ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod slavo963 30. 5. 2020 13:58

Mozna to prodlouzi...ale jinak v IB pri zadosti o kreditku tu nabidku zobrazuje. Kdo vi jak by to resili pri pripadne reklamaci...
Přílohy
kreditka.png
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 30. 5. 2020 14:20

slavo963 píše:Kdo vi jak by to resili pri pripadne reklamaci...

Patrně podle těch podmínek, na který tam odkazujou...
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 30. 5. 2020 15:05

minarjo píše:... klienti Poštovní spořitelny (mezi něž i s hypotékou u HB patřím) mají jako vždy smůlu :(. Stránky o kreditce na webu PS vypadají sice stejně jako ty na webu ČSOB, ale žádná odměna 1000 Kč, ani žádné zvýhodnění až na 2%... Nevím, proč ČSOB/PS tyto akce nedělají stejně, když obě frakce banky budou brzy spojeny.
Jako klient PS mám asi tedy smůlu, že?

Podle webu lze KK ČSOB s odměnou zřídit i po telefonu nebo na pobočce
barnyss
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 30. 5. 2020 15:21

To ano, ale tím že teď už nemám přímo v ČSOB účet, ale v její části PS, neobešlo by se to nejspíš bez dokazování příjmů a dalších obstrukcí typických pro neklienta. Zatímco žádost přes IB Poštovky by bez toho šla (a snadno na pár kliků, kreditku PS jsem už cca 2 roky zpět měl a i teď na ní mám v IB předschválený limit), to by PS použila příjmy ze mzdy co mi tam chodí na účet. Prostě jednodušší by bylo, když by ČSOB a PS těsněji spolupracovaly a takové akce dělaly naráz stejně :(, vždyť se mají co nevidět spojit.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 30. 5. 2020 15:35

hopo.hopo píše:
slavo963 píše:Kdo vi jak by to resili pri pripadne reklamaci...

Patrně podle těch podmínek, na který tam odkazujou...

Asi ano, ale nema to ted logiku na to odkazovat, kdyz podminka uz nejde splnit.... No pockam na pondeli, mozna tu akci na 500 opet prodlouzi, jinak se uspokojim s litrem
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod zitow 30. 5. 2020 18:59

Křivka zatím jede. V IB vidím připsáné body 27.,28.,29.5.
zitow
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MirekM. 31. 5. 2020 07:33

Když procházím web ČSOB u KK, vidím u Světa odměn na KK 2 % na 6 měsíců a minimální doba používání před zrušením bez ztráty odměn rok. Má to smysl druhý půlrok ještě prohánět přes KK minimálně 3000 Kč bez odměn než kartu zruším, když jak někdo psal od 27. 5. jsou ve výluce odměn Curve a Revolut?
PS: předpokládám, že jsem v ČSOB po extempóre s předplacenkama na černé listině, i když jsem před řadou let měl ČSOB jako hlavní banku včetně KK. Dostal někdo po vypovězení předplacenek v ČSOB KK?
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod antonsek 31. 5. 2020 07:59

Tu ztrátu odměn chtějí provést jak, když už budou odměny použity, utraceny?
antonsek
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 31. 5. 2020 09:16

Treba ze budes mit dluh a exekuci pri nesplaceni?

@MirekM., smysl to ma, minimalne kuli tomu litru. A obrat 3000 si udelas umele 1x mesicne pres Revolut kdyz bude treba, i kdyz za to vratka nebude. Jeste treba zjistit, zda se oplati tocit kartu pres dobirku nebo nejak pres postu, kdyz vraci 0,5%, nejake drobne by to hodilo
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 31. 5. 2020 09:20

To ti poradi kareldoktor, ten s tim ma zkusenosti s dobirkama (;)
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 31. 5. 2020 12:23

Ve Světě odměn žádné skutečné peníze nefigurují, jenom jakési virtuální body, takže asi nepůjdou soudně vymáhat. Že by zazvonil exekutor a domáhal se vrácení bodů je dost kuriózní představa.
Lenka_2
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 31. 5. 2020 19:13

vpe píše:To ti poradi kareldoktor, ten s tim ma zkusenosti s dobirkama (;)

To víš, někdo má zkušenosti s dobírkama, někdo má h...lejno a jen se válí a čumí do stropu a vede tu chytrý řeči, jak by si měl jít smysluplně zaběhat … Nj, jen zapomněl, že je tak tlustej, že to už tak úplně nepůjde. 8-)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 31. 5. 2020 20:31

No já kdysi taky ve velkém točil bonusy na cool kartách a asi 2 měsíce zpět jsem si žádal o kreditku v IB (přímo se mi ukázaly předschválené limity) a na konci vždy hláška ať se dostavím na pobočku. V minulém týdnu hovor, že mi nabízí kreditku s předschváleným limitem, tak ji říkám, že je zvláštní, že mi ji nabízí telefonicky, když mi to v IB vždy zamítli s tím ať se dostavím na pobočku a že se nechci zdržovat telefonátem, když mi to stejně neschválí. Paní se mi v telefonu přiznala, že i když mi volá s předschváleným limitem, že kreditku opravdu nemusím dostat. V pátek jsem byl na pobočce s novým OP a rovnou jsem se ji ptal jestli nejsem na nějakém blacklistu banky, že mi to vždy kreditku zamítne. Tak se někde dívala (nedal jsem ji však souhlas aby nahlédla do registru) a řekla mi, že je to proto, že mám hodně kreditek! Dále mi řekla, že předschválené limity se generují na základě obratu na účtě, ale pokud mi k nim nechodí výplata, tak to prý vždy systém zamítá a "zve" na pobočku. Prý bych musel dodat výplatní pásky + potvrzení o příjmu, tak ji říkám, že zaměstnavatele fakt nechci otravovat, když každá jiná banka mi dala vždy kreditku bez doložení příjmu anebo stačily výplatní pásky či výpisy z účtu. Ale údajně prý na žádném blacklistu nejsem. Když jsem ji sdělil své podezření, že je to kvůli nadměrnému využívání cool karet a zakládaní jejich produktů kvůli bonusů, tak mi akorát řekla, že samozřejmě banka sleduje i toto chování. Tak si pak vyberte...
hannys85
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 31. 5. 2020 21:24

Přece nemůžeš čekat, že ti oficiálně někdo sdělí "Pane jste na našem black listu. Nemá cenu, aby jste u nás o cokoli žádal, stejně Vám nikdy nic neschválíme." Já jsem na to stejně, jen mi k vydání kreditky vždy řeknou, že mi ji neschválili "z interních důvodů banky, které nesdělují". ...... takže jsme oba u ČSOB na black listu :-)
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 1. 6. 2020 07:48

hannys85 píše:No já kdysi taky ve velkém točil bonusy na cool kartách a asi 2 měsíce zpět jsem si žádal o kreditku v IB (přímo se mi ukázaly předschválené limity) a na konci vždy hláška ať se dostavím na pobočku. V minulém týdnu hovor, že mi nabízí kreditku s předschváleným limitem, tak ji říkám, že je zvláštní, že mi ji nabízí telefonicky, když mi to v IB vždy zamítli s tím ať se dostavím na pobočku a že se nechci zdržovat telefonátem, když mi to stejně neschválí. Paní se mi v telefonu přiznala, že i když mi volá s předschváleným limitem, že kreditku opravdu nemusím dostat. V pátek jsem byl na pobočce s novým OP a rovnou jsem se ji ptal jestli nejsem na nějakém blacklistu banky, že mi to vždy kreditku zamítne. Tak se někde dívala (nedal jsem ji však souhlas aby nahlédla do registru) a řekla mi, že je to proto, že mám hodně kreditek! Dále mi řekla, že předschválené limity se generují na základě obratu na účtě, ale pokud mi k nim nechodí výplata, tak to prý vždy systém zamítá a "zve" na pobočku. Prý bych musel dodat výplatní pásky + potvrzení o příjmu, tak ji říkám, že zaměstnavatele fakt nechci otravovat, když každá jiná banka mi dala vždy kreditku bez doložení příjmu anebo stačily výplatní pásky či výpisy z účtu. Ale údajně prý na žádném blacklistu nejsem. Když jsem ji sdělil své podezření, že je to kvůli nadměrnému využívání cool karet a zakládaní jejich produktů kvůli bonusů, tak mi akorát řekla, že samozřejmě banka sleduje i toto chování. Tak si pak vyberte...

Prepazkova pracovnice nic nemusi vedet :-) Karty se schvaluji vyse, oni (na callcentru nebo po telefonu) delaji zjevne jen prescoring, takze finalni zamitnuti se dela na centrale, tak to vetsinou funguje.
vpe
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka