Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Heavy71 28. 8. 2021 10:34

Schwarzie píše:Prisel mail z Airbank. Vyuziti kontokorentu az do 3k je zdarma a neurocene. Zatim na neomezene dlouhou dobu, akce vsak muze byt kdykoliv ukoncena.

A už jsi někdy v minulosti ten kontokorent u AirBank využil?
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Schwarzie 28. 8. 2021 12:17

Asi ne. Maximalne na par minut/hodin, protoze penize si za urok nepujcuju, takze maximalne kratkodoby minus na uctu, ktery nepouzivam.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 28. 8. 2021 14:04

Ten kontokorent mi připomíná, když dealer rozdává před základní školou dávky zdarma.

Za mě všechno, co takhle AiB (PPF) propaguje, *****í na 100 honů.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod limec 28. 8. 2021 17:13

Schwarzie píše:Prisel mail z Airbank. Vyuziti kontokorentu az do 3k je zdarma a neurocene. Zatim na neomezene dlouhou dobu, akce vsak muze byt kdykoliv ukoncena.

V podminkach akce pisou ze to je na dobu neurcitou a pokud akci zrusi daji min. 2 mesic pred koncem vedet mailem i v ib.
https://www.airbank.cz/file-download/ne ... ntokorentu
limec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 28. 8. 2021 18:46

Heavy71 píše:
Schwarzie píše:Prisel mail z Airbank. Vyuziti kontokorentu az do 3k je zdarma a neurocene. Zatim na neomezene dlouhou dobu, akce vsak muze byt kdykoliv ukoncena.

A už jsi někdy v minulosti ten kontokorent u AirBank využil?


Tuším loni 10-12 dávali bezúročně 10k. Poslal jsem to na ty 3 měsíce na spoření u RB a trhnul na tom asi tak 2 piva. :-D
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 29. 8. 2021 10:35

Schwarzie píše:Prisel mail z Airbank. Vyuziti kontokorentu az do 3k je zdarma a neurocene. Zatim na neomezene dlouhou dobu, akce vsak muze byt kdykoliv ukoncena.

Jenže pořád je to jako úvěr v registrech...
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mlrs 29. 8. 2021 10:48

Lol Phirae píše:
Heavy71 píše:
Schwarzie píše:Prisel mail z Airbank. Vyuziti kontokorentu az do 3k je zdarma a neurocene. Zatim na neomezene dlouhou dobu, akce vsak muze byt kdykoliv ukoncena.
A už jsi někdy v minulosti ten kontokorent u AirBank využil?
Tuším loni 10-12 dávali bezúročně 10k. Poslal jsem to na ty 3 měsíce na spoření u RB a trhnul na tom asi tak 2 piva. :-D
Pri 1% v RB by 10k udelalo na 3M 21,27kč - takže předpokládám 2 lahváče za toto snazeni jo :-D
Nebo to bylo na nejakem lepsim sporici?
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod milanBrno 29. 8. 2021 13:59

Bylo to 50 tis.
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 30. 8. 2021 11:19

mlrs píše:Pri 1% v RB by 10k udelalo na 3M 21,27kč - takže předpokládám 2 lahváče za toto snazeni jo :-D
Nebo to bylo na nejakem lepsim sporici?


Bonus akce RB s 3% na půl roku.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod miropiro 8. 9. 2021 13:31

Mám už delší dobu Creditas účet i proto, že nabízí propojení na další banky. Neumí však zobrazit graficky vývoj zůstatku účtů. Vybavuji si, že tohle uměla RB, ale tu už nemám. Pokud bych si založil účet u Airbank, dokázal bych si něco takového zobrazit u nich?
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian
miropiro
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zedna1 8. 9. 2021 14:11

Jen info:
Creditas (stejne jako FIO) ma vlastni API rozhrani (ne to zkriplene PSD2 API jako jine banky), takze lze velmi snadno udelat miniaplikaci/skript, ktera pres to API (1 HTTP API dotaz) stahne historii transakci napr. do CSV a pak si nad tim aktualnim CSV udelat uz cokoliv, napr. to zobrazeni vyvoje zustatku.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miropiro 15. 9. 2021 11:44

No tak si odpovím sám. Air Bank to taky nezvládne. Teoreticky to vypadá, že i z toho CSV bych asi mohl dokázat získat kontingenční tabulku, která už tohle hravě dopočítá. Ale jinak mne láká zkusit Spendee, které zřejmě tohle zvládne taky.
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian
miropiro
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maeth_u 20. 10. 2021 08:58

maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peter23p 20. 10. 2021 09:35

Tak to je opravdu k smíchu. Myslím že pod 1% to nikdo nečekal spíše každý čekal dorovnaní nabídky od Monety.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mr.Rosch 20. 10. 2021 23:47

stačí jen udělat pět plateb kartou za měsíc. Žádná jiná podmínka u nás není - tak to si z nás dělají srandu
Mr.Rosch
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků