Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jannk 6. 9. 2013 14:20

Zkouseli jste u Sazky vybrat z AB treba 50000Kc? Nebo to je na Sazku moc a musim do bankomatu?
jannk
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 6. 9. 2013 14:26

Zkus zadat v IB výběrový kod na 50k Kč a uvidíš.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod Smurfik 6. 9. 2013 14:53

Kolik si můžu u Sazky vybrat

V rámci týdenního limitu můžete vybírat i několikrát

Pro výběr peněz si ve svém internetovém bankovnictví nebo v aplikaci mobilního bankovnictví nejprve zvolíte částku od 100 do 3 000 korun, kterou si chcete vybrat. Možnosti pro výběr peněz jsou nastavené takto: 100 – 600 korun odstupňované po stokoruně, od 600 – 3 000 korun po dvoustovkách.
Smurfik
Diskutér

Odeslat příspěvekod jannk 6. 9. 2013 15:43

aha. tusil jsem, ze by se na me asi divali divne :)
jannk
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 6. 9. 2013 22:27

viděl jsem většinu IB bank v téhle zemi, ale debilnější než to co má AB aby pohledal. sice vypadá free, cool a in ale uživatelsky je to něco mezi peklem a očistcem... Minimálně u spořícího účtu teda
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod xls 7. 9. 2013 10:43

Kategorii nejhoršího IB už vyhrála Axa. To nic nemění na tom, že i Airbank to má naprosto šílený. Se divím, že se před programování takové šílenosti nepodívají, jak to vypadá u konkurence, a něco s pár vylepšeními nezkopírují.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 7. 9. 2013 12:21

Pravda axa byla horší protože navíc neměla fancy grafiku. Ale axa je minulostí takže novým králem bych vyhlásil AB
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 9. 2013 13:40

Já bych jako nejhorší po AXA bance viděl nyní spíš Citibank, Air Bank zvládá aspoň zobrazovat natolik základní služby jako třeba přehled svolení k inkasu.
Ona u Air Bank má celkově zvláštní architekturu samotné jádro bankovnictví (Arbes OBS), které používají m.j. u nás i nějteré kampeličky (třeba Creditas, či WPB, akorát Air Bank tam má více barviček) a obecně už v něm je straktura a navigace méně přehledná a komplikovanější.
Např. u zmíněného Creditasu je po přihlášení vidět pouze základní přehled stavu účtů, pro jakoukoli operaci s účtem (no pravda, jsou tam zkratky na historii a zadání platby) je nutné ho "vybrat" (tedy podobně jako u Air Bank záložka "Úvod"), pak lze až odtud kliknout na další záložky, kde lze zadávat i platby a pod...
Přílohy
Creditas-IB.png
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 7. 9. 2013 13:45

Pokud to srovnám s pěti dalšími IB ostatních bank v ČR s kterýma mám zkušenost, tak IB od Air Bank považuji také za nejméně přehledné. Plně s vámi souhlasím. To se jim moc nepovedlo.. :hm
eR99
Diskutér

Odeslat příspěvekod Oops! 7. 9. 2013 17:38

Oops! píše:
Tomáš Marný píše:Když to začalo, pocítil jsem jeden problém, že obsluha vlastně nic nevěděla..V tomto týdnu jsem na to stejné místo po pár měsících vyrazil znovu a vybral..pouze se dáma ksichtila a měla asi problém dávat svou tržku z kasy za nějaký výběr přes AB
Vždy když jsem chtěl vybrat, tak jsem vybral. Kolikrát se bábě v trafice nechtělo, protože nevěděla jak na to, ale vždy jsme to nějak dali do kupy. Těch míst, kde je možné vybrat z terminálu je kolem 4000. Ne všude vědí o co jde. Jen je škoda, že nejde vybrat u pošty.
tak dnes opět zádrhel na shellce při výběru, nová holčina a nevěděla co s tím. ér banka by měla zveřejnit návod pro výběry u terminálu sazky :-))

Jinak se musí na úvodní obrazovce terminálu odkliknout Sazka klub/vstupenky (poslední položka v menu), na dalším menu už je odkaz Air bank, pak už jen odklikávat částku, heslo ... Třeba to někumu pomůže :-))
Oops!
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 8. 9. 2013 15:04

Já vybíral včera v Jiřetíně pod Jedlovou a obsluha taky nic... Musel zavolat kolegu, co si dával venku cigáro :-D.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 8. 9. 2013 16:54

No já s IB nemám žádný problém.. sice pár prokliknutí než odešlete např. příkaz tam je, ale nic strašného..
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod petrE70 8. 9. 2013 22:22

Doktore me treba polovina veci v IB nefunguje a disponent se k penezum uz 3 mesice nedostane. Na reklamaci usilovne pracuji. Az zas budes kritizovat umelce v Equa.
petrE70
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 8. 9. 2013 22:59

A co ti brání založit si účet kdekoliv jinde?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 9. 9. 2013 07:09

petrE70 píše:Doktore me treba polovina veci v IB nefunguje a disponent se k penezum uz 3 mesice nedostane. Na reklamaci usilovne pracuji. Az zas budes kritizovat umelce v Equa.

To je tvuj problem,ze ho neresis razne a dukladne..myslim,ze staci uplne bezny hovor na linku ci navsteva pobocky a pozadat o zruseni uctu..Dale je zacit propirat na facebooku a ono se to pohne..otevrel jsem si hubu uz na par bank a bud to bylo dle mych predstav nebo jsme se rozloucili..banka neni ma milenka..
dr._lukas
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka