Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 4. 12. 2013 09:29

Vždyť 3G má, tak proč by nebylo možné jej s tou slevou koupit?
Jen by k němu neměl být ten telefon jako dárek?
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod hongmi 4. 12. 2013 19:32

Uz to tu nekdo psal, je na nej udajne jina sleva, s kterou se to neda kombinovat. Tedy krom toho mobilu zdarma je na nem pry i snizena cena.
hongmi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iguka 4. 12. 2013 20:04

jasan, psal jsem to na minulé stránce, ale je možné, že na pobočce narazíte na někoho méně znalého a dá vám ho, nebo si to ověřte někde na cetrále O2
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hongmi 4. 12. 2013 21:42

Myslis vycihat si nekde v O2 prodejne nejakeho brigadnika, kdyz sef odejde na obed?
hongmi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iguka 4. 12. 2013 22:17

třeba tak. Tady je diskuze na facebooku O2, že to možné je odebrat jen tablet https://www.facebook.com/o2cz/posts/102 ... hare_reply

ale mně ho prostě nedali, ani když jsem naléhal, ať si to ještě ověří. Borec mi řekl, že to ověřoval v pc. Takže někdo lže.
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hongmi 4. 12. 2013 22:44

No jo, tak uvidime, jestli se to nekomu povede a da nam tu vedet.
hongmi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Thom 5. 12. 2013 15:16

Dáváte kopii občanky nebo jen opsat?
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 5. 12. 2013 16:41

pokud je třeba, dám kopii, nejsem paranoidní
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Thom 5. 12. 2013 17:22

Já bych radši dal jen opsat, když to není nutné. Ale nějaký caráty kolem toho dělat taky nemíním.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod hongmi 5. 12. 2013 19:03

Ja uz dal tolikrat kopii obcanky a nikdy ji nikdo nezneuzil. Jednou jsem musel s kopii OP zaslat i kopii platebni karty emailem jedne zahranicni internetove sazkove spolecnosti, aby mi odblokovali sazkovy ucet s nekolika desitkami tisic Kc.
hongmi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 10. 12. 2013 15:23

Tak dnes mi kurýr Mediaservisu přivezl kartu, odmítl jsem mu podepsat papír s doplňkovým pojištěním, kde rovnou zaškrtnul všechny tři produkty co tam byly. Jinak jsem mu dal kopii občanky kterou už Citi beztak má.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod elinor 10. 12. 2013 16:50

Tak sděluji, že jsem na voucher od O2 (4000 Kč) získala tablet Samsung Galaxy tab 3 (má bílý rámeček). Doplácela jsem 680 Kč. Původně měli dávat Tab 2, ale prý došly, tak dávají Tab 3. Jedná se o pobočku Ostrava, Zámecká. Vše bez jediného problému.
Jen mi, prosím, dodejte odvahu, abych tu citikartu zrušila do 14 dnů - fakt to budete dělat, nebo si ji chvilku necháte?
elinor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 10. 12. 2013 16:53

Jo na tohle jsem se chtěl taky zeptat jelikož se mě to bude taky týkat.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 10. 12. 2013 17:08

hned jak jsem držel telefon v ruce, tak jsem poslal písemnou žádost o zrušení citikarty do 14 dnů, jsem to stihl
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hongmi 10. 12. 2013 18:29

Stacili ti nauctovat mesicni poplatek, kdyz jsi to zrusil do 14 dnu?

Jinak ten SGTab3 je tedy dobra koupe za 680 Kc, dali k tomu i ten druhy mobil Samsung? Asi se pojedu podivat do Ostravy.
hongmi
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka