Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 2. 5. 2013 23:32

jannk: paskvil jménem Zuno jsem si ani nezakládal.To věřim, že to musí bejt žalostný ;-) :-!
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 3. 5. 2013 09:20

Tak nejde o omalovánky, ale o celkovou nepřehlednost, prvky nabídky jsou prapodivně roztroušeny něco nahoře, něco dole, něco vlevo, ty prvky se mění. Pro mě je etalon IB k eKontu a tam mám vlevo dvouúrovňové menu, které je stále stejné a jedním klikem se dostanu odkudkoliv kamkoliv.

A taky je omezující fixní velikost pracovního prostoru, zejména vertikální, zbytečně to znepříjemňuje procházení delší historie.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod tatoch 3. 5. 2013 09:57

jj... IB byvale e-Banky mam take nejradeji...
tatoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannk 3. 5. 2013 10:15

tohle uz se tu nekde probiralo. Ano, pro technicky zdatne lidi, kteri vyrostli na pocitacich je vzhled 'modernich' aplikaci jako IB problem. Akorat naopak je to jeste horsi: bezni uzivatele (kterych je vetsina) maji uplne jine pozadavky a jsou ochotni pouzivat pouze jednoducha a barevna rozhrani s velmi omezenou funkcionalitou, kde se nemuzou splest a nemaji moc moznosti na vyber.
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 3. 5. 2013 10:45

xtonda to vystihunl ;-) ..ta nepřehlednost,vše je takový divně splácnutý to co by nemuselo být honosný a obrovský udělali zbytečně velký a to co by mohlo být vidět upozadili,prostě divnej hnus. :oops: :-l ,mě se to prostě nelíbí,muj názor.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod lukas1107 3. 5. 2013 10:56

petr.adamek píše:
Plánovali vydat aplikace pro obě platformy naráz, ale vybrali blbého dodavatele, který zvolil blbou technologii a verzi pro Android naprogramoval tak skvěle, že se ji těsně před plánovaným uvolněním rozhodli úplně zahodit a teď ji s novým dodavatelem vyvíjí znovu od začátku.



Je k tomu nejaky oficialni zdroj nebo je to jen tvoje domenka, ze vyviji uplne od zacatku s jinym dodavatelem?
lukas1107
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 3. 5. 2013 13:31

Tak v AB nás čeká stejná šaškárna jako u ZUNO :

Milí zákazníci, brzy vám do internetového bankovnictví přijde zpráva, ve které se vás budeme ptát na původ peněz, které si u nás ukládáte. Není v tom nic osobního, dává nám to totiž za úkol § 9 zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu.

Pomozte nám tedy, prosím, splnit naši povinnost. Jakmile vám zpráva přijde, stačí zaškrtnout jednu z nabízených možností a poslat nám odpověď zpátky, zabere to jen necelou minutu. Moc vám děkujeme za vaši pomoc a čas!
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod petr.adamek 3. 5. 2013 16:01

lukas1107 píše:
petr.adamek píše:
Plánovali vydat aplikace pro obě platformy naráz, ale vybrali blbého dodavatele, který zvolil blbou technologii a verzi pro Android naprogramoval tak skvěle, že se ji těsně před plánovaným uvolněním rozhodli úplně zahodit a teď ji s novým dodavatelem vyvíjí znovu od začátku.



Je k tomu nejaky oficialni zdroj nebo je to jen tvoje domenka, ze vyviji uplne od zacatku s jinym dodavatelem?


O tom, že je problém s dodavatelem a technologií, mluvil Erich Čomor když odpovídal na dotazy související s novinkami od začátku dubna (viz http://www.airbank.cz/cs/vse-o-air-bank/novinky/erich-comor-odpovida-na-vase-dotazy-aktualizovano-v-1510/), že jim to vyvíjí nový dodavatel, o tom se zmiňovali na Facebooku v odpovědi na jeden z mnoha dotazů, proč jim to tak dlouho trvá.
petr.adamek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 3. 5. 2013 18:09

Akciový Klokan píše:Milí zákazníci, brzy vám do internetového bankovnictví přijde zpráva, ve které se vás budeme ptát na původ peněz, které si u nás ukládáte.

Doufám, že tam bude možnost odpovědi, že je to z bankovních loupeží nebo z rozkradených evropských dotací...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Proti srsti 3. 5. 2013 18:18

Akciový Klokan píše:Tak v AB nás čeká stejná šaškárna jako u ZUNO :


V mBank se to taky vyplňuje.

To se jako AB probudila nebo co? Tenhle AML zákon je účinný od roku 2008, tak jak tu zákonnou povinnost plnili doteď?

Hezký příběh o AB a daném zákoně je zde:

http://zpravy.idnes.cz/poslanec-paggio-okusil-protikorupcni-zakon-v-bance-mu-nechteli-zridit-ucet-16w-/domaci.aspx?c=A130424_210217_domaci_brd
Proti srsti
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ALF6 3. 5. 2013 21:25

Tomáš Marný píše:
Akciový Klokan píše:Milí zákazníci, brzy vám do internetového bankovnictví přijde zpráva, ve které se vás budeme ptát na původ peněz, které si u nás ukládáte.

Doufám, že tam bude možnost odpovědi, že je to z bankovních loupeží nebo z rozkradených evropských dotací...

neodpovím, nic jim do toho není..miliony u nich nemám :pozor
ALF6
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LuiS_666 3. 5. 2013 22:51

Zaujimali by ma reakcie Fanclubu na facebooku :D, na toto kladne nejde reagovať...
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ALF6 3. 5. 2013 23:36

reakce jsou tam :D :D a nijak příjemné :-D
ALF6
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LuiS_666 3. 5. 2013 23:40

Jo, už som to prebehol. Som zvedavý ako tu povinnosť odkomunikujú v bankách ako KB, ČS a podobne...
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod luk.zah 4. 5. 2013 07:22

ALF6 píše:neodpovím, nic jim do toho není..miliony u nich nemám :pozor


Do Zuno mi přišla první zpráva tohoto typu asi před 2 měsíci a měl jsem stejný názor jako Ty a taky jsem "nepověděl".
Teď nedávno mi přišla ta zpráva znovu. Zobrazila se automaticky jako anketa k vyplnění po přihlášení k online bankingu a bez vyplnění mě to dál do online bankingu nechtělo pustit.
Nakonec jsem tedy odpovědět musel...
luk.zah
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků