Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod HankaDu 17. 10. 2019 07:39

HankaDu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sirius1983 18. 10. 2019 16:12

Ja jsem o investice v IB požádal a byly mi zřízeny již dávno. Nicméně od příštího roku budou investice do fondů již zpoplatněné, takže už to nebude moc zajímavé...
sirius1983
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tramvaj 19. 10. 2019 10:45

Jak investice vypadají v Air? Nějaký screen nebo je to někde k přečtení? Docela jsem zvědavý.
Tramvaj
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xxiro 29. 10. 2019 08:18

Ahoj,

jsem klientem Air bank, podařilo se mi koupit obecní byt za 80% odhadní ceny. Chci si na něj vzít hypo a zajímají právě zkušenost lidí, co u AB hypo mají. Jak to probíhalo? Netrvá jim proces schvalování neúměrně dlouho oprati konkurenci? Dá se u nich vyjednávat o výši úroku, pokud mi konkurence nabídne nižší sazbu?

Produkty AB se mi líbí, mám u nich účet a zajímavá mi přijde i jejich offsetová hypotéka s "chytrou rezervou".

Vím, že to je trochu off-topic, tak mi raději odpovídejte přes soukromou zprávu.
xxiro
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 29. 10. 2019 13:47

offsetová hypotéka s "chytrou rezervou" je u AirBank TOP, ale s úr. sazbou nehneš
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaIIx 31. 10. 2019 16:04

Funguje vám přihlášení do IB skrze potvrzení přihlášení v mobilní aplikaci? Mně ani ženě to nefunguje. Notifikace do telefonu přijde, potvrdíme, applikace vypíše zprávu, že ok, ale v IB žádná reakce, odpočet dojde do nuly a nic.
JardaIIx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pajkyt 31. 10. 2019 16:17

To JardaIIx: Ano, funguje. Zkoušeno dnes dopoledne. Když se chci přihlásit podruhé na stejném počítači, tak už to potvrzení na telefonu nechce a pustí to bez potvrzování. Na odpočet jsem nečekal. Hned poté co jsem potvrdil na telefonu mě to pustilo.
Pajkyt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JardaIIx 31. 10. 2019 19:37

Tak to nechápu, kde může být problém, že to nejde na dvou různých účtech/telefonech. Snad jedině zkusit jiný prohlížeč a když tak se obrátit na banku. Díky za info.
JardaIIx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redhaven 1. 11. 2019 11:22

Doufam ze vratka z nakupu u AB funguje i u devizoveho uctu s platbou debetni kartou?
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ddaveid 3. 11. 2019 14:26

JardaIIx píše:Tak to nechápu, kde může být problém, že to nejde na dvou různých účtech/telefonech. Snad jedině zkusit jiný prohlížeč a když tak se obrátit na banku. Díky za info.


Dvě osoby z mého okolí také měli problém s přihlášením a banka nevěděla co s tím. Nakonec pomohlo zajít na pobočku, tam se přihlásit a změnit heslo. Poté už jim přihlašování opět fungovalo ze všech počítačů.
ddaveid
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rad68 4. 11. 2019 17:59

Mně to přihlášení pořád nefunguje, takže prostě vadí kombinace Opera+iPhone (ev. i nějaká další?). Když místo Opery dám Explorer, tak ok. Jiní lidi Opera ze stejného počítače+Android taky ok.
Rad68
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 4. 11. 2019 21:03

pls jdou vam zprávy prijemci z air do air?
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maeth_u 5. 11. 2019 11:53

Air Bank dneska spustila Google/Garmin/Fitbit Pay.
maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jujec 6. 11. 2019 09:00

evelista píše:pls jdou vam zprávy prijemci z air do air?

Jo, jdou. Dokonce i příslušné symboly. Jen se to nesmí zadat jako přesun mezi vlastními účty, ale jako šablona...
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod srato 6. 11. 2019 09:02

Neví někdo zda se AB chystá vydávat kreditní karty? Pokud ano, nějaký časový horizont?
srato
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků