BTC bitcash Bitcoins

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod zevlovaci 1. 4. 2013 23:30

8-D 8-D Mě z toho bolí hlava. Cena za pár let vzrostla 20 000 - 100 000 krát a já z toho vůbec nic nemám. Že já do tohoto vlákna vlezl. Mohl jsem mít dneska klidné spaní.
zevlovaci
Návštěvník

Odeslat příspěvekod goodyear 5. 4. 2013 14:14

Kdo by se chtel dozvedet o Bitcoin vice pri osobnim setkani a je z Prahy: chysta se sraz tuto stredu 10.4. v Praze - <censored>
goodyear
Návštěvník

Odeslat příspěvekod goodyear 19. 8. 2013 17:41

Aktualne: na <censored> byla spustena ceska online burza s okamzitym nakupem a prodejem BTC pri platbe CZK v ramci vlastni banky.
goodyear
Návštěvník

Odeslat příspěvekod goodyear 14. 9. 2013 15:19

Online nákup bitcoinů během deseti minut realitou již i v Česku..

<censored>
goodyear
Návštěvník

Odeslat příspěvekod goodyear 2. 10. 2013 16:30

Bitcoiny je díky nové službě portálu <censored> možné nakoupit online a převést do vlastní Bitcoin peněženky během 10 minut. Stačí vám k tomu český nebo slovenský účet ve Fio bance (je totiž využito Fio API).

Více zde: <censored>

Bitcoiny navíc nakupujete za aktuální tržní cenu od jiných uživatelů portálu Bitcash, která se odvíjí od nabídky a poptávky. Pokud Vám cena nevyhovuje, můžete na tržiště vložit vlastní pokyn k nákupu či prodeji a určit si cenu. Systém automaticky detekuje jednotlivé banky, takže můžete např. obchodovat pouze v rámci vlastní banky (tedy s uživateli, kteří mají vaši banku). Převody jsou tak okamžité.

Aktuální kurzy BTC v CZK: <censored>

Uvítám dotazy nebo připomínky!

Bitcash tak rozšiřuje portfolio bitcoinových služeb - online peněženku a platební bránu pro eshopy - o další cenný nástroj pro české uživatele a zájemce o Bitcoin.
goodyear
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 7. 10. 2013 12:52

Bitcoiny byly zabaveny úřady, resp. při té razii onehdy... Ne všechny, ale jen asi 2 mega Kč ekvivalentu? JPP.

Tak už i Bitcoiny podléhají konfiskaci... :-D
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petecz 11. 10. 2013 17:44

Zdravím pánové, máte Bitcoin y ? Vytvořil jsem eshop kde můžete utrácet. Platit se dá pouze v BTC. CENSORED . Na eshopu prodávám elektroniku, a každým dnem přibývá zboží a zájemci. ;-) 8-D
petecz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 10. 2013 19:15

Já jsem si říkal, k čemu eShop, kde neberou normální měnu - a ony jsou ceny cca dvojnásobné, než by odpovídali hodnotě BTC. Tak asi by to tak na první pohled neřičelo :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goodyear 12. 10. 2013 15:09

Smaz prosimte prispevky co jsi zcenzuroval - diky

Uz nemam chut vas dal informovat o aktualitach z oblasti Bitcoinu/Bitcash.
goodyear
Návštěvník

Odeslat příspěvekod goodyear 19. 10. 2013 23:19

SMAZAT VYSE UVEDENE PRISPEVKY!!!!!
goodyear
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 20. 10. 2013 16:33

Nechal bych to jako takové memento.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 10. 2013 17:33

goodyear píše:SMAZAT VYSE UVEDENE PRISPEVKY!!!!!

Ty seš tady nějakej boss, či co? :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod mikicz 20. 10. 2013 18:30

Karel se asi bude zlobit když to napíšu, ale nedá mi to... Smazat , nebo se stane co?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 10. 2013 18:35

No, jako admin bys měl reagovat nekonfliktně, ale v tomto případě je to "na hrubý pytel hrubá záplata". Jinak mnohdy reaguješ arogantně zcela bezdůvodně.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod goodyear 30. 10. 2013 21:38

http://www.novinky.cz/koktejl/317693-na ... liony.html

-- 30. 10. 2013 21:38 --

mikicz píše:Karel se asi bude zlobit když to napíšu, ale nedá mi to... Smazat , nebo se stane co?

Stane se to ze bude videt vas arogantni pristup k diskusi. Uprimne neni se cemu divit, staci se podivat do jinych vlaken na tomto foru, jak se tam lide urazi navzajem...

Maji totiz spatny priklad... Nedelate tu nic co by melo vzbuzovat respekt, prave naopak.

Nekdo se tu snazi obohacovat vase forum novymi informacemi a docka se max. castecne cenzury toho co se vam hodi do kramu.. Je to vase vizitka, ne moje. Nikoho jsem neosocoval ani nijak neporusil dobre mravy (jako je to videt v jinych vlaknech v teto kategorii), takze nechapu vas pristup. Smazat cely muj prispevek by bylo mnohem ferovejsi.

To ze tady nefuguje editace vlastnich prispevku mluvi myslim samo za sebe.. Jinde je totiz obvykle ze "majitelem" prispevku je autor. Tady to zjevne tak nefungujete a defacto si tim privlastnujete cizi praci.

Zajimalo by mne na zaklade ktereho bodu VOP si narokujete mit permanentni archiv mych zcenzurovanych prispevku, do ktereho nesmim zasahovat ani vzit svuj souhlas s umistenim zpet... Opakuji, ze jsem se nedopustil niceho proti etikete.
goodyear
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků