Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod taylor729 27. 12. 2019 11:14

Me se teda zpozdeni platby v posledni dobe nestalo ani jednou. Nemyslim si ze by tlacili lidi do poplatku za okamzitou platbu, spis to povazuju za neco uplne nesouvissjiciho a poplatek ocekavam ze tak jako tak brzo zrusi.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod pivinecek 1. 1. 2020 16:09

Ahoj, nevite z hlavy, jakym kurzem bude airbank uctovat vyber hotovosti z bankomatu na Sri Lance? Je kurz karetni asociace? Poplatek 100 kc za vyber hotovosti vim ze budu platit. Pri vetsim objemu Rupii by vychazel lip vyber od airbank nez od Rajfky, ktera ma ke kurzu karetni asociace jeste 2,5 % prirazku ode dneska. Diky za info.
pivinecek
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 2. 1. 2020 08:41

Tak v aplikaci Air Bank žádná nová smysluplná nabídka na odměny. V U-šetřete od Unicreditbank opět aspoň Albert 2 % zpět při platbě nad 500 Kč.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 1. 2020 08:54

Ono je ještě brzy, nové akce programů Odměny bývají až první pracovní dny měsíce. Teď máme teprve první pracovní hodiny měsíce, to tam ještě nikdo z bankéřů s celopodnikovou dovolenou neměl čas zadat, teprve jdou do práce :).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 2. 1. 2020 10:38

Jak ty to zase přesně víš, jak to ve všech bankách chodí? :shock:
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ondrej1 2. 1. 2020 10:50

Já mám v Air Bank u Alberta 4 % nad 500 Kč.
Ondrej1
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 2. 1. 2020 12:01

Taky jsem tam odměnu do Alberta měl kolem půlnoci, dávno před tím, než tu minarjo prohlašoval, že „je ještě brzy“.

minarjo, uznávám, že si tu občas dáš práci s vysvětlováním nejasných věcí nováčkům, ale všichni (nakonec včetně tebe) opravdu nutně potřebují vědět, co je určitě pravda (např. podle formálních podmínek), co zatím spolehlivě fungovalo (zkušenosti několika uživatelů v mnoha případech), co je tvoje jednorázová osobní zkušenost, a co je nepodložená teorie, jak by to možná mohlo být. Pokud se nedokážeš vyjádřit tak, aby čtenáři v každém případě poznali, co z toho je to tentokrát, tak to všechno dost ztrácí smysl.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 1. 2020 14:00

@fc70, ty ale ze své zkušenosti děláš paušální záležitost, což zrovna u nyní (i mnohokrát v minulosti) diskutovaných Odměn nelze, proto ta má vtipná nadsázka o tom, až bankéři přijdou do práce (každý kdo ví o historii roztříštěnosti odměn, ten to jistě jako vtip pochopil). Ono stačí ty nové odměny historicky pozorovat, jak u UCB tak Air. Není rozhodně pravidlem, že vše přibude zkraje měsíce, naráz a u obou těchto bank. Některé klidně přibudou v půlce měsíce či kdykoliv jindy, navíc parametry (čas od-do, částka, procenta, limit) může mít každý jiné. U toho zkrátka nelze exaktně říct, bude to teď a tolik a všem... Prostě proto, že do toho zasahuje ať už lidský faktor, nebo PC algoritmus, nebo obojí, a každý to může mít jinak/v jinou dobu. Takže žádná "jasná pravda" u odměn není a z principu nemůže být, to věřím většina chápe, zvlášť pokud zdejší diskuse nejen těchto odměn sledujete pravidelně :). I teď o tom svědčí fakt, že u Alberta má někdo 2% už od včera, jiný 4% od dnes atd... Nelze ve všem hledat řád a systém, leckdy to je výhradně o spekulacích na základě minulých pozorování. A toto je diskusní fórum, nikoliv infolinka daných bank, takže se logicky diskutuje o možnostech dle historie dané věci, zvlášť u těchto a jim podobných, kde to jisté a pokaždé stejné není a nebude. Takže @fc70 mohl dostat odměnu Albert před půlnocí třeba 2%, někdo jiný jí dostane až dnes či zítra či za týden 4% a podobně.. Třeba mě tam Albert přibyl u Air až dnes někdy mezi 10 a 13h, u UCB ale už včera odpoledne. Tak to prostě je a u těchto odměn vždy bylo, stačí důkladně číst fórum a sledovat ty odměny v příslušných aplikacích.
Naposledy upravil minarjo dne 2. 1. 2020 14:12, celkově upraveno 2
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 2. 1. 2020 14:09

Mně dali jenom 2 % nad 500 Kč, držgrešle... :-(
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 1. 2020 14:13

To mně taky, v UCB i Air.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 1. 2020 14:27

A na to jim co? Správně :-D
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 2. 1. 2020 16:14

Tak zatím vedu ne se 5 % nad 300 Kč ... ideální stav, akorát už si teda nebudu brát svou basu ... :-D
blackwork
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 2. 1. 2020 17:35

Já v UCB 5% nad 1000 Kč a v albertu 2% nad 500 Kč.
hannys85
Diskutér

Odeslat příspěvekod tatoch 3. 1. 2020 10:49

já albert 8% nad 500,- :-)
tatoch
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 3. 1. 2020 14:19

Taky mám 5 % na 300. Ale ten krám je stejně za trest, to nemá cenu tam lízt.
xls
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka