Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod qsubt 15. 9. 2012 09:57

pripisuji se ty uroky pak v pomeru jak jsou penize v obalkach?

tj: obalka1 - 100tisic, obalku2 - 20tisic, root - 50tisic

tak po mesici se ty uroky spravne prideli a rozdeli, ze do obalky1 pujde uroku 2x tolik co do rootu a 5x tolik co do obalky2?
huh?
qsubt
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 9. 2012 09:58

Ne, úroky se připisují do "rootu", bohužel. Také by se mi líbilo, kdyby se rozdělovaly do jednotlivých obálek
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod DrumSession 15. 9. 2012 11:57

A jak prehodis z root s.ú. do obalky ? Strasi mi tam asi 15 Kc, tak bych je chtel pro poradek nahnat do spravneho chlivku.
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 9. 2012 14:44

Klikneš na obálku, pak na "přidat do obálky", vybereš v roletovém menu odkud (jiná obálka nebo volné prostředky) a vyplníš částku
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 21. 9. 2012 15:59

PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod dr._lukas 21. 9. 2012 16:14

Zatím to jde..2,6% s bonusem bude..ale je to škoda..jsem zvědav, jak budou snižovat dále :-)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 21. 9. 2012 16:15

Dobrý, tak je čas to zrušit.Končí mi zkušební období a můžu říct, že po tom testování mě to IB nějak neuchvátilo.Již mam přesunuto v Equa navíc jejich IB mi přijde přehlednější a rychlejší :tleskani
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 21. 9. 2012 16:22

Hmm, škoda. Bonus nemám, Equa nevěřím, že to udrží, takže i přes opičárnu s přesunem prvního na Spoření bez Plus si nejspíš rezervu, na kterou neplánuju sahat, dám na Zuno.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod qsubt 21. 9. 2012 16:37

U AB mam BU i SU ... ale rusit je nehodlam, nevidim duvod proc rusit.

A jinak to vyslo skoro "presne", kdyz jsem pred tydnem z tama vse odlifroval do MPU :) - ti snad vydrzi jeste chvilku.
huh?
qsubt
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lexx 21. 9. 2012 18:51

Zatím to není taková trága, abych odcházel, ale snad nebudou pokračovat ve snižování :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 21. 9. 2012 19:28

qsubt píše:U AB mam BU i SU ... ale rusit je nehodlam, nevidim duvod proc rusit.

Však proč to rušit když je to zdarma ? Stačí jen přesunout někam jinam, říkám si že jsem ještě nezkusil Equa .... a až to bude i tam špatný tak se předje zase jinam .... stejně je to vše zdarma, ty přesuny taky,..
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod qsubt 21. 9. 2012 23:47

klokane - vsak ja jsem nepsal ze je budu rusit, jak rikas, kdyz je to zdarma nerusim a vse sem presunul (do mpu)... uz pred oznamenim o snizeni...

to marvy o 2 prizpevky nademnou to bude rusit a na toho jsem jakoby neprimo reagoval
huh?
qsubt
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 22. 9. 2012 08:29

qsubt píše:klokane - vsak ja jsem nepsal ze je budu rusit, jak rikas, kdyz je to zdarma nerusim a vse sem presunul (do mpu)... uz pred oznamenim o snizeni...

to marvy o 2 prizpevky nademnou to bude rusit a na toho jsem jakoby neprimo reagoval

no já tam mam BU i SU a uvažuju, že to rovnou zahodim všechno,jelikož to IB mi je nesympatický, nevim no, moc omalovánek,takové divně přeplacané :oops: , navíc ty poplatky za odchozí paltbu ,když jsem si zvyknul na účty zdarma. 8-) ..Uvidim možná nechám SU.Bonus taky nemám. A jen taková třešnička, ty jejich reklamy v TV už mi spíš lezou na nervy a iritujou mě, než aby mě zaujaly. :D
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 22. 9. 2012 12:21

Jo, to IB mají mimořádně nepovedený, nevím, jak mohli něco takového vymyslet.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 24. 9. 2012 08:10

Záleží na tom, KDO se dívá a co VIDÍ...

I základní úrok od 1.10. po snížení o 0,10% na 2,4% je stále dost zajímavý, neb bude dle příslibu banky patřit do TOP3 SÚ. IB se mi taky příliš nelíbí, ale na konkrétní operace je vcelku přehledné. Teprve pokud se jde do hlubší historie začíná to trochu drhnout. Banky, které vstoupily na trh před krátkou dobou nebo nabízely výhodný úrok se budou muset více snažit o udržení stávajících klientů, což již některé dělají a od dalších se nějaké formy (opičárny) asi také dočkáme.

Vzdělaní klienti jsou smrtí pro produkt
Poštovní spořitelna i mBank vyslaly jasný signál: finanční služba může být zadarmo jen do chvíle, kdy na ní banka nezačne výrazně prodělávat. Jakmile se do banky přižene početná skupina klientů, která bude sofistikovaně využívat a optimalizovat bankovní služby tak, aby zaplatila co nejméně na poplatcích, buď banka najde jiné nástroje, kterými na těchto klientech vydělá, anebo se jich jednoduše zbaví, zvláště, když ji už neohrožuje konkurence. Jiná cesta není. BÚ bude bez poplatků i nadále..., ovšem klienti vyučení slovníkem mBank, kde „navždy“ znamená v překladu do změny příštího vedení banky, už vědí své. Ostatně vše ukáže čas.
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka