Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 13. 1. 2013 20:17

dr._lukas: zajimave a jaka je tedy tva hlavni banka? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 13. 1. 2013 20:42

dr._lukas píše:Miluju blbce co chtějí dělat banky, ale myslí si, že v dnešní době, kdy je na výběr plno možností, bude klient dělat ze sebe ovci a poslouchat jejich drahocenné rady

Kristovanoho, tak co do takový banky lezeš??? Proč nezůstaneš jinde, kde je to opravdu zadarmo? Přítelkyně má účet v KB, což rozhodně není zadarmo, ale když se podívám, kam všude ji banka pozve (i s partnerem :-P ), tak to ve srovnání třeba se spořkou opravdu zadarmo je...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 13. 1. 2013 20:56

o tom jak jsem rozmelnil finance jsem mnohokrat uz rikal..KB mam pouze z povinnosti a jeho vedeni je zdarma diky internim chybam samotne banky.. zde me chodi pouze vyplata,protoze to KB take zada..jinak vse provadim v GE..vybiram v ATM Ge..platim kartou Citibank..a zatim sporim v AB..ale vetsi castky po zhodnoceni pro/proti druzstevnich zalozen,jsem se rozhodl smerovat do mBanky..soucasny otevreny ucet u Fio banky jsem se rozhodl v nejblizsi dobe zrusit
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Strnisko 14. 1. 2013 09:14

Jak to tady sleduju, tak začínám mít pocit, že AirBank si asi nikdy nepořídím. Pořád jsem si říkal, jestli od Zuna uteču, ale nevím proč, intuice mi říkala, že AB nebude to pravé.
Strnisko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kolous007 19. 1. 2013 08:32

Po odstávce již jde žádat o debetní karty s PayPass. Jiné již nejsou v nabídce. AB doporučuje požádat o novou, nikoliv o výměnu, abyste do doručení nové nebyli bez karty. Druhá karta je také zdarma, proto je to v pohodě. 3 designy karet se nemění, jen je u loga MasterCard nově slovo "Debit" - tak, jako to má myslím Poštovka a další.
kolous007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 19. 1. 2013 10:11

No to je "skvělé", mně ve středu přišla karta obyč... To nemohli těch pár dní počkat?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod joachym1 19. 1. 2013 10:44

Co by za to nekteri paranoici dali, kdyby meli jen obyc.
joachym1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 1. 2013 10:53

Na mFóru se objevil tip na "deaktivaci" této funkce. Mělo by stačit jen mírné naříznutí karty v oblasti čipu pro přerušení antény.

Na kartě Citi je krásně vidět, kudy anténa vede

http://imageshack.us/photo/my-images/802/zadek.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/825/predek.jpg/
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod mikicz 19. 1. 2013 10:56

pokud to někdo chcete deaktivovat, tak se stavte. Zkusím, jestli ta karta půjde přeformátovat :)
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 1. 2013 14:02

tím, že bude na kartě napsáno debit si akorát uškodí klienti..a v USA např. budou mít smůlu v půjčovnách..tak karta se totiž i jako debetka začne chovat.. a jako kreditku už jí nikdo neudá :-(

-- 19. 1. 2013 14:04 --

Jinak k dnešnímu dni snížili úrokovou sazbu..už mě svítí jen 2,5% (0,2% za brzké založení a 0,2% za chybu v obálkách).. být bez těchto bonusů, tak asi banku nežádám o novou kartu, ale o vypovězení účtu
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM007 19. 1. 2013 15:42

joachym1 píše:Co by za to nekteri paranoici dali, kdyby meli jen obyc.

Ano osobne, máš pravdu.
:-) :-) :-)
PS: nedělám ze sebe agenta 007, jen čekám na uvolnění aliasu MirekM ...
MirekM007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 20. 1. 2013 11:06

ta uroková sazba mě taky štve,že bych se vzbouřil a na protest ten spořák zrušil?.Nic jinýho u nich už nemam. 8-) :D
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod LuiS_666 20. 1. 2013 11:51

myslim si, že bohate by postačilo ak by odtial vačšina ludí vytiahla peniaze zo sporiacich účtov...
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zevlovaci 20. 1. 2013 11:53

marvy: podle mne stačí, když převedeš peníze jinam. Díky top 3 garanci se jejich úrok může během pár měsíců dostat zase na konkurenční hodnotu a je zbytečné pořád rušit a zakládat něco, co je zdarma.

A navíc, když si tam účet necháš, tak marketingové číslo "počet klientů" se jim sice nezmění, ale interně určitě vědí, z kolika účtů se ztratily peníze po snížení úroku.
zevlovaci
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tatoch 20. 1. 2013 12:12

Mam v AB vice sporicich obalek a jelikoz se uroky nepripisuji do obalek ale souhrne do volnych prostredku tak bych si chtel udelat tabulku v excelu pro jednotlive obalky abych mohl pripisovat uroky do obalek rucne. potreboval bych vzorec a nevim jestli pri mesicnim pripisovani je to .....castka/100 x urokova mira/365 x pocet dnu v mesici nebo se bere mesic jako mesic......
tatoch
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka