Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mikicz 2. 12. 2011 15:58

PatrikChrz: jistě, napsat si to číslo na papírek vedle by jistě článek pro měšec přímo zprznilo :D
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod filip893 2. 12. 2011 19:14

Zpráva v IB:

Dobrý den,
chceme Vám připomenout, že naše služby máte 3 měsíce na zkoušku zdarma. Poplatky, které jste nám zaplatili v listopadu, Vám v průběhu příštího týdne vrátíme.
Zkoušejte nás dále. Budeme rádi, když našich služeb poznáte co nejvíce.
Přejeme Vám pěkný den
Martina Kristková / Manažerka kontaktního centra
Air Bank a.s. / člen skupiny PPF
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 12. 2011 19:52

mikicz píše:PatrikChrz: jistě, napsat si to číslo na papírek vedle by jistě článek pro měšec přímo zprznilo :D

Už jsem dva papírky ztratil :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 12. 2011 14:13

PatrikChrz píše:Ne, prostě mu to "jen" dlouho trvá, no. Je mu přes 70 a nikdy s PC nepracoval.
Jinak pro ostatní - moje dnešní anabáze
http://www.mbank.cz/forum/read.html?f=1 ... 93217&p=15
příspěvěk 449

Tak dnes přihlášení bez problémů. Buď už v tom získal cvik (jo, šlo to o dost rychleji), nebo prodloužili time-out. Nebo obojí.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod marvy 4. 12. 2011 21:16

Když chtějí z Airbank poslat výpis z účtu, tak ho sice vygeneruju v mbank jen s jednou platbou, ale stejně bude celkový zůstatek vidět na výpisu,že
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 4. 12. 2011 22:55

tak určitě na mKontu nemáš tolik co pošleš na spořící účet, takže to neřeš
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 12. 2011 09:32

Prave me prisel mail o nedostatku penez na uctu a koukam sobotni
vyber z bankomatu Air Bank ve Vodickove zauctovan dvakrat
(nastesti jde jen o 7 stovek), mate nekdo podobnou zkusenost?
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Havers 5. 12. 2011 17:42

To PatrikChrz:

Jo, mám něco podobného. Už to ale vrátili zpět a omluvili se.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 5. 12. 2011 17:48

kde j edr_lukas s kydanim spiny? kdyz se neco podobneho (2x blokace) stalo ve fio to byl rev nekolik mesicu :D
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 12. 2011 05:55

Havers píše:To PatrikChrz:

Jo, mám něco podobného. Už to ale vrátili zpět a omluvili se.

Jo, u mě taky :).
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod dr._lukas 6. 12. 2011 14:53

mikicz píše:kde j edr_lukas s kydanim spiny? kdyz se neco podobneho (2x blokace) stalo ve fio to byl rev nekolik mesicu :D

Kydat budu, až se to stane mě a banka mě zadrží jako Poštovní spořitelna (ne Fio mikimausi) peníze 4 dny a ještě bude po mě nějaká trumpeta na infolince vyřvárat, že mám účet zdarma, tak mám držet ústa ( neřekla to doslovně, ale v tomto smyslu určitě)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 7. 12. 2011 19:46

Airbank:

- příkazy prý nepodepisujete přes SMS, jen první a další už jedou samy, ideální abych si odskočil od PC na WC a někdo mi přiskočí k PC a posíálá za mě i bez SMS...

... to mi přijde lepší třeba Fio, kde si nacvakám příkazy a podepíšu je jednou SMS všechny zaráz (je to stejně rychlé a bezpečnější)...

- otevřít účet lze POPRVÉ na základě naskenovaných obrázků dokladů a něčího účtu, takže stačí vyfotit někomu doklady, požádat ho jestli by vám třeba nepůjčil 100 Kč zasláním na ten a onen účet a už máte na něj účet? jestli se tam přikládá i "výpis z účtu", tak takových si nasekáte ve fotoshopu 10 za minutu.

zdroj: videa z kanálu airbank. je to tak snadné?
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod Joezbrna 7. 12. 2011 19:53

- příkazy prý nepodepisujete přes SMS, jen první a další už jedou samy, ideální abych si odskočil od PC na WC a někdo mi přiskočí k PC a posíálá za mě i bez SMS...

Když odejdeš od počítače, necháš v něm otevřené okno s přihlášením do své banky, a ani se nenamáháš PC zamknout, tak si nic jiného nezasloužíš.
V jedné firmě mají moc hezký zvyk z nezamčených PC kolegů posílat různé vzkazy a různé obrázky vrcholovému managementu. Osobně mi to přijde jako výborný nápad, působí to výchovně přímo na nejslabší článek zabezpečení: blbé uživatele.
Joezbrna
Nadšenec

Odeslat příspěvekod lemming 7. 12. 2011 20:40

Joezbrna píše:

Když odejdeš od počítače, necháš v něm otevřené okno s přihlášením do své banky, a ani se nenamáháš PC zamknout, tak si nic jiného nezasloužíš.

Jenže problém není (jenom) v tomhle. Pokud se další příkazy nepotvrzují, tak je to zásadní bezpečnostní díra - uživatel může mít na počítači trojana, trojan počká, až uživatel pošle první příkaz a následně odešle veškeré peněžní prostředky na účet bílého koně a uživatel nic netuší...
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod yowie 7. 12. 2011 22:00

... to mi přijde lepší třeba Fio, kde si nacvakám příkazy a podepíšu je jednou SMS všechny zaráz (je to stejně rychlé a bezpečnější)...

Pokud se nepletu, tak pokud uživatel není aktivní, internetové bankovnictví se samo odhlásí. Stalo se mi to dokonce i při zakládání účtu na pobočce, kdy, než jsem si přečetl smlouvu, jsem byl odhlášen. Stejně to má např. mbank, moje předchozí banka.
yowie
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka