Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod pezzay 4. 1. 2023 21:59

.. akce O2-300kč,,jak se teda zapojit,, v IB ani v appce nic o tom.. jde už použít ten kód o kterém se píše v podmínkách?..“O2ABSPOLU”.
pezzay
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 5. 1. 2023 11:56

Sice před dvěma dny mi dali novou verzi aplikace 8.0.2, Ale že by tam někdy šel zadávat kód, anebo že by tam šel zadat trvalý příkaz jsem si nevšimnul :)
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pezzay 5. 1. 2023 12:21

..v podmínkách píší v IB...: Až to umožníme, může stávající zákazník
namísto nasnímání QR kódu ve svém internetovém bankovnictví uplatnit marketingové heslo “O2ABSPOLU”...
pezzay
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tatar77 6. 1. 2023 11:44

Ohledne akce "Odměny 300 Kč za úhradu služeb O2 pro klienty Air Bank" jsem to zkousel na prodejne v Beroune a bez uspechu... koukali na mne, coze to chci. Na chatu O2 mi napsali seznam prodejen, kde je mozne ziskat bez problemu QR kod v Praze, pry ne vsude to jde...

Zde Vám tedy zasílám seznam poboček:
Spálená 107/49, Praha 1
Národní třída 32/58, Praha 1
Arkády Pankrác, Na Pankráci 1727/86, Praha 4
OC DBK Budějovická 1667/64, Praha 4.
airalo.com - appka na eSIMky po celým světě (data) - zaregistruj se a získáš 3$. Promo kód je JAKUB1888
Tatar77
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Boeinglover 6. 1. 2023 12:47

Zvláštní marketingová akce...mně pro změnu na podpoře v Airbank napsali, že zatím je akce aktivní pouze v Jihočeském kraji;)

"Chápu, že Vás to zajímá
...
Tato akce se postupně spouští na všechny pobočky. V momentální chvíli se zatím jedná o Jihočeský kraj. Omlouváme se za mylné informace v předešlé zprávě. Kdy přesně bude akce spuštěna na všechny, nedokážeme s přesností říci.
...
Přeji Vám příjemný den

Denisa Vrtalová / Kontaktní centrum
Air Bank a. s. / člen skupiny PPF
Boeinglover
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pezzay 7. 1. 2023 21:40

... opravdu zvláštní akce
....,,chápu, že Vás to zajímá.
Uplatnění kódu v internetovém bankovnictví v tuhle chvíli bohužel ještě nemáme. Budeme ji tam přidávat v nejbližší době, prosíme Vás tedy o strpení.
Další možnost, jak takovou odměnu získat, je zajít na jednu z našich poboček v Jihočeském Kraji....,,
pezzay
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 8. 1. 2023 00:34

Já se tak moc nedivím. Ta akce může vyjít v určitých situacích hodně výhodně.

Hádám, že chtějí někde v malém rozsahu zkusit, jestli jim to přitáhne nové klienty a zvýší zisk. Proto jen pár pilotních poboček, a reklama asi jen taková, aby přitáhla nové klienty.

Lidi jako my, kteří už klienti jsou, a chtějí jen slevu z ceny, kterou dosud v klidu platili, v podstatě do akce nechtějí zařadit – nic z toho nemají.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod .357 9. 1. 2023 14:40

Zjišťoval jsem situaci kolem akce s O2 v Praze na Národní třídě a bylo mi sděleno, že u nich to aktivovat nelze, prý zatím pouze v Jihočeském kraji...
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tatar77 9. 1. 2023 15:10

Dopoledne jsem byl na Pankraci a tez u nich nelze ziskat QR kod... Nikdo nevedel, proc O2 v internim systemu eviduje i prazske prodejny... Vedouci prodejny volal kolegovi, ktery ma na starosti procesy a zjistil, ze momentalne bezi pilotni projekt a odmeny (QR kod) je mozne ziskat max v Jihoceskem kraji, a pryyy pro celou CR bude spusteno 1. unora 2023.

Air bank se vyjadrila:
Odměnu můžete v tuto chvíli získat na těchto pobočkách: Tábor, Jindřichův Hradec, České Budějovice, Pelhřimov, Český Krumlov, Prachatice, Benešov a Písek.


Tak to jeste zkusim v Benesove :roll:
airalo.com - appka na eSIMky po celým světě (data) - zaregistruj se a získáš 3$. Promo kód je JAKUB1888
Tatar77
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Milos 9. 1. 2023 15:13

Nedávno @milanBrno psal ještě o Liberci a plzeňském kraji viewtopic.php?p=13394922#p13394922
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Tatar77 10. 1. 2023 19:06

Potvrzuji, ze v Benesove bez problemu vygeneruji QR kod, bylo to vcelku rychle. V appce AB si zvolite "Spolecna nabidka s O2 a nasnimate QR kod...
Pravidla: https://www.airbank.cz/file-download/pravidla-marketingove-akce-spolu
Přílohy
bez-názvu_optimized_optimized.png
Naposledy upravil Tatar77 dne 11. 1. 2023 09:32, celkově upraveno 1
airalo.com - appka na eSIMky po celým světě (data) - zaregistruj se a získáš 3$. Promo kód je JAKUB1888
Tatar77
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pezzay 10. 1. 2023 21:04

..tak ono to funguje,,a já myslel, že sci-fi..v Benešově jsem ještě nebyl,, ráno sednu v Ostravě na vlak a do večera to snad stihnu otočit (-:.…�
pezzay
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jjrr 10. 1. 2023 21:41

Stojí vám to vůbec za to?
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod teplice 10. 1. 2023 21:59

Bohužel dle podpory air bank neplatí pro o2 family.
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pezzay 10. 1. 2023 22:38

.. opravdu?. takže vyřešeno.nejdu na vlak.mám o2family.. díky za info..
pezzay
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků