ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mojmax 2. 6. 2020 21:31

Klient ps píše:Rada jak se získává kreditní karta. Žádost vyplňuji na K A B E L O V É M internetovém připojeni, jehož IP adresa se shoduje se zaměstnavatelem uvedeným v žádosti o kreditní kartu.

Co to je za nesmysl?
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 2. 6. 2020 21:39

Asi už blázní. :D
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 6. 2020 22:50

IP adresu poskytovatele internetu bych fakt do toho netahal :). Výplata mi na jejich účet chodí (z ní jsem měl předschválený limit kreditky 125k, příjem byl v žádosti díky výplatě na účet už předvyplněný, ale neprošla žádost ani o pouhých 10k). Vylučovací metodou z příspěvků zde a v PS vlákně to vypadá, že jim fakt vadí hlavně počet jiných kreditek (ani ne tak souhrnný rámec jako ten počet). Mých 5 kreditek (rámec celkem 70k) je na ČSOB už asi moc :), pro Českou spořku byly 4 před půl rokem v pohodě.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 3. 6. 2020 09:32

Už to nemá cenu rozpitvávat a spekulovat, stejně se pravý důvod nikdy nedozvíš - prostě kreditku nedali a tím je to pro mě uzavřené, svět se nezboří.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 3. 6. 2020 09:57

Já jsem po telefonu v žádosti o KK neprošel. Ale údajně je to tím, že mi výplata nechodí k nim, tak po mě vyžadují přinést potvrzení o příjmech na pobočku a pak by mělo být vše ok..
Tatatoooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 6. 2020 10:19

V IB se mi objevila v menu "chytrá platba", nevíte někdo, co to je? Vypadá to jako úplně normální příkaz k úhradě, který je tam nyní dvakrát. Co je na tom chytrého?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 3. 6. 2020 10:33

Prej to "chytře" pozná podle čísla účtu jestli platíš do ČR nebo do ciziny. :hm :D

P.S. Not kidding.
Naposledy upravil Lol Phirae dne 3. 6. 2020 10:34, celkově upraveno 1
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equa bank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 3. 6. 2020 10:34

https://www.csob.cz/portal/-/n200527?re ... tal%2Flide

Chytrá platba: Na domácí i zahraniční platby stačí jeden formulář
Sloučili jsme formulář pro domácí a zahraniční platební příkazy do jedné chytré platby. Už nemusíte přemýšlet, který formulář zvolit, když posíláte peníze mezi českými účty, eura po Evropě nebo dolary jinam do světa. Vždycky to nejsnáze vyřídíte právě s chytrou platbou.

čili když je uživatel hloupý, musí být chytrý formulář :D
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 6. 2020 15:57

Vypadá to, že ČSOB nově blokuje 100 Kč jako minimální zůstatek, alespoň u PREMIUM účtu se mi nedaří ho úplně vycucnout.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Lafayette16 3. 6. 2020 15:58

Mě to pustilo až do zůstatku 1 Kč.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 6. 2020 16:00

Jo, tak to jsem nezkoušel, viděl jsem, že to nejde úplně do nuly. Tak to se ještě můžu rozšoupnout :D
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod suram 3. 6. 2020 16:11

To je ale sviňárna. Pokud má někdo trvalé příkazy vypočítané přesně na výši zůstatku jen kvůli povinnému obratu a nekontroluje jejich provedení, tak ho zkásnou za neplnění obratu.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Adam.mis 3. 6. 2020 16:14

Žádost o kreditní kartu online neprošla, ale přes telefon OK. Kreditky mám dvě HB + RB.
Adam.mis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 6. 2020 16:23

PatrikChrz píše:Jo, tak to jsem nezkoušel, viděl jsem, že to nejde úplně do nuly. Tak to se ještě můžu rozšoupnout :D

Nejspíš to nejde úplně vycucnout jen OP, standardní platbou jsem odeslal zbytek. Ale zatím se mi to stalo jen jednou, při druhém případu píšu, co to má znamenat.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 3. 6. 2020 16:24

suram píše:To je ale sviňárna. Pokud má někdo trvalé příkazy vypočítané přesně na výši zůstatku jen kvůli povinnému obratu a nekontroluje jejich provedení, tak ho zkásnou za neplnění obratu.

Nezkasnou, nekontroluji to. Dva mesice po sobe jsem z nejakeho duvodu zapomnel a nikdo to neresil, zadny poplatek se neuctoval.
Mimonik
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka