Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jenda_s 2. 7. 2019 13:50

já mám 100 Kč při nákupu nad 1500 Kč
jenda_s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Heavy71 2. 7. 2019 15:23

... Taktéž
Heavy71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 2. 7. 2019 18:46

To lze vse obejit, jak psal kolega nahore, cashbackem 1000Kc(resp 1500 kdo ma jinou nabidklu) za nakup rohliku, celkem 15x na vytazeni 1500 bonusu,

Mam otazecku, kazda ta obnovena akce do alberta, prepokladam, ze predchozi bonusy se nepocitaji a zacina se od nuly?

jinak jak v air, tak U setrete mam 100 bonus pri nakupu 1000...pri vyuziti obou, je to litr mesicne prilepseni, coz neurazi...
Revolut rozdáva 300Kč za založení účtu. Při založení přes můj referral, nabízím dalších 100Kč jako bonus. Více informací přes SZ.
revolut.com/referral/slavomcny!G10D21
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 7. 2019 19:44

Ale ty cashbacky uznatelné v Albertu jako "nákup", to je systémová chyba programátora těchto výhod (dělá to stejná firma pro UCB i Air), kterou dle mého hodně rychle opraví, pokud jim najednou začne výše bonusů k výplatě výrazněji narůstat...a mohli by ten cashbackem přiznaný bonus i zpětně odečíst, až chybu odhalí, protože cashback rozhodně není "nákupem v Albertu", jak uvádejí podmínky. I u jiných věcí je cashback postaven zvlášť (třeba u počítání bonusů či úroků u kreditek), ve výpisech bank je to samostatná transakce mimo ten nákup atd. Takže nevěřím, že cashback bude "nákupem" pro tyto bonusy dlouho, i když je to pravda škoda :). Ale vždy platí: jakmile se něco stane více masovým, snáze si toho plátce všimne, no.

Jinak já mám v Air aplikaci hned 2 Albert odměny (asi díky bydlišti v Praze):
100Kč při nákupu nad 1000Kč ve všech Albertech platnou až do konce září (jako řada ostatních) a pak ještě druhou, 10% z celého nákupu bez ohledu na výši jen v Albertu Florentinum (Praha poblíž Florence) platnou jen do konce července (u obojího jsou zastropované celkové bonusy na max. 1500Kč).
Tak teď by mě zajímalo, zda při nákupu v Albert Florentinum platí jen ten lepší 10% bonus, nebo oba dva naráz - dnes tam mírně nakoupeno, tak pár dní po zaúčtování uvidím :).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 2. 7. 2019 19:57

Kdysi mi zpětně ztrhli odměnu za Euronics, kde byla podmínka, že nesmím využít jiné slevy, což já využil (10 % z O2). Od té doby jsem v mínusu a žádnou odměnu vyplacenou nedostanu, dokud to odměnami neumořím.
Takže tady je možné, že nastane to samé.

Taky mám ještě extra odměnu 5 % na Albert Ládví, nikde není psáno, že není možný souběh s jinými odměnami, ale těžko říct, nemyslím, že se načtou obě.
tmx643
Návštěvník

Odeslat příspěvekod redhaven 3. 7. 2019 09:48

Tech max 1500 je ale dle me maximum za cele tri mesice akce, nikoliv jak tu nekdo psal mesicne...
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 3. 7. 2019 10:12

Potvrzuji rychlou reakci AB pro odměnu 500 za zprovoznění/propojení MyAir nebo založení účtu přes MyAir: včera založen účet, dnes připsáno 500 Kč.
mareka
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 3. 7. 2019 13:45

taky hlásím připsáno do druhého dne
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 3. 7. 2019 18:49

air jsem rusil nekdy v roce 2014, skoda, skoda, ze drzeni všech informci musí banky drzet 10 let, coz ani pak neverim ze to někdo maze.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING a Creditas. Miluju. :)
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 5. 7. 2019 10:27

minarjo píše:Tak teď by mě zajímalo, zda při nákupu v Albert Florentinum platí jen ten lepší 10% bonus, nebo oba dva naráz...

Tak zatím to vypadá, že kdo má v bonusech Albert 2x jako já (viz celý můj příspěvek z 2.7. výše), tak dostane při nákupu na dané v bonusu určené prodejně (u mě Praha - Florentinum) OBA bonusy, tak to aspoň vidím v aplikaci v bonusech připravených ke schválení. Příjemné zdvojení, mít za nákup nad 1000 Kč stovku z jednoho a ještě 10% z druhého bonusu... :)
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 5. 7. 2019 22:08

Zkoušel někdo tu odměnu 500Kč pro disponenta? Ten bod akce je napsanej trochu nejasně
Získat 500 Kč na vyzkoušení aplikace My Air můžete také coby disponent k rámcové smlouvě s námi. Jen je třeba splnit zbylá pravidla akce.
Není z toho totiž jasné jestli zbývajícími pravidly se myslí i první pravidlo že to musí být nově založený účet a nebo se to vztahuje i na disponenta ke starému účtu.

Pokud by to platilo i pro staré účty tak by se vyplatilo přidat někoho z rodiny jako disponenta s minimálními limity k jednomu účtu a po skončení akce ho třeba zase odebrat.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 6. 7. 2019 10:24

Jestli nemyslej založte si další účet a k němu disponenta , jde mít asi 10 účtu právě.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 6. 7. 2019 11:59

Tam se právě mluví o rámcové smlouvě a ne o účtu. Takže je otázka jestli to platí když se přidá disponent ke staré rámcové smlouvě třeba i s novým účtem to je asi jedno.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 8. 7. 2019 18:52

Tak jsem se na toho disponenta zeptal přímo banky a ono je to celé myšleno úplně jinak. Není to myšleno jako navázaní disponenta tak jak se tu psalo původně. Ale je to myšleno že pokud někdo je disponentem k existujícímu účtu tak při založení účtu ho banka bere jako nového klienta a má nárok na odměnu za založení.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tatar77 10. 7. 2019 10:48

Vyuzival tu nekdo taky odmenu za rezervaci pres booking.com? Vyplatila Vam Air bank odmenu za booking.com? Ja se vcera nahodou dozvedel, ze mi to zamitli (placeno pred pul rokem), a maji za to, ze jsem si nezarezervoval ubytko pres jejich odkaz - ale to jsem udelal :) a jinou slevu jsem nevyuzil. Zajima mne, zda nekomu banka uz vyplatila odmenu za booking.com?
Tatar77
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka