Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jannk 1. 5. 2013 11:08

chapu spravne, ze v AB muzu mit jenom jeden sporici ucet? (nechci obalky, chtel nejake penize oddelit do separatniho uctu pod stejnym IB)
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Havers 1. 5. 2013 11:23

Kolik spořicích účtu si můžu založit?

Každý klient může mít u nás vedeny až tři spořicí účty. Jeden v každé z nabízených měn: českých korunách, eurech nebo amerických dolarech.

http://www.airbank.cz/cs/vse-o-air-bank ... orici-ucet
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod jannk 1. 5. 2013 11:28

ok :-) takze opravdu jenom jeden (protoze ani v USD ani v EUR zadne prijmy nemam). To je pro me trochu omezujici
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Franklin 1. 5. 2013 13:57

Air Bank sice dneska připsala úroky, ale už nedokázala odeslat notifikační e-mail o transakci. To jsou zase služby...

No jo, první den v měsíci, to tahle banka nikdy nefunguje.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod gogospk 1. 5. 2013 14:16

Franklin píše:Air Bank sice dneska připsala úroky, ale už nedokázala odeslat notifikační e-mail o transakci. To jsou zase služby...

No jo, první den v měsíci, to tahle banka nikdy nefunguje.

To ještě nic není oproti mBance, tam se čeká na výpis nebo mail s notifikací při přechodu měsíce dny a někdy i týden. :-)
gogospk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Havers 1. 5. 2013 14:53

Franklin píše:Air Bank sice dneska připsala úroky, ale už nedokázala odeslat notifikační e-mail o transakci.

A kolik máš úrok? Více než 100 Kč?
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod jannk 1. 5. 2013 15:41

ja mel tenhle mesic urok vice nez 100Kc hrubeho (jedna ucetni polozka) ale mene nez 100Kc cisteho (dan je druha ucetni polozka) - a email mi neprisel.
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Franklin 1. 5. 2013 15:47

Havers: Díky, to bude ono. V dubnu jsem peníze přesměroval jinam a úrok klesl pod 100 Kč. Tímto se omlouvám Air Bank. Ale ta nemožnost nastavit notifikace pod 100 Kč, to se mi teda moc nelíbí.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 5. 2013 16:21

Mě mail přišel, ale měl jsem úrok necelou tisícovku.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod lemming 1. 5. 2013 17:05

jannk píše:ok :-) takze opravdu jenom jeden (protoze ani v USD ani v EUR zadne prijmy nemam). To je pro me trochu omezujici

A na co to přesně potřebuješ oddělit, respektive, co si od toho oddělení slibuješ?
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod jannk 1. 5. 2013 17:54

oddelene vypisy + automaticke pocitani uroku z penez, ktere ma u me nekdo schovane, tj nejsou moje.
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 5. 2013 18:08

jannk: jo, taky by se mi to hodilo, jsem přesně ve stejné situaci. AB něco takového slibovala, že zavede (tedy připisování úroků přímo do obálek místo do "rootu"), ale zatím skutek utek.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod lemming 1. 5. 2013 18:40

Copak, zhodnocujete peníze někomu, kdo nestihl úrokovou prémii pro "early adopters"? ;)
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 5. 2013 18:41

asi tak nějak :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod tatoch 2. 5. 2013 11:01

jsem uz nekolikkrat poptaval upravu pripisovani uroku rovnou do obalek ale rikali, ze je to nizka priorita ale v budoucnu snad nekdy... :-) ...myslim, ze ted vsechny dostupne sily venuji vyvoji aplikace pro android neb jsou nekolik mesicu ve skluzu a dokonce i pro iPhony je to usite tak nejak horkou jehlou.....
tatoch
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka