ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 26. 2. 2019 12:06

On má vůbec ripper6 ve svém okolí spoustu exotů a nevěřím, že je to náhoda...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ nižším, než má Tomáš Marný.
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 6. 3. 2019 21:09

To je velice důležité rozhodnutí, i když se týká zejména starších smluv (hypotéka se ale nebere většinou na krátkou dobu, tak se to může potenciálně týkat více lidí). Spor má právní stránku (klientka byla pojištěným, ale nebyla pojistníkem, pojistník a pojistitel mají stejného majitele, tedy jednají ve shodném zájmu), ke které se Ústavní soud vyjádřil, ale vypovídá také o přístupu ČSOB pojišťovny, resp. ČSOB ke svým klientům. Doufejme, že mezitím došlo ke změně přístupu.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 18. 3. 2019 21:19

K probíhající akci:

https://www.csob.cz/portal/lide/ucty/plus-konto-odmena

Vzhledem k tomu, že v podmínkách akce je zmínka:

"Akce není určena klientům ČSOB, kteří měli aktivní Plus Konto v předchozích 365 dnech zpětně
ke dni spuštění Akce."

tak předpokládám, že existence účtu u poštovní spořitelny pro vyplacení odměny nevadí. Máte ovšem někdo reálně vyzkoušeno připsání odměny při existenci účtu u PS ?
hannys85
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasek06 18. 3. 2019 21:21

Taky jsem to studoval ... Dle mě je to tam napsáno jednoznačně.
Curve karta promo kód na £5: LMGTQ
Vasek06
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 19. 3. 2019 06:54

Po nerovném přístupu v případě blokování či neblokování CK a neseriózní komunikaci nechci již nikdy s takovou bankou mít nic společného a to jsem byl dle jejich systému v minulosti bonitní klient. Naposled jsem rušil před nějakým rokem Vkladový účet EU s 1 denní výpovědní dobou po zavedení poplatku 75 Kč při výběr hotovosti na pobočce.
Také si vzpomínám, jak banka po postupném rušení mých KK je nevymazávala v registrech a pak jsem měl velké problémy získat KK v mBank i jako tester.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 19. 3. 2019 10:43

Tak ani kreditku Poštovní spořitelny s bonusem 500 Kč ani založení ČSOB Plus Konta na jejich webu on-line mi neprošlo. Výsledek "Vaši žádost přes web on-line prodej bohužel nemůžeme zpracovat,pro bližší informace navštivte jakoukoliv pobočku ČSOB." Taky 3 CK mi zrušili, asi jsem na black listu. :-S
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod Michall01 19. 3. 2019 10:56

Možná by šlo využít akci Doporučte nás, kde není třeba on-line založení (https://www.csob.cz/portal/lide/ucty/pl ... doporucuji).
Michall01
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tomasfinance 22. 3. 2019 22:39

ahoj, vykočila na mě reklama na kreditku ČSOB, jednak je tam 500 Kč vstupní bonus, když člověk zaplatí kartou 2 tis. a jednak jsou tam prý půlroční úrokové prázdniny, což jsem ale nepochopil co znamená.. protože dále tam píšou o jen o 55 denním bezúročném období.. Tak nevím.
Znamená to, že se mi bezúročné období prodlužuje na 6 měsíců? Nebo co tím básník chtěl říci? Nebo je to bezúročné období i na výběry?

Díky
tomasfinance
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 3. 2019 23:15

A nechtěl by sis pro začátek třeba přečíst podmínky, podle nichž bys měl mít 6 měsíců bez úroku? Banky zpravidla vydávají nějaká podobná pravidla, pokud vyhlašují nějakou akci a na stánkách odkaz na ně vidím: www.csob.cz/kkstandard
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasfinance 23. 3. 2019 08:40

Právě že jim úplně nerozumím. Člověk si musí sjednat kreditku a spotřebitelský úvěr? Tj 2 produkty, nebo jen kreditku, což je vlastně taky spotřebitelský úvěr, aby získal bezúročné pololetní období?
tomasfinance
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klient ps 23. 3. 2019 09:19

Tomáši, děláš si ***** nebo jsi fakt tak tupej?
Klient ps
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 4. 2019 05:35

Teď jsem se dozvěděl na infolince, že v rámci sloučení Poštovní spořitelny do modré ČSOB, bude zrušeno při přihlašování do IB ČSOB přihlášení uživatelským jménem a PIN a
nahrazeno mnohem bezpečnější uživatelským jménem - 30 znaků, heslem 30 znaků a dále buď sms - 9 znaků ( jako u současné Poštovní spořitelny) , číslice, písmena či ČSOB klíčem.

Určitě krok dopředu, ohledně bezpečnosti.
anonymni

Odeslat příspěvekod MiASX 14. 4. 2019 07:10

Z toho se muze radovat leda tak paranoik. Pro normalniho cloveka to je uzivatelsky neprijemne.
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod dockalacek 14. 4. 2019 08:51

kamarad.michal píše:Teď jsem se dozvěděl na infolince, že v rámci sloučení Poštovní spořitelny do modré ČSOB, bude zrušeno při přihlašování do IB ČSOB přihlášení uživatelským jménem a PIN a
nahrazeno mnohem bezpečnější uživatelským jménem - 30 znaků, heslem 30 znaků a dále buď sms - 9 znaků ( jako u současné Poštovní spořitelny) , číslice, písmena či ČSOB klíčem.

Určitě krok dopředu, ohledně bezpečnosti.

To je zase kvůli tý PSD2, nebo jak se to jmenuje? Jak si má člověk zapamatovat 30 znaků, už to s tou touhou po bezpečnosti vážně přehánějí.
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Už mám Be Quiet PP11 300W:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka