Jak poslat fyzicke penize na ucet. V terenu!!!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 27. 7. 2011 22:54

Dobry vecer

Chci se zeptat jestli je nejaka verejna sluzba, ktera by konkurovala cene poslani penez na ucet skrz ceskou postu. Kde to tedka snad stoji 20kč.
Druha moje otazka je, kdy to posta odesila. Nebo to neresi a nechavaj to do druheho dne.

PS: Kdyby nekdo mel na mbance presne 30kc k poslani nechte se ozve skrz PM.
Penize odesilatel by uvidel zpet na uctu pristi mesic. Fakt jsem to musel zkusit se zeptat.
DNSTUFF
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 27. 7. 2011 23:14

pres postu lze poslat i penize telegraficky bez vlastnení uctu. stoji to kilo . tudle jsem to jednou zkousel do ciziho mesta kamosovi zaslat, za hodniu to uz muze vybirat.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 27. 7. 2011 23:53

ja chci platit nejmin, on chce platit bank. prevodem. Na pomer cena vykon vyhrava ceska posta ale mozna je neco levnejsiho a proto se ptam.
DNSTUFF
Diskutér

Odeslat příspěvekod Alcatraz 28. 7. 2011 02:06

30kc rikas? kup kamosovi pivo a at to prevede ze svyho uctu. To myslim vazne. Proste nekomu z okoli vraz do ruky hotovost at ti to prevede z ibankingu, nebude muset vybirat z bankomatu.
Alcatraz
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 7. 2011 06:25

Za 9,90 delaji prevody do 5 tisic prodeny zabka.
Chtelo by to ale specifikovat, co presne chces. Mas penize v hotovosti a chces je poslat na ucet? Jde o jednorazovou nebo opakovanou akci?
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 28. 7. 2011 11:14

jde o zaplaceni O2, jde o to ze je to jen jednou a posta stoji 22kc. tak jo zabka by byla dobra ale neni zde na Teplicku -sever
DNSTUFF
Diskutér

Odeslat příspěvekod Joezbrna 28. 7. 2011 11:19

Jednou se 22Kč dá přežít. Na kolik si ceníš svého času? A kolik už jsi ztrávil přemýšlením, a psaním dotazů, jak ušetřit 22Kč?
Joezbrna
Diskutér

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 28. 7. 2011 11:37

no proste to nastve na mKontu je 97kc a O2 chce 127kc a ja zaplatim 22kc navic ze nemam tech 30kc v elektro podobe.
DNSTUFF
Diskutér

Odeslat příspěvekod Joezbrna 28. 7. 2011 11:47

No tak to bude muset O2 počkat do další výplaty, já to tak dělám běžně, přece si kvůli tomu nebudu stahovat prachy ze spořáku 8-)
Joezbrna
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 7. 2011 12:04

DNSTUFF píše:no proste to nastve na mKontu je 97kc a O2 chce 127kc a ja zaplatim 22kc navic ze nemam tech 30kc v elektro podobe.

Jak moc to specha? Muzu ti dat cislo meho Cerveneho konta, na to vlozis penize na kazde poste (zdarma) a pak ti to zaplatit. Vlozeni penez zjistim nasledujici pracovni den dopoledne.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod vpe 29. 7. 2011 17:42

ja zaplatim 22kc navic ze nemam tech 30kc v elektro podobe.
to uz tak byva, ze za BLBOST se plati :-D

zaplat O2 to co mas na uctu, zavolej jim po 3 dnech az dostanozu platbu a pozadej je o odklad doplatku (ze "nemas v elektro podobe"), aby ti po 20 dnech po splatnosti neblokli telefon, na 90% ti vyhovi, vzdyt jde jen o 30 Kc a to se snad ani nevymaha, a udelej to do splatnosti, pripadne si prehod tarif na Zero, pokud nemas $$ na utraceni a netelefonuj a jdi nekde na brigadu.

Od vcerejska mam v mBance presne 0,-- takze ti nemohu pomoci. Navic jsi ani nenabidl odmenu :kuk: , ale presto mas reseni zdarma o odstavec vyse :-D
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 7. 2011 18:03

vpe: už vyřešeno, udělali jsme to přes moje Červené konto u Poštovky.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor