Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod franko_cz 20. 3. 2015 08:22

Tak já s výpovědí počkám až do změny podmínek, do té doby budu benefitů citi stále využívat.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 20. 3. 2015 09:26

Jestli se budou snažit tyhle banky klienty Citi naroubovat na své podmínky, tak to ani nemusí kupovat.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod huhla12 20. 3. 2015 10:33

Tak Raifka nevrací u kreditek z transakcí na netu, to jestli zavedou u případných převzatých klientů Citi, tak jim jich asi moc nezbude.
huhla12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xls 20. 3. 2015 11:22

Tu nejvyšší KK Raifky mám v zásuvce, i když jí mám na rok zadarmo, tak nemá cenu ji ani vytahovat. Kdybych za ni měl platit, tak to by nepřicházelo v úvahu vůbec. Jediný, co se s tím dá rozumně udělat, je zrušit.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 20. 3. 2015 18:50

Na druhou stranu - myslím, že v těch bankách nepracují blbci a tohle všechno je jim jasný. Přesto mají zájem klienty Citi k sobě přetáhnout, takže uvidíme, jak horký to nakonec budeme jíst.
Vasekpasek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 20. 3. 2015 18:58

Tak reálně co řešíme tady na fóru neřeší 95 % klientů - držitelů těch kreditek (počet majitelů běžných účtů bude nejspíš dosti marginální (snad jen desítky tisíc) vůči celkovému počtu klientů, tak je jako zjednodušující předpoklad zanedbám), ti jsou prostě rádi, že kreditku mají a splácí ji i s brutálními úroky - nějaký poplateček za vedení je možná ani nezajímá, prostě dostanou výpis s hlavičkou jiné banky. Mě by se líbilo, pokud bych měl identické podmínky, co mám nyní (tedy účet bez podmínek s vracecí kreditkou bez poplatku), ale pokud to nebude předmětem nějakého ujednání při předání klientského kmene, tak si stejně ta banka podmínky přizpůsobí, jak to bude vyhovovat jí, nikoliv klientům...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 20. 3. 2015 19:14

No já jen, že se tu objevují názory, že pokus si nový vlastník upraví podmínky podle sebe, tak to může rovnou zabalit :-) Míněno samozřejmě ten nový vlastník, nikoliv držitel kreditky...
Vasekpasek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod finex5 20. 3. 2015 19:59

S účty to moc slavné nebude asi nikde, ale pro kreditky by převzetí ČS nemusela být špatná varianta. Začali vydávat co-brandované karty a tohle by bylo zajímavé rozšíření portfolia. Servis24 by pak byl nepochybně upgrade proti tomu, co nabízí Citi.
finex5
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 20. 3. 2015 20:07

ČS a Rb mají společné jedno: jsou mimořádně nenažrané, co se týká poplatků.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod saabik 20. 3. 2015 20:55

xls: Jestliže má Spořitelna rozpůjčovaných pouze 75 % balance, tak se chová velmi konzervativně, a jedna z jistot které má, je příjem z poplatků. To je jistej výnos i v dobách nejistých. Takže pokud to otočím z pohledu nikoli klienta, ale stability banky, pak mohu říct jediné: zaplať pánbůh za ty poplatky. Stačí se podívat pár kilometrů na západ nebo východ, abych zjistil, že ne každá banka je takhle silná jako ty český banky...
saabik
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 20. 3. 2015 20:57

Presne tam..na druhou stranu nechapu, proc citibank poptavalo Fio..co chtelo nabidnou klientum ze citigold :-D..
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod saabik 20. 3. 2015 21:29

Nevěřil bych všemu, co se napíše:)
saabik
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 20. 3. 2015 21:44

Možná to souviselo se zájmem FIO rozjet vlastní kreditky.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 23. 3. 2015 10:32

xls píše:ČS a Rb mají společné jedno: jsou mimořádně nenažrané, co se týká poplatků.
Já bych to řekl jinak. Obě mají společné jedno: jejich matky jsou finančně v průšvihu, a velkém. A tak se potřebují zahojit, kde to jde, a v ČR jim to jde docela dobře.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 1. 4. 2015 10:27

nemá někdo zkušenost, za jak dlouho zrusi ucet, když dam vypoved na pobočce? dik
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka