Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 4. 2013 12:49

Pro me je to SIPO vlastne jednodussi. Drive jsem platby dohledaval po ruznych uctech podle toho, ktery byl zrovna ten hlavni, nebo na kterem zrovna byly penize. Takto to mám vse na SIPO, ktere si nechavam posilat mailem. Jednou za pul roku si ho vytisknu na A4 (3 mesice z kazde strany) a zaarchivuji. No a navic mám 2 % zpět ze Citi :)
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Ency 18. 4. 2013 14:31

No :) ale je jednodusi jen proto, ze si v tom mel predtim bordel :mrgreen:
Ale ty dve procenta jsou jasne :) nedovedl bych si te bez toho predstavit :)
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Diskutér

Odeslat příspěvekod Joezbrna 18. 4. 2013 16:23

Ency píše:A zvlaste kdyz SIPO samo o sobe je zastaraly prezitek a navic docela nebezpecny - povazte, staci vzit ono spojovaci cislo, ktere je na tom papirovem bazmektu co chodi do schranky a kdokoli ti muze na SIPO cokoli prihodit a je na tobe si to ohlidat.

Mě chodí do schránky elektronický bazmek a je rozhodně jednodušší si to jenom kontrolovat, než zadávat změny sám. Ať se stará ten, kdo chce peníze, já to jenom zkouknu.
Kdyby si tam někdo něco přihodil, 1) bych stopnul platbu SIPO, 2) bych si ho pěkně ogriloval na vzniklých škodách včetně právních výdajů, 3) by měl na krku obvinění z trestného činu.
Takže bezpečnostní riziko nepatrné, administrativní zátěž řádově menší než u jiných forem platby.
Joezbrna
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 18. 4. 2013 18:57

Joezbrna píše: bych stopnul platbu SIPO, 2) bych si ho pěkně ogriloval na vzniklých škodách včetně právních výdajů, 3) by měl na krku obvinění z trestného činu.

Až budu v důchodu tak si taky udělám to sipo, protože pak budu mít čas na to ježdění po soudech, grilování, nahánění těch právníků, policie,... do té doby zůstanu u svých trvalých příkazů :D
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod Barbora18 18. 4. 2013 21:57

Ency píše:A zvlaste kdyz SIPO samo o sobe je zastaraly prezitek a navic docela nebezpecny - povazte, staci vzit ono spojovaci cislo, ktere je na tom papirovem bazmektu co chodi do schranky a kdokoli ti muze na SIPO cokoli prihodit a je na tobe si to ohlidat.

jo přihodit ;-) ale představ si, že mně tam jeden měsíc z ničehož nic chyběla platba za elektřinu, měsíce (roky) před tím to bylo ok a najednou nic, pak další měsíc zase jo... samozřejmě, že jsme si toho nevšimli a po pár měsících z nás byli neplatiči... vůbec nechápu, proč to SIPO vůbec pořád mám :shock:
Barbora18
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Havers 18. 4. 2013 23:27

To Barbora18:

To ale nebyla vaše chyba, ne? Buď za to mohl samotný dodavatel (pak je to jeho problém) nebo Česká pošta.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 19. 4. 2013 07:23

Vysvětluj to exekutorovi...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 19. 4. 2013 08:12

A ten s tim ma spolecneho proboha co? Opravdu je to pouze elementarni neznalost, jak to v praxi probiha nebo pouze hledani obeti, do ktere si lze kopnout?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Oops! 21. 4. 2013 10:57

Když jsem zřizoval účet, zahlídnul jsem, že jsou první tři měsíce všechny služby zadara. Týká se to i výběrů z bankomatů?
Oops!
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 21. 4. 2013 10:59

Z vlastních určitě (to vždycky), ale jestli i z cizích si nejsem jist.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 21. 4. 2013 11:09

Oops! píše:Když jsem zřizoval účet, zahlídnul jsem, že jsou první tři měsíce všechny služby zadara.

Co tě vedlo ke zřízení "velkého" účtu?
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Oops! 21. 4. 2013 11:20

Kdybych měl zřízen velký účet, tak přeci neřeším výběry z bankomatu, které jsou defaultně zadara.
Oops!
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 21. 4. 2013 11:24

Aha... V tom případě vybírej zadara u Sazky, tam je to zadarmo do konce září.
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 23. 4. 2013 19:07

Oops! píše:Když jsem zřizoval účet, zahlídnul jsem, že jsou první tři měsíce všechny služby zadara. Týká se to i výběrů z bankomatů?

Ano, je to tak. Všechno u Velkého účtu je první 3 měsíce zdarma - platba se sice strhne, ale přes noc zpátky přičte.
msimcard
Diskutér

Odeslat příspěvekod pokedex 23. 4. 2013 22:04

jak funguje vkladomat, zda jsou penize hned na ucte a zda uz jde tam dat treba 100kc jenom, dik
pokedex
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka