Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Gandalf007 13. 3. 2012 15:42

Tak to nestíhají celkem brzy, pokud tedy šlo o přetížení z důvodu nedostatečné kapacity. Vždyť slavili teprve 20T kousků... :oops:
Gandalf007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rostislavkocman 13. 3. 2012 22:31

"přetížený" byl web, ne internetové bankovnictví, to běží úplně jinde a na jiné platformě.
rostislavkocman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 14. 3. 2012 02:54

PatrikChrz píše:No je fakt, že mě jeden prodejce naúčtoval částku sice nominálně správnou, ale v librách místo v eurech. Po upozornění se omluvil, vymluvil se na ty dva Japonce Vonoseto a Samoseto, že prý chyba systému a rozdíl vrátil.
Docela by mě zajímalo, jak by toto řešila jakákoliv banka. Platbu jsem učinil, zboží dostal, jen cena jaksi nesouhlasila.

máš doklad o platbě a tam bys musel vidět ty libry místo eur... což jsi evidentně viděl anebo ještě před zadáním PINu :-)

pokud bys tam měl eur, tak jednoduše bance sdělíš, že jsi takovou transakci v librách neprovedl a dále si to musí řešit banka... tedy pokud jsi neautorizoval pinem...

Takže tady 2x platí: čtěte si údaje na displeji.
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 3. 2012 06:21

Šlo o internetovou platbu, při vyplňování formuláře se skutečně ukazovala částka v eurech.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod vpe 14. 3. 2012 09:48

i na platebni brane? ktere? Divne.
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 3. 2012 11:49

Neslo to pres nezavislou platebni branu, cislo karty jsem zadaval na webu obchodnika. Zkusim zjistit, co to bylo presne za obchod.

-- 14. 3. 2012 10:51 --

Zadaval jsem to primo na webu obchodnika, zkusim zjistit co to bylo za obchodnika, tusim nejake hodinky.

-- 14. 3. 2012 11:06 --

Tak slo o tento obchod a toto zbozi:
http://www.deepbluewatches.eu/Deep-
Blue-Watches/Diver-T-100-DayNight-46mm
Ale jsou to vubec smoulove, protoze poslali nakonec trochu jine, nicmene i tak byl prijemce spokojen.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 14. 3. 2012 13:49

nějaké novinky :-)

Dobrý den,
každý den se něco mění, a nyní to budou naše úrokové sazby na spořicích účtech v cizí měně.
Od 15. 3. zvyšujeme roční úrokovou sazbu u spořicího účtu v eurech z 0,50 % na 1,00 %, a u spořicího účtu v dolarech z 0,10 % na 0,50 %. Zařadí se tak mezi nejvýhodnější spořicí účty v těchto cizích měnách, které můžete v Česku získat. Úroková sazba na spořicím korunovém účtu zůstává ve výši 2,50 %, a je tak nadále nejlépe úročeným spořicím účtem na trhu.
Tak to jsou naše nové sazby. Najdete je ve Vašem internetovém bankovnictví,
v části Nastavení / Žádosti a smlouvy / Platné smlouvy.
Pokud se nás chcete na cokoliv zeptat, zavolejte nám na 840 30 30 30 nebo napište na info@airbank.cz.
Přejeme Vám pěkný den a změny jenom k lepšímu.
Vaše Air Bank
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 14. 3. 2012 21:42

To jste se teda moc nepochlapili, ZUNO má na EUR spořícím účtu 1,4 %.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 16. 3. 2012 03:24

PatrikChrz píše:Neslo to pres nezavislou platebni branu, cislo karty jsem zadaval na webu obchodnika. Zkusim zjistit, co to bylo presne za obchod.

se mi nejak nepovedlo nakoupit: :-)

Obrázek

ty zadavas cisla karet na kdejakem shopu, kde jim to prijde povetsinou to cislo do mailu a oni to nasledne rucne procesuji, fíjo, to se pak i castky nekdy lisi, na jednom shopu, kde nakupuju tak se 100% vzdy lisi suma od eshopu, take to totiz delaji ruco...

pri takovych nakupech by clovek mel presne vedet co dela a co a jak funguje a co a jak ma hlidat...
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 3. 2012 07:38

Tak bylo to Axou, kde jsem mel jen o trochu vic (ale stacilo to), nez bylo potreba k zaplaceni zbozi a kam posilam penize jen kdyz potrebuji platit.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Noxik 16. 3. 2012 17:06

Poprosil bych mistni odborniky o 2 veci, ktere se mi nepodarilo nejit:
1. Dokdy se u AirBank musi zadat platba, aby odesla a byla druhy den pripsana?
2. Kdyz zalozim sporici ucet elektronicky, dojdou mi jeste postou nebo kuryrem nejake papiry o vlastnictvi tohoto uctu?
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 16. 3. 2012 17:31

Noxik ad 1: Air Bank má na svém webu dokument Lhůty pro platby a transakční limity, který říká, že mezibankovní platbu stačí zadat kdykoliv až do půlnoci, ovšem v poslední pracovní den (pátek) pouze do 17 hodin. Toť teorie. Praxe je mnohem výhodnější pro klienty. Platbu lze zadat ještě ráno do 10 hodin a peníze pak přijdou do druhé banky ten samý den. Je potřeba si ale uvědomit, že tento dopolední termín je neoficiální a bankou negarantovaný. Pokud mi dopolední platba, zadaná před desátou hodinou, neodejde, nemohu si na Air Bank stěžovat. V této souvislosti si vzpomínám na Wüstenrot hypotéční banku, která zprvu byla také benevoletní, platby odesílala také dopoledne, ale po čase podmínky zpřísnila a nyní je uzávěrka předchozí den před půlnocí.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod nod32 16. 3. 2012 18:10

U Air Bank jsem nedavno odesla platbu v 10:32 a jeste ten den se pripsala v jine bance.
nod32
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Noxik 16. 3. 2012 18:25

Perfektni, zase trochu pohybu v pomalych bankovnich vodach. Nevi nekdo nahodou, jak je to s temi dokumenty?
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 17. 3. 2012 01:58

s kterými?

http://www.airbank.cz/cs/o-air-bank/dok ... ni-limity/

a je to pomerne nestandardni podminka, cituji:

v pracovní den předcházejí dni ihned
nepracovnímu do 17 hodin,
v ostatní pracovní dny kdykoliv
vpe
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka