitele + 3x doprovod, od března bude jen pro držitele a doprovod Kč 300/os.
Prý to tam spousta lidí "vyžírala" , říká Mastercard.

A neprobírali jste i pojištění storno poplatků za zrušenou dovolenou/cestu? Aby se na ně vztahovalo pojištění pro Premium účet, musí být platba provedena příslušnou ČSOB kartou, nebo ji lze provést libovolnou kartou/způsobem?
mareka
Diskutér

Odeslat příspěvekod Stileth 27. 1. 2020 17:11

Musi byt zaplaceno CSOB kartou

Pro pojištění storna zájezdu a letenky, přerušení cesty a zmeškání odjezdu platí, že pojištění je platné, pokud byla celá cena zájezdu, letenky, cestovní služby nebo původně plánovaného způsobu dopravy zaplacena platební kartou, ke které jsou tato pojištění sjednána
Stileth
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 27. 1. 2020 17:53

Já věděl, že to tam někde je, podruhý se mi to najít ani nepodařilo, nicméně se tím řídím.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 27. 1. 2020 18:17

To pojištění storno poplatků je u debetni nebo kreditni karty?
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 27. 1. 2020 18:18

U kreditní.
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 27. 1. 2020 18:32

Díky na tu teprve čekám ještě jsem vše nepročetl
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod MP007 28. 1. 2020 09:38

Vypovídal někdo aktuálně Plus konto? On-line to očividně nepůjde, tak nejsnazší bude asi osobně na pobočce. Posílat písemnou výpověď poštou se mi nechce... Nabízí se ještě nějaké praktické řešení?
MP007
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka