Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 8. 2019 18:23

Vzpomněl by si někdo jaké byly podmínky akce pro 5 plateb přes NFC a odměnu 150kc? Jaké tam byly lhůty a jestli to můžu nejak u sebe ověřit? Našel jsem jen totéž pro Apple pay někdy z jara.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kubika1 24. 8. 2019 06:31

Myslím, že na 5 plateb má člověk 30dni od aktivace plateb v mobilu. Cca před 3 týdny jsem to zkusil a 150 mi přistálo na účtě a to ani nečekali na konec měsíce (bylo to asi den nebo dva poté co jsem to splnil).

Jinak účet u Air jsem měl už dlouho a ani mi nabídka na 150 za platby mobilem nepřišla - prostě jsem to zkusil...
Kubika1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 8. 2019 08:26

Díky za info. Já účet aktivoval 10.7. Jen už přesně nevím, jestli 30 dnů běží od aktivace NFC plateb v aplikaci a jestli jsem něco takového potvrzoval, nebo od zobrazení nabídky v aplikaci, protože ta se mi zobrazila někdy hned po založení účtu, zatímco NFC telefon mám týden.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kubika1 24. 8. 2019 12:49

Platby mobilem je nutné zapnout přímo v aplikaci u karty a pak by mělo běžet 30dni. Takže by neměl být problém. U karty v aplikaci pak i svítí platby mobilem...
Kubika1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 26. 8. 2019 11:16

Dnes připsáno, díky za info ještě jednou.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 8. 2019 16:56

AirBank Homecredituje:

https://www.airbank.cz/produkty/kontokorent

A ještě to docela agresivně nutí v nejnovější verzi appky... :(
anonymni

Odeslat příspěvekod ROlda78 30. 8. 2019 08:07

a jak že prosím kontokorent souvisí s HM?

EDIT: no já nevím, kontokorent je sice úvěrový produkt,
ale mít bance za zlé, že ho nabízí?! :-)
Naposledy upravil ROlda78 dne 30. 8. 2019 13:57, celkově upraveno 1
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 30. 8. 2019 11:00

Jedna stáj.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 8. 2019 15:50

ROlda78, AirBank si hraje na jinou banku, viz její reklamy, vždy tak měla nastavené produkty (hypotéka). Vstupem do kontokorentního světa se z mého pohledu stává více odíračskou bankou, protože při pohledu na 18,9% p.a. se mi protáčí panenky, proto to srovnání s HomeCreditem. Jasně, pro někoho může být zajímavé, přijde mi ale, že je to jiná sorta populace, než zde na fóru. My přece víme, že existují mnohem lepší produkty, jak si rychle a bezplatně půjčit.

Nejvíce mě naštvalo to, že po upgr appky je klient vyzíván k aktivaci "velkým zeleným tlačítkem" a ta možnost neaktivovat je méně nápadným tlačítkem. Zvlášť když v podobném duchu jsou představovány novinky v appce, zde se ale bavíme o zaúvěrování a nejspíš i předání do registrů...
anonymni

Odeslat příspěvekod Heavy71 31. 8. 2019 07:36

V poslední verzi už velké zelené tlačítko nikde nevidím
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 2. 9. 2019 19:09

Takova pikoska, koncem srpna jsem naposledy skusil CB s AB, ze co kdyz, pres 600byl nakup a 400 CB, v odmenach mi svitila stovka bonus, ale pripsali rovnych 30Kc.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod evelista 2. 9. 2019 22:29

takze tak to ma byt, uz jsme tak zblblej ze nevim kdo vlastne normal cb plati, zda shop ci banka, ci oba.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 3. 9. 2019 10:53

podle mne nemeli pripsat nic
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod minarjo 3. 9. 2019 12:29

Slavo, četl jsi špatně podmínky té Albert odměny: při nákupu nad 500 Kč je odměna 30 Kč, nad 1000 Kč pak 100 Kč. Air Bank už automaticky cashback částku odečítá a za zbytek odměny v souladu s pravidly dá (narozdíl od UCB kde v tím mají zmatek), čili 30 Kč u tebe je správně.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod mojmax 3. 9. 2019 12:41

Já mám teda pouze 100 Kč při nákupu nad 1000 Kč. Žádná další možnost zde není.
mojmax
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků