Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod strzm.zahalka 6. 11. 2015 18:24

Jak dlouho trva zalozeni prvniho bezneho uctu? Ve ctvrtek rano jsem zalozil pres internet, podepsal smlouvu pres SMS autorizaci, nahral dva doklady totoznosti a vypis z uctu a od te doby je to uz druhy den zasekle a pise to, ze se ceka na kontrolu naskenovanych dokumentu. Je to normalni, ze jim to tak trva?
strzm.zahalka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 6. 11. 2015 20:59

Jo, slyšel jsem, že mají zakoupenou drahou sofistikovanou technologii, která má třídit kretény a automaticky je řadit do pomalejší řady pro schvalování... :oboze
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Suky. 6. 11. 2015 21:44

To byla dobrá investice... :-)
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod soban 7. 11. 2015 01:19

Já ho zakládal na pobočce protože byla kousek a nechtělo se mi vše skenovat.

Aktivní než jsem došel domů, přidávaná později další osoba, vyřízené během dne vše přes internet.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod strzm.zahalka 7. 11. 2015 04:25

Díky, poslal jsem jim urgenci přes ty zprávy v IB, snad alespoň nějak zareagují. :hm
strzm.zahalka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod __Pavel 7. 11. 2015 07:55

Já to před několika měsíci zakládal přes internet v pondělí a žádost o zaslání první "aktivační" platby mi přišla ve středu. Takže i bez té urgence by jsi se pravděpodobně v pondělí dočkal.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod soban 7. 11. 2015 08:55

Jde o to zda tam nemají nával.....

Jsem zakládal pro rodiče (před měsícem) které jsem dotáhnul na pobočku a nikdo tam nebyl a než si založily účet (trvalo to dlouho než se vyřídily všechny papíry pro důchod atd...) tak na pobočce nestíhaly zakládat další účty, a někteří to vzdaly jak viděly že jsou všeci zaneprázdnění.

Takže úrok 1,5 zabírá a nebo to byly další nespokojení z ČS?

Tak prostě musíš chvíli počkat......
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gandalf007 9. 11. 2015 17:12

Dorazila už někomu objednaná platební nálepka? Nabízejí to myslím od 31.10.2015.
Gandalf007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strzm.zahalka 9. 11. 2015 17:39

__Pavel píše:Já to před několika měsíci zakládal přes internet v pondělí a žádost o zaslání první "aktivační" platby mi přišla ve středu. Takže i bez té urgence by jsi se pravděpodobně v pondělí dočkal.

Nedočkal bych se ani s urgencí poslanou přes internet. Dnes jsem tam telefonoval a operátor mi řekl, že je žádost opravdu pozastavena a nechápe proč a že ji tedy posune ke schválení, že je dobře, že jsem zavolal, za chvíli po jeho zásahu přišel email, že mám poslat první platbu.
strzm.zahalka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod headshottt 9. 11. 2015 23:09

Gandalf007: dnes mi přišla.
headshottt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dala67 10. 11. 2015 00:21

Gandalf007 píše:Dorazila už někomu objednaná platební nálepka? Nabízejí to myslím od 31.10.2015.

zatím nic :-(
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod strzm.zahalka 10. 11. 2015 06:55

Prosím pár doplňujících otázeček:
1) Když si založím 10 běžných účtů, tak se bude bonusové úročení vztahovat na všech 10 běžných účtů, na každém do částky 100000 Kč nebo na všech dohromady do 100000 Kč?
2) A když si založím 3 spořící účty, tak se bude bonusové úročení vztahovat jen na jeden spořící účet do částky 250000 Kč? Budu si moct vybrat na který z nich?
3) Na těch dvou dalších spořících účtech bude úročení podle TOP3 garance?
4) Víc než 10 běžných a 3 spořící účty založit nejde?
5) Dá se platební karta přiřadit k jinému běžnému účtu než k tomu původnímu, ke kterému byla vydána?
strzm.zahalka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 11. 2015 07:53

Ty nejspíš fakt trpíš nějakou formou lehčí duševní retardace, viď? Na stránkách Air Bank máš sekci FAQ, kde to i takovej omezenec jako ty musí pochopit. Nebo fakt čekáš, že ti někdo zodpoví po stoprvé stokrát zodpovězené? A tobě?
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod elfin 10. 11. 2015 09:40

Hehe, treba se jen snazi dostat precizniho fremantla do blazince :-D
Nebo je jen opatrnej a zjistuje si vsechno dukladne a opakovane na vice stranach - povahova vlastnost vysetrovatele..? I kdyz teda je fakt, ze tady uz osobni odpoved dostal nedavno :-)
Az zacne zalozeny ucet pouzivat, urcite jeste otazek pribude, takze buď fit. :D :mrgreen:
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod treborit 10. 11. 2015 12:59

K te nalepce:

Kdyz AirBank posle nalepku, tak vam dorazi mail s "Debetní karta MasterCard je na cestě k Vám", stejne jako kdyz posilaji kartu ...
treborit
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků