Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 23. 8. 2016 17:15

ripper6:

do ING v současný chvíli? :oboze

Náhodou :-) ;-) prej má zdravý muž vypít za den min. 2 kávy. Ted to nedávno někde bylo.Čím víc jí vypije má to co dělat s erotikou nebo co, už bych si vymejšlel, nevím přesně jak to bylo. :-)) .Samozřejmě, jen kdo nemá kafe zakazané.
Naposledy upravil marvy dne 23. 8. 2016 17:35, celkově upraveno 1
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod meme1255 23. 8. 2016 17:27

Tak příkaz zadaný v těch 8.55 se normálně připsal už dnes :)
meme1255
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 8. 2016 17:38

marvy píše:do ING v současný chvíli? :oboze

Tak právě ING Konto je na současné poměry docela dobrá nabídka - 0,5 % p.a. do 400 tisíc a žádný opičky s platbami kartou kvůli nuzné desetince navíc (tak nějak počítám, že ani Air Bank ani Equa ten bonus za opičkování už dlouho nevydrží)...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod pepisis 31. 8. 2016 20:38

Jsem zvědavý, jaké budou reakce, až AB opustí garanci TOP3 ;-).
Jak zněl ten slogan, na který lákali? Něco jako můžete si být jistí, že budeme vždy mezi 3 nejlepšími? I když je fakt, že TOP3 už ani dnes není to, co bývalo před pár lety, kdy to ještě opravdu bylo bez podmínek. Je to všechno stejná verbeš, akorát někteří se schovávají pod rádoby cool a friendly maskou.
pepisis
Diskutér

Odeslat příspěvekod meme1255 31. 8. 2016 23:51

Pepisis: To je nenápadné naznačování...? :(
meme1255
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mrusnok 1. 9. 2016 00:19

Prej nuzná desetinka. Dvounásobný úroky za nuznou podmínku- v mém případě zaplacení pěti rohlíků v Albertu.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Diskutér

Odeslat příspěvekod Greny 1. 9. 2016 14:33

Mrusnok píše:Prej nuzná desetinka. Dvounásobný úroky za nuznou podmínku- v mém případě zaplacení pěti rohlíků v Albertu.

Já to na to vyzrál díky modernizaci automatů na kávu/nápoje :-) 5x do měsíce si to kafe z automatu za tu nuznou desetinku dám :-D
Greny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mojmax 1. 9. 2016 14:35

Ano, taky u nás modernizovali automat na kávu, u kterého je nyní možná platba bezkontaktní kartou. Kávu si dám tak jako tak, takže proč to nevyužít :)
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 2. 9. 2016 14:48

Air bank rozjela nějakou expanzi svých bankomatů? Objevil se teď jeden v KV v Globusu a teď i jeden v Chebu v Albertu. A to ani v Chebu nemají pobočku.
No nic, jen že je to teď pro mě další případná alternativa bezplatného účtu.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 2. 9. 2016 15:16

@nnnokiaE52
Maji to primo na hlavni webove strance
https://www.airbank.cz/cs/vse-o-air-ban ... sich-mest/

EDIT: aktualni seznam zde
https://www.airbank.cz/cs/kde-nas-najde ... bankomatu/
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mrusnok 2. 9. 2016 17:19

Jsou hodní. Fakt příjemná banka.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Diskutér

Odeslat příspěvekod dede 2. 9. 2016 19:19

Mě u nich mrzí, že všechny bankomaty v Praze jsou na pravém břehu Vltavy. Na levém, jako by bylo gheto, že tam nic nemají.
dede
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 2. 9. 2016 20:27

zlatý anděl a dejvice nefungují ?
dala67
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 2. 9. 2016 23:57

Tohle je vtip tady a nebo fakt pravda? Ze chodite mnozi do banky a krome toho ze tam vlozite penize / vyberete, tak sup jen proto ze je to zdarma tak date kavu?
Me to prijde streleny na hlavu, uz proto ze pracujici clovek dnes to ma casto v praci, muze jsi dat zdarma tam a jeste predstava treba po praci se zdrzovat timhle v bance? :D Tam zajdu, rad vyridim a jdu pryc.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 9. 2016 06:33

ripper6 píše:Tohle je vtip tady a nebo fakt pravda? Ze chodite mnozi do banky a krome toho ze tam vlozite penize / vyberete, tak sup jen proto ze je to zdarma tak date kavu?
Me to prijde streleny na hlavu, uz proto ze pracujici clovek dnes to ma casto v praci, muze jsi dat zdarma tam a jeste predstava treba po praci se zdrzovat timhle v bance? :D Tam zajdu, rad vyridim a jdu pryc.

Já občas do Air chodím jen na tu kávu :). V Praze bez problémů (většinou si dávám v obchodních centrech, když jdu do kina, abych u filmu neusnul), jen v Pardubicích na mne s přítelkyní pracovník koukal, jak kdyby to šlo z jeho kapsy.
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka