Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 21. 11. 2019 23:06

Tomáš Marný píše: Reaguj příště na to, čemu rozumíš, což bude asi tak kravské lejno.

:D :D :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 22. 11. 2019 13:03

curvecardik3 píše:Tohle forum je jen pro lidi s IQ vyšším než má dědek Tomáš Marný, kterému už ujel vlak (a to ve všech směrech), takže už sem nic nepiš ..... nikdo tě tu stejně neměl rád.

Mno ten předchozí příspěvěk od TM (+osobní výpady od kohokoliv) tedy nic moc, ale celkově ho beru pozitivně (ačkoliv nesouhlasím se vším, co tvrdí). Ale jiný úhle pohledu je k nezaplacení (i k poučení či rozšíření obzorů) a je podstatně zajímavější než nářky od "KuwaKardíkTřetí". Naopak by mě mrzelo, kdyby odešel dlouhodobý přispěvovatel TM :D :D :D
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod curvecardik3 24. 11. 2019 00:53

.... a kdy tady ten dědek napsal něco, co někomu pomohlo a bylo slušně?
curvecardik3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod evelista 25. 11. 2019 10:41

tak podruhe v zivote rusim AB bezny ucet, nejak jsem ho v srpnu zalozil (vy vite) a nic mi to neprineslo, plus ta banka ma mod agresivni reklamni a nabidkovej pristup (perma nabidka v apce mi dost vadi)
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING. Miluju. :) Taky tento březen.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 26. 11. 2019 20:30

Pokud o mně hovoříte jako o dědkovi - jednak netuším, jak víte, kolik je mně let. A druhak děkuji za potvrzení svého odhadu o řadě z vás. Potomci sociální pracovnice z E55 a německého Turka, které matka záhy po porodu odložila do děcáku. Takže nemají ani ánung o svých příbuzných a netuší, že také mohou být (relativně) staří :-p.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 29. 11. 2019 11:26

evelista píše:tak podruhe v zivote rusim AB bezny ucet, nejak jsem ho v srpnu zalozil (vy vite) a nic mi to neprineslo, plus ta banka ma mod agresivni reklamni a nabidkovej pristup (perma nabidka v apce mi dost vadi)

Staci odvolat souhlas s marketingem ne? V IB equa mi to stacilo plus pohrozit zrusenim uctu a vypli to
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 29. 11. 2019 16:53

Teď si instaluju appku do novýho telefonu. Starej už nemám, tak musím potvrzovat přes SMS a ono to chce po mě odklikat nějaký bezpečnostní obrázky. V životě jsem žádný obrázky nenastavoval, takže nemám šanci tu apku nastavit. Fakt super.
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 29. 11. 2019 17:13

Ano ty jsi je nastavovat možná ani nemusel, ale zobrazily se ti při vytváření účtu nebo někdy později :). Na tento způsob zabezpečení (třeba právě při ztrátě autorizačního zařízení, tedy appky v mobilu) Air bank přešla už před celkem dlouhou dobou, místo pitomých otázek typu Jméno matky za svobodna známých z jiných bank :).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod rufss 29. 11. 2019 17:28

To je tak dobre zabezpecene, ze se tam nikdo nedostane, ani majitel. :D
rufss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evelista 29. 11. 2019 19:17

není to o souhlasu ale s apkou , proste moc nabídek pojisteni, hypo, uveru, slevy za placeni na tak malem miste, ze to nedavam
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING. Miluju. :) Taky tento březen.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod rufss 30. 11. 2019 03:25

Nechapu, ja v appce nic takoveho obtezujiciho nemam. Naopak povazuji appku Air Bank za nejlepsi ze vsech bank.
rufss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evelista 30. 11. 2019 20:15

tomu se říká provozni slepota.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 2. 12. 2019 10:58

bankomaty Airbank uz také nově vnucují DCC u zahraničních karet
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 3. 12. 2019 19:45

To už minimálně tak 1-3 měsíce :).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 3. 12. 2019 21:23

Ted jsem nahodou narazil na blog o Air bank TOP3 garanci "naporad" a bance kterou muzete mit radi :-)
http://airbankmuzetejimitradi.blogspot. ... porad.html
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka