Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Ency 19. 11. 2012 10:01

Klient ps píše:Zdar chlapi, prosel jsem par stranek nazpet a odpoved na svuj dotaz jsem nenasel. Ptam se tedy. Jak dlouho Vam Air Bank na sporaku vraci poplatek 5,- za odchozi platbu? Mne vratili zatim 30 korun. Zajimalo by me kdy to skonci.

IMHO oni samy vedi, ze s tim maji nulove naklady, takze kdo bude chtit vratit, tak ho zpatky dostane, tot muj nazor. Ale mam to jen jako sporak, vratili asi 3x.
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 19. 11. 2012 10:02

Jo, zapomněl jsem se zmínit, že spořák tam mám od února. Tj. 3 měsíce dávno uplynuly.
Klient ps
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lexx 19. 11. 2012 10:08

Aha :D
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 22. 11. 2012 20:24

DNES 1.výročí otevření AB
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 11. 2012 22:01

Jo, na pobočkách měli místo bonbónů dortíky s marcipánovou jedničkou a nabízeli (i nealkoholický) sekt.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod .neo 25. 11. 2012 14:01

Měl bych takovej dotaz, pokud se účet založí komplet online, přijde poštou smlouva?
A druhá věc, připisuje se v měsící, kdy proběhne ze spořícího účtu výběr úrok, nebo je to jako u Zuno?
.neo

Odeslat příspěvekod Peťo6 25. 11. 2012 16:23

Urok sa pripisuje vzdy.
Peťo6
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 25. 11. 2012 17:17

.neo píše:Měl bych takovej dotaz, pokud se účet založí komplet online, přijde poštou smlouva?

Ne, smlouva existuje pouze elektronicky v IB a platí to i v případě založení na pobočce, rozdíl je pouze v tom, že tam ji podepíšeš na signpad, zatímco doma SMS zprávou.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ondrasz 25. 11. 2012 17:31

fre takže účet elektronicky se zakládá úplně bez podpisu? To asi těžko, že...
Požadujou předpokládám, zaslat kopii OP nebo jiného dokladu totožnosti, ne?
Ondrasz
Diskutér

Odeslat příspěvekod .neo 25. 11. 2012 17:56

ano, posílá se scan OP a řidičáku
.neo

Odeslat příspěvekod fremantle 25. 11. 2012 19:33

Ondrasz: psal jsem snad založení úplně bez podpisu? Ještě jednou: na pobočce se podepisuješ na signpad (elektronická forma fyzického podpisu) a doma kódem zaslaným přes SMS.
Obchodní podmínky píše:podpis – Vaše potvrzení rámcové smlouvy, dodatku nebo platebního příkazu. V internetovém bankovnictví má podpis podobu hesla a potvrzovacího kódu, který Vám pošleme. Na pobočce se můžete podepsat pomocí zařízení SignPad nebo perem. V telefonním bankovnictví pak podpis nahrazuje Váš nahraný ústní souhlas. Elektronický a ústní podpis plnohodnotně nahrazuje Váš podpis dokumentu perem.

.neo píše:ano, posílá se scan OP a řidičáku

Na pobočce lze udělat rovněž opis těchto dokladů, fakticky je to jediný papír, který můžeš od banky fyzicky dostat a který můžeš podepsat klasicky propiskou.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 26. 11. 2012 22:45

Jakmile všechny dokumenty ověříme, vyzveme vás e-mailem, abyste provedl kontrolní platbu. Až ji obrdžíme, účet vám ihned aktivujeme.
Proboha, ten překlep snad musí praštit každého do očí... Přešel bych to na nějakém blogu na iDěsu, ale na stránkách banky, která se stále v reklamách chlubí, v čem je jiná než ostatní :hmm: ?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod qsubt 27. 11. 2012 00:22

ale no tak, jsou to jen lidi a jiste si to casem opravi
podstatne je, ze AB je, pokud vim, jedina banka v cesku (pokud vim) kde si jde zalozit ucet skutecne jen ONLINE, bez nutnosti nekam chodit nebo nekde cekat na kuryra - ten kuryr ne ze by to byla otrava, vesmes je to na 1 minutu, ale uz to jaksi neni uplne online.
huh?
qsubt
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 11. 2012 08:11

jj, jsou to jen lidi, takže třeba mají v kódu IB instrukci, která přehodí dvě číslice v účtu, kam posíláš peníze... To by ses asi divil, co ;-)?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod qsubt 27. 11. 2012 13:10

no, ale to by v tom kodu museli met na to neco navic, nejakou funkci ktera ty 2 cifry cilene prehodi. protoze jinak (predpokladam) se tam deje je prirazeni cisla z formulare do nejake promenne, otestovani na modulo11 (ci kolik) a predani dal.. :-D
huh?
qsubt
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka