Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod čulibrk 17. 5. 2021 11:32

Hlavně, že mají bloknutý screenshoty obrazovky na mobilu v jejich aplikaci, aby jim nikdo nemohl dokázat, že měl bonus/slevu aktivovanou.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milanBrno 17. 5. 2021 11:45

Tak to mozna blokuji jen vybranym jedincum nebo je to telefonem.
Mne to normalne funguje (prave vyzkouseno)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .357 17. 5. 2021 12:09

To sis asi musel bloknout sám čulibrku, dá se to nastavit v aplikaci.
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 5. 2021 12:11

Blokování snímků obrazovky z bezpečnostních důvodů (aby to tajně nevytvářely jiné aplikace) je i u jiných bankovních aplikací (někde napevno, jinde volitelně), typicky ale na Androidu (i u mě, pak to píše, že tato aplikace nepovoluje snímky obrazovky). Nemáš Milane náhodou jablko? :)

@.357: Ani já to v nastavení u mé android appky nemám, je to evidentně napevno zakázané. Pište pánové k tomuto, zda máte Android či Jabko, to je klíčové - mnohé banky považují Android za více zranitelný (sledování appky jinými aplikacemi z neoficiálních zdrojů, kterým neznalý uživatel potvrdí všechna možná oprávnění) a více toho v android verzi blokují.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Milos 17. 5. 2021 12:35

Já mám Android a screenshoty obrazovky mi v jejich appce nefungují. Podobně jako v appce INGbank.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 17. 5. 2021 13:18

Jojo, mám Android a teď zapnuto bonus 10 % + 5 % Albert.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dala67 17. 5. 2021 16:46

.357 píše:To sis asi musel bloknout sám čulibrku, dá se to nastavit v aplikaci.


hoď screenshot
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod .357 18. 5. 2021 06:07

Nehodím, páč sem si to poplet s Equa Bank... Sorry jako...
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akcius 18. 5. 2021 16:28

Koupil jsem si v akci nový mobil Alcatel 1B 2020 s Androidem 10 Go. K mému překvapení jsem
v apce Obchod Play nenašel apku Air Bank ! ( všechny ostatní banky , od Creditasu po UCB a i fintechy, např. Revolut tam apky mají).Zašel jsem tedy dnes na pobočku v Olomouci,at mi to nastaví, nebo věc vysvětlí. Asistentka telefonovala do centrály a pak mi řekla, že odlehčená verze Android Go není ze strany Air bank podporována !! Ptal jsem se proč, prý používají speciální "jedinečnou " aplikaci, kterou jiné banky nemají ! Tak to mne dostalo, řekl jsem jí , že je drzost vydávat neschopnost za přednost. Po 8 letech u Air největší sklamání. Tak bacha na tuhle "fičuru" !
akcius
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dala67 18. 5. 2021 17:23

Android GO je problém. Větší tlak na vývojáře aby to "na těch pár kB" dobře šlapalo a důležitá kladná hodnocení uživatelů budou spíše vést k tomu, že pro tento odlehčený systém raději instalaci zablokují.
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xsw 19. 5. 2021 04:12

Otázka je, jestli to je blokované pouze v Google Play? Protože jestli jo, tak to tam nainstalovat půjde, stačí stáhnout z jiného zdroje a instalovat sám.
xsw
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod HankaDu 19. 5. 2021 06:53

HankaDu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dala67 19. 5. 2021 11:58

Aplikace z jiného zdroje by mohla jít nainstalovat, ale otázkou je jak bude celkově funkční a spolehlivá. Cca 2x do měsíce upgrade bude uživatele nutit hledat jiná řešení.
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 5. 2021 14:02

@HankaDu:
To už jsem zde psal předevčírem, stačí kouknout o stránku výš :)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod akcius 19. 5. 2021 17:48

apka AIR z jiného zdroje nainstalovat nepůjde, je ke stažení jen na Obchod Play a stejně by nefungovala, není uzpůsobena pro jakýkoli Android GO ! Tolik info z infolinky AIR Bank.Naštěstí to moc nevadí ( kromě nemožnosti odměn) . mám i jiné banky,u nich apky "no problem".
akcius
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků