Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod melolontha 8. 11. 2016 18:46

cestovní pojištění u Fio fakt není marné.
Erste Premier - nechat kolovat pomocí trvalých příkazů 50000 třeba mezi 3 účty a získat tak nějaké výhody vypadá docela mile a zábavně. Dala by se tím spláchnout i podmínka Equa tuším na 10000 pro lepší úročení na spořáku. :)
melolontha
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 8. 11. 2016 18:51

Jenze to pojisteni je za penize. A proc neco platit, kdyz jeste lepsi muzes mit zadarmo v ramci Erste?

BTW co tak skveleho ma Equa konkretne, aby o ni clovek mel uvazovat?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod fremantle 8. 11. 2016 19:03

melolontha píše:Erste Premier - nechat kolovat pomocí trvalých příkazů 50000 třeba mezi 3 účty a získat tak nějaké výhody vypadá docela mile a zábavně. Dala by se tím spláchnout i podmínka Equa tuším na 10000 pro lepší úročení na spořáku. :)

A co máš takového u ČS, že tam musíš mít účet? IMHO je to banka vhodná pro lidi, kteří využívají něco s doplňkových produktů (pojištění, investice) - logicky tak nyní i mají postavenou nabídku (vedení bez poplatku pokud mám třeba kreditku, úvěr, podílové fondy, penzijko...) - napříč všemi retailovými segmenty, ať už Moje zdravé finance, Blue nebo Erste Premier. Samozřejmě, kdo cíleně vyhledává jen něco navíc a banku má jen kvůli plnění podmínek, aby to dostal, tak Erste Premier je má aktuálně nejjednodušší, prostě stačí splnit pouze obrat...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod melolontha 8. 11. 2016 19:11

S474N: Proč by měla být banka, která za mne posílá a přijímá platby skvělá? Stačí normální + bez poplatků.
melolontha
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 8. 11. 2016 19:14

melolontha: takovych je spousta, myslel jsem, ze Equa tedy nabizi neco navic :wink:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod melolontha 8. 11. 2016 19:15

fremantle: Nemusím mít ČS, je mi to jedno.
melolontha
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 8. 11. 2016 19:18

melolontha píše:cestovní pojištění u Fio fakt není marné.
Erste Premier - nechat kolovat pomocí trvalých příkazů 50000 třeba mezi 3 účty a získat tak nějaké výhody vypadá docela mile a zábavně. Dala by se tím spláchnout i podmínka Equa tuším na 10000 pro lepší úročení na spořáku. :)

Takhle to dělám já :mrgreen:
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 14. 11. 2016 02:34

Kellnerově Air Bank přibylo klientů, zisk ale klesl o polovinu
https://www.novinky.cz/ekonomika/420400 ... ovinu.html
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod jannk 18. 11. 2016 21:49

Nevite jak to air bank dela, ze kdyz zadavam platbu na nejaky ucet, tak se mi ukaze rovnou majitel uctu? Samozrejme ne u vsech uctu, ale treba u alzy nebo podobnych obchodu to tak je. Existuje nejaky registr 'verejnych uctu' nebo co???
jannk
Diskutér

Odeslat příspěvekod Torns 19. 11. 2016 00:22

Šanon v akci.
Torns
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannk 19. 11. 2016 17:36

Pokud"Šanon v akci" byla odpověď na mojí otázku, tak šanon vůbec nepoužívám a na ty účty jsem nikdy dříve neplatil
jannk
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 19. 11. 2016 19:51

Mozna v ramci boje proti prani spinavych penez maji interni registr uctu, na ktere jsou jejich klienty casto prevadeny platby, tyto platby pak vyjmou z proverovanych transakci.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 19. 11. 2016 20:18

Registr účtů neexistuje, ale Ministerstvo financí ho plánuje...
Naposledy upravil Delitzsch dne 20. 11. 2016 11:14, celkově upraveno 1
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 19. 11. 2016 20:28

Ale houby, svuj registr uctu si muze udelat kdokoliv.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 19. 11. 2016 20:42

Bylo myšleno jednotný registr. Že banka nebo někdo jiný si může udělat svůj, ať už veřejný nebo neveřejný, to je snad jasné...
Delitzsch
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka