Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod filip893 14. 9. 2011 10:10

Airbank pro prvních 5000 štastlivců zřídí spořící účet s trvalou prémií 0,2% p.a.

http://www.airbank.cz/cs/pravidla-akce- ... height=400

Mám obavu, že i s touto prémií nebude jeich spořák nejvýhodější a pak to pro mne nemá smysl.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod Joezbrna 14. 9. 2011 10:25

xls píše:...
No, u mně po těch kecech a promazávání diskuse skončili. Nezachrání to ani horentní bonus 0,2 % k neznámému základu.

Ten základ není úplně neznámý. Bude třetí nejvýhodnější. Ze spořících účtů. Bankovních. :mrgreen:
Naposledy upravil Joezbrna dne 14. 9. 2011 12:44, celkově upraveno 1
Joezbrna
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DoubleSix 14. 9. 2011 10:29

U Air Bank lze již nyní požádat o 0,2% prémi k úroku na spořicím účtu.
Tak chvátejte, akce je omezená pro 5000 prvních klientů :-)

edit : kurňa, filip byl rychlejší :-)
Naposledy upravil DoubleSix dne 14. 9. 2011 10:31, celkově upraveno 1
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 14. 9. 2011 10:31

Start banky je odložen o měsíc:

http://ekonomika.idnes.cz/air-bank-odkl ... oakcie_fih

Třeba jim mezitím dojde, že s tímhle ceníkem díru do světa neudělají.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 9. 2011 10:38

xls píše:Protože mi to v Airbank v diskusi pod ceníkem smazali, tak to napíšu i sem:
Kecy jako "Rozhodně u nás nikdy nenajdete žádné absurdní poplatky" považuju za vrcholnou drzost. Zrovna těch 5,- Kč za odchozí platbu (při nákladech v řádu desetihaléřů) považuju za absurdní poplatek. .

Kdyby desetihaleru. CNB si v nejlevnejsim pasmu uctuje za platbu od 2 haleru nahoru, takze souhlasim s tim, ze 5 Kc je opravdu absurdni.
Kdyby u maleho uctu dali alespon elektronicke transakce zdarma, tak si ho hned bezim zalozit, takhle mi opravdu nema co nabidnout.
No uvidime, treba zjisti, ze rozbeh neni co predpokladali a nabidnou treti tarif "etarif", nebo neco takoveho.
Nebo jim budou stacit zakaznici Home Creditu.
Jeste me napadla jina kulisarna - byt provozovatelem site bankomatu, tak nabidnu lidem odmenu za kazdy vyber - rekneme 5 Kc. Jestli nemaji neco jako FUP ve svych podminkach, mohl by to byt slusnej vejvar pro zakazniky (ja bych uz jen pro tu srandu tomu ty 2 hodiny venoval a tech 30 vyberu udelal :). Kdyz muze GE nabizet kupony do McD, tak kdypak se asi najde prvni provozovatel bankomatu, ktery nabidne neco uzitecnejsiho:)
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod S474N 14. 9. 2011 10:49

filip893 píše:Airbank pro prvních 5000 štastlivců zřídí spořící účet s trvalou prémií 0,2% p.a.

Ja bych spise navrhoval zamenit slovo "stastlivcu" za "zoufalcu" :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Joezbrna 14. 9. 2011 10:57

BTW kde na jejich stránkách najdu tu férovou a srozumitelnou nabídku? Nějak nejsem schopen se proklikat k ceníku a zjistit, jaký úrok vlastně nabízí.
Nezajímá mne URL a ceník publikovaný jinde, otevřu titulní stránku AB, kam mám kliknout?
Joezbrna
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 14. 9. 2011 11:32

kecinzer: Ty budeš buďto idiot nebo zaměstnanec banky :-) Jaké mám omezení u KB, když dám 38,- po 50% slevě za vedení účtu a 39,- za neomezený balíček odchozích plateb? Hmm chytráku? A bankomat od KB mám ve městě 6 x ... Bankomat zeleného Kellnera budu mít 40 km daleko :-D
Naposledy upravil dr._lukas dne 14. 9. 2011 11:53, celkově upraveno 1
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 14. 9. 2011 11:38

Já dost dobře nechápu, proč se do diskuze intenzívně zapojují jedinci, kteří mají účet někde jinde a jsou s ním spokojeni...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 14. 9. 2011 11:41

Tomáš Marný: takze ty uz mas Air Bank? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Joezbrna 14. 9. 2011 11:49

2x6> Dík.
TM> třeba proto, že je trh bankovních služeb zajímá? Když jsem spokojený uživatel BMW, to nemůžu pomlouvat v příslušném vlákně Yamahu?

"A co je také důležité – naše služby stojí všude stejně, ať už přijdete na pobočku nebo využijete internetové či telefonní bankovnictví."
Ale služba, kdy si vše přes nějaké rozhraní zadám přímo do databáze má přece úplně jiné náklady, než když to nadiktuju telefonistovi (který 8 hodin v kuse jen provádí požadavky zákazníků), a jiné má návštěva pobočky (pronájem, designový nábytek, provoz, zaměstnanci).
Takže pro toho, kdo preferuje osobní návštěvu, popřípadě telefonát před internetem, to skutečně může být zajímavá banka. Pokud to tam bude hezký, příjemný a diskrétní, a ne zpruzený xichty v openspace nebo za přepážkama jak na poště, tak to může být zajímavá konkurence některých velkých bank.
Kdo používá IB, tak to samozřejmě odmítne poplatkama z IB dotovat, ale lidí mimo inet je pořád ještě hodně, a zdaleka ne jen "pár důchodců".

Aha, sekce "na čem pracujeme". Oni na tom ještě pracujou, tož to ja. Já chtěl vidět nějaký hotový výsledek jejich práce. Takže přecházím zpět do modu hibernace :roll:
Joezbrna
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 14. 9. 2011 11:52

Tomáš Marný píše:Já dost dobře nechápu, proč se do diskuze intenzívně zapojují jedinci, kteří mají účet někde jinde a jsou s ním spokojeni...

bo p*** :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 14. 9. 2011 11:57

Přesně, cena je jednotná, ale náklady ne, takže internetoví klienti budou dotovat ty pobočkové. To já coby internetový uživatel beru jako zásadní negativum.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 14. 9. 2011 12:11

A proto to ty banky ví a na pobočce klienta dostatečně zkasírují.. A já jsem pro.. internet je dnes dostupný po celé republice, nestojí tolik, aby to někoho zruinovalo.. Ještě bych udělal to co KB ve všech bankách.. a to zpoplatnil zjišťování zůstatku na bankomatu... Kolikrát stojí před bankomatem tolik idiotů co kontrolují jestli dorazila výplata nebo ne a brzdí tím ostatní co si přišli vybrat, protože na účtu něco mají
dr._lukas
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka