ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ROlda78 30. 5. 2019 08:57

no tvl, už zase akce Chorvatsko.. :oboze
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 30. 5. 2019 13:32

Bláhově jsem dle názvu stránek myslel, že je to nějaká odpověď na mKartu svět. No tak jindy...
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 30. 5. 2019 20:10

Zase jenom červenec :-/..no nevadí, kreditku už mám měsíc v šuplíku..kurzy má čsob dost zlé a na cestovní pojištění stačí číslo karty.. mimo případného pojištění o rok navíc nějakého elektra nebo vstupu do salónků na velkých letištích je hodnota karty nulová..
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pan Jan 3. 6. 2019 13:25

Pan Jan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 3. 6. 2019 14:19

Jo, tyhle akce "nechci slevu zadarmo"...
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 3. 6. 2019 14:29

Stejná akce byla minulý rok, tehdy ale myslím bylo jenom 2 % na spořáku.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomas3 3. 6. 2019 22:37

Když jsem byl na pobočce ČSOB naposledy, tak mi nabízeli spoření 1000 Kč/měsíc do fondů, s tím, že ročně připíší 500 Kč. Má někdo s tímto produktem zkušenost?
Tomas3
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 4. 6. 2019 04:53

Do fondu se nespori, ale investuje. Na tyhle marketingove keci o sporeni jim muze skocit jen hlupak.
e-osobne
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 4. 6. 2019 08:58

a ročně bylo (IMHO) jen první rok
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 4. 6. 2019 12:58

hele hlupak urcite ne, kazdy to vidi jinak, uplne ma jiny prio, toto je klasicka nabidka a nazvat nekoho hlupakem kdo si vezme lepsi (o dost) urok a jeste ho investuje, nemyslim si ze je to hlupak.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam kódy ING. Miluju. :)
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 4. 6. 2019 20:49

V tehle bance spori jenom hlupaci.
e-osobne
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 6. 6. 2019 12:06

elinor píše:Pro děti 8 -18 let lze od 1. 6. 2019 do 31. 8. 2019 sjednat plus konto a získat po 6 měsíců po 100 Kč jako kapesné, podmínka - jedna platba kartou nebo jeden výběr z bankomatu. Více na https://www.csob.cz/portal/lide/ucty/kapesne a https://www.csob.cz/portal/documents/10 ... apesne.pdf

Poslal jsem včera starou do banky, aby dětem založila ty účty. Kravka na přepážce byla prý dost zmatená a navíc měla před obědem, tak žádosti jen rozpracovala a že si má moje přijít dnes žádosti dokončit. Dnes tam tedy naklusala a kravka jí řekla, že jí žádné účty nezaloží, prý interní důvod banky. Takže všichni, kdo dostali výpovědi Cool karet mají smolíka a u ČSOB nezaloží dokonce ani dětské účty :-D
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 6. 2019 12:08

Hezký. :)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 6. 6. 2019 12:46

Kolem.jdouci: Jak víš, že to souvisí s CK?
barnyss
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 6. 6. 2019 12:48

Vítej v klubu, taky mě nezaloží ČSOB Premium a nedají žádnou kreditku ani v Poštovní spořitelně, ani v ČSOB..... ani v České spořitelně :-)

.... taky mě vždy řekli, registry máte dobrý, ale zamítnuto je z "interních důvodů banky".
čulibrk
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka