Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 8. 2019 19:23

Vzpomněl by si někdo jaké byly podmínky akce pro 5 plateb přes NFC a odměnu 150kc? Jaké tam byly lhůty a jestli to můžu nejak u sebe ověřit? Našel jsem jen totéž pro Apple pay někdy z jara.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kubika1 24. 8. 2019 07:31

Myslím, že na 5 plateb má člověk 30dni od aktivace plateb v mobilu. Cca před 3 týdny jsem to zkusil a 150 mi přistálo na účtě a to ani nečekali na konec měsíce (bylo to asi den nebo dva poté co jsem to splnil).

Jinak účet u Air jsem měl už dlouho a ani mi nabídka na 150 za platby mobilem nepřišla - prostě jsem to zkusil...
Kubika1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 8. 2019 09:26

Díky za info. Já účet aktivoval 10.7. Jen už přesně nevím, jestli 30 dnů běží od aktivace NFC plateb v aplikaci a jestli jsem něco takového potvrzoval, nebo od zobrazení nabídky v aplikaci, protože ta se mi zobrazila někdy hned po založení účtu, zatímco NFC telefon mám týden.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kubika1 24. 8. 2019 13:49

Platby mobilem je nutné zapnout přímo v aplikaci u karty a pak by mělo běžet 30dni. Takže by neměl být problém. U karty v aplikaci pak i svítí platby mobilem...
Kubika1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 26. 8. 2019 12:16

Dnes připsáno, díky za info ještě jednou.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jirka_k1 29. 8. 2019 17:56

AirBank Homecredituje:

https://www.airbank.cz/produkty/kontokorent

A ještě to docela agresivně nutí v nejnovější verzi appky... :(
Jirka_k1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ROlda78 30. 8. 2019 09:07

a jak že prosím kontokorent souvisí s HM?

EDIT: no já nevím, kontokorent je sice úvěrový produkt,
ale mít bance za zlé, že ho nabízí?! :-)
Naposledy upravil ROlda78 dne 30. 8. 2019 14:57, celkově upraveno 1
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 30. 8. 2019 12:00

Jedna stáj.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jirka_k1 30. 8. 2019 16:50

ROlda78, AirBank si hraje na jinou banku, viz její reklamy, vždy tak měla nastavené produkty (hypotéka). Vstupem do kontokorentního světa se z mého pohledu stává více odíračskou bankou, protože při pohledu na 18,9% p.a. se mi protáčí panenky, proto to srovnání s HomeCreditem. Jasně, pro někoho může být zajímavé, přijde mi ale, že je to jiná sorta populace, než zde na fóru. My přece víme, že existují mnohem lepší produkty, jak si rychle a bezplatně půjčit.

Nejvíce mě naštvalo to, že po upgr appky je klient vyzíván k aktivaci "velkým zeleným tlačítkem" a ta možnost neaktivovat je méně nápadným tlačítkem. Zvlášť když v podobném duchu jsou představovány novinky v appce, zde se ale bavíme o zaúvěrování a nejspíš i předání do registrů...
Jirka_k1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Heavy71 31. 8. 2019 08:36

V poslední verzi už velké zelené tlačítko nikde nevidím
Heavy71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 2. 9. 2019 20:09

Takova pikoska, koncem srpna jsem naposledy skusil CB s AB, ze co kdyz, pres 600byl nakup a 400 CB, v odmenach mi svitila stovka bonus, ale pripsali rovnych 30Kc.
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 2. 9. 2019 23:29

takze tak to ma byt, uz jsme tak zblblej ze nevim kdo vlastne normal cb plati, zda shop ci banka, ci oba.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam kódy ING. Miluju. :)
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 3. 9. 2019 11:53

podle mne nemeli pripsat nic
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 3. 9. 2019 13:29

Slavo, četl jsi špatně podmínky té Albert odměny: při nákupu nad 500 Kč je odměna 30 Kč, nad 1000 Kč pak 100 Kč. Air Bank už automaticky cashback částku odečítá a za zbytek odměny v souladu s pravidly dá (narozdíl od UCB kde v tím mají zmatek), čili 30 Kč u tebe je správně.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 3. 9. 2019 13:41

Já mám teda pouze 100 Kč při nákupu nad 1000 Kč. Žádná další možnost zde není.
mojmax
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka