Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 9. 3. 2015 13:16

Pokud ČS nabídne stejné podmínky pro C@W (tedy vedení BÚ + Citi Life bez podmínek, tak se klidně smířím i s tou 1 % vratkou - ale pokud si myslí, že jako kioš Blue bych měl za vedení KK World ještě platit jak to má nastaveno nyní, tak to jí velké šance nedávám)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod huhla12 9. 3. 2015 13:44

Blue od ČS:
pokud nemáte hypo, úvěr, kreditku nebo jiný produkt: 120,- Kč/měs (a to je podmínkou ještě kreditní obrat 30.000,- Kč, jinak 400,- Kč/měs)
druhá debetní karta k účtu 25,- Kč/měs
multiměnová fce ke kartě: 25,-Kč/měs
účet v cizí měně: 20,- Kč/měs
výběry z cizích bankomatů: 40,- Kč
výběry v zahraničí: 125,- Kč
kreditka World: 59,- Kč/měs
Takže oproti Citi plus, Citi at Work, Citi Premium žádná sláva, spíš naprostá tragédie.
huhla12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 9. 3. 2015 13:51

Tak tak, je to předražená bída... akorát ještě dodám, že příjmové kritérium 30 tisíc Kč měsíčně u Blue lze nahradit i bilančním kritériem (součet všech vkladů a úvěrů) ve výši 0,5 mio... Takže prakticky stačí mít hypotéku... Ale je fakt, že kdo tohle má všechno u Citibank zdarma, tohle je jen slabá náplast... :-(
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod huhla12 9. 3. 2015 13:55

no právě, mám citi at work a po přechodu k šiditelně bych měl minimálně platit 120,- měsíčně.
huhla12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 9. 3. 2015 14:13

Jsem rád, že mi končí Citilife v květnu tohoto roku.. :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 9. 3. 2015 14:20

No radši nechci vědět, co by nabídli tomu, kdo má jak Citi tak Blééé :-!
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod filip893 9. 3. 2015 14:24

Doktore nic ti nekončí, to ti je jen líto těch 500 Kč co jsi za celý rok na CL trhnul dát na další 12 měsíční období bez poplatku za vedení kreditní karty.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 9. 3. 2015 14:36

Neumím si ten přechod ani vůbec představit. Jestli se pokusí hned nějak násilím vnutit jiné podmínky, tak všechny 3 KK hned zruším. Jestli mě budou zkoušet lámat nějak postupně, tak taky.

V podstatě, jakmile jsem u něčeho narazil na spořitelnu, tak mi z toho bylo hned na blití. Když se bavíme o podobném segmentu, tak si stačí vzpomenout HSBC, kterou jsem při načrtnuté perspektivě hned taky rušil. Neumím si představit, že by se k tomu ČS postavila nějakým přijatelným způsobem.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 9. 3. 2015 14:45

hm,to je radost teda, tak před 14 dni zrusen ucet zdarma u sporky a ted tam zase prejdu s Citi Premium? to fakt zrusim, jen co lenost dovoli :)
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 9. 3. 2015 16:15

filip893 píše:Doktore nic ti nekončí, to ti je jen líto těch 500 Kč co jsi za celý rok na CL trhnul dát na další 12 měsíční období bez poplatku za vedení kreditní karty.

Tak to presne je :-)) opravdu v dobe dnesnich nabidek nemam potrebu dotovat jakoukoliv kartu...zvlast pokud by ten poplatek mel byt na dalsi pulrok za vedeni karty pod hlavickou Siditelny :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod pan Y. 10. 3. 2015 22:41

U Citi stále funguje pro vyhnutí se poplatku na další rok převydat kartu na jiný typ a zase zpět...
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 10. 3. 2015 22:49

stojí to za tu šaškárnu? zvlášť, když máme jistotu ke konci roku přechodu k jiné bance a bůhví, jakých odměn?? Pod křídla ČS se mi osobně nechce..nad čím bych možná uvažoval je retenční nabídka na další rok zdarma a bonus 500,- jednorázově navíc
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod pan Y. 10. 3. 2015 22:57

To ať si každý zváží, jesti mu to za to stojí nebo ne. Dosud tento způsob na eliminaci poplatků v dalších letech fungoval velmi dobře, takže jsem ho na svých kartách využíval. Je ale pravda, že teď už je v podstatě konec. Retenční nabídku ale nedají automaticky každému, tak se to přece jen může někomu jako návod hodit.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 11. 3. 2015 00:00

pokud mi zavolají z retence, tak si o tuto nabídku sám řeknu..je pouze na mě za jakých podmínek jsem ochoten dál KK využívat :-)

Druhá stránka věci je, jestli vůbec zavolají..např. ke konci minulého roku manželku nikdo z GE nekontaktoval a po měsíci přišel dopis o řádném ukončení..mě letos taky nikdo RB nekontaktoval a protože už to bude dýl, jak 14 dní, tak o tom i pochybuju :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 11. 3. 2015 09:01

xls píše:Neumím si ten přechod ani vůbec představit. Jestli se pokusí hned nějak násilím vnutit jiné podmínky, tak všechny 3 KK hned zruším. Jestli mě budou zkoušet lámat nějak postupně, tak taky.

Taky se mi z toho orosilo čelo. Na rodinné nákupy primárně používáme CitiLife s dodatkovou kartou, na tankování Citi Shell. Zatímco u normálních nákupů se můžu vrátit ke GE bene+, s tím tankováním nevím. Uvažoval jsem o UCB Agip, jenže Agip v ČR končí a co bude dál s touto kreditkou je taky ve hvězdách.
franko_cz
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka