Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 12. 2011 20:36

Měnil jsem pin ke kartě přes ATM RB..změna úspěšná, ale nevidím jí v IB ani žádný poplatek za změnu.. má někdo zkušenosti, kdy se to projeví?
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 12. 12. 2011 21:50

Během zítřejšího dopoledne se v IB objeví nový PIN a strhne se poplatek. Pokud jsi účet zakládal koncem listopadu, poplatky ti AB bude vracet až do konce února (vždy koncem měsíce).
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 13. 12. 2011 14:56

PIN v IB vidím už nový..poplatek ovšem nestržen 8-)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 12. 2011 16:28

Pry ze jsem magor, kdyz nesu do banky 600 tisic v
hotovosti - jsem ve Fio na Pankraci a zrovna tu nejaka
starsi pani vkladala 611 400 :)
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod xtonda 19. 12. 2011 16:31

No tak jste dva. :-D
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 19. 12. 2011 16:59

to že je magor i někdo jiný neznamená že ty nejsi :D
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod Noxik 19. 12. 2011 17:18

PatrikChrz: Magor nejsi, ale dost netypicke to je. Proste proto, ze vetsina lidi ani tolik penez nema a kdyz, tak ne hotove. Spolecnost se vzdycky snazi pospinit a zlikvidovat ty, kteri se vymykaji prumeru.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 19. 12. 2011 17:24

Noxik: jistě, zvláště ve chvíli kdy někoho takového někde oberou a pak brečí ve zprávách tv noha jak chudáček přišel o úspory kvůli hovadině jakou je ušetření 8kč.
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod Noxik 19. 12. 2011 17:28

mikicz: To je presne ono, obrany je bran jako nenormalni, kdezto zlodej je pomalu hrdina, to mi pripada zvracene. A mezi nama, kdyz vidim, jak lidi kaslou na bezpecnost, tak je transport penez to nejmensi.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 19. 12. 2011 17:31

Noxik: a jak lidi kaslou na bezpecnost?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Noxik 19. 12. 2011 17:35

S474N: Pro me osobne je nejzarnejsim prikladem, kdyz si nekdo zrekonstruhuje byt za statisice, ale necha si puvodni rozpadajici se dvere, protoze nove s poradnym kovanim jsou prece priserne drahe. Jinak obecne pujcovani platebnich karet a sdelovani/viditelne psani PIN, mene rizikove uz je zadavani snadno uhodnutelnych hesel do e-mailu, ICQ, atd.
Problematicke je take nezablokovani premium SMS a volani a internetu, kdyz ma clovek pausal a telefon bez PIN. Ale chapu, ze o tom vetsina lidi ani nevi.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 19. 12. 2011 17:43

Noxik: vono je docela legrace si v nejakem hobbymarketu stoupnout ke stojanu s "bezpecnostnimi" vlozkami. Kdyz vidis borce, jak tam vybira mezi vlozkou za 250 a 300 Kc. Ja tohle udelal asi pred 14 dny a fakt jsem ziral, co jsou lidi si schopni koupit do bezpecnostnich dveri.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Noxik 19. 12. 2011 17:49

S474N: To je presne to, co mam na mysli. Bytari v tomto state asi musi mit raj. Ale mezi nama, v o tomhle se treba i dost spatne shani informace. Chtel jsem zamek, ktery se musi zavrit klicem, aby si clovek nezabouchl dvere a nasel jsem jedinou firmu, co to dela.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 19. 12. 2011 18:01

Noxik: pleteš jablka s hruškama. Nikdo neobhajoval pachatele. Jenom se pozastavujeme nad tím, jaké riziko jsou někteří jedinci ochotni podstoupot aby ušetřili náklady doslova v korunách.
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod Noxik 19. 12. 2011 18:24

mikicz: Sice jsi ho neobhajoval, ale na druhou stranu jsi transport penez odsoudil a o zlodeji se ani nezminil. Navic treba me osobne se vkrada otazka, zda to bylo skutecne kvuli tem par korunam, nebo natruc soucasnym bankam, kterym trva prevod penez minimalne den.
Noxik
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka