Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod petr s 18. 12. 2013 19:13

A při převedení na Citi Life lze využít Prémie v hodnotě 250 Kč a Vrácení poplatku za vedení karty v prvním roce? (myslím to i obecně z jedné karty na jinou)
petr s
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 18. 12. 2013 20:24

Extra prémie za online sjednání poskytnuty nejsou při převodu z jiné KK, vrácení poplatku za vedení karty upravuje program výhod (vrací se i v případě změny typu KK):

6.6. Vrácení měsíčního poplatku za vedení Karty
Po dobu prvních 12 měsíců od vydání nové Hlavní karty vydané na základě uzavření Smlouvy nebo převodem z jiného Typu karty vrátí Banka Klientovi měsíční poplatek za vedení Karty připsáním částky poplatku na příslušný Kartový účet, pokud Klient v daném zúčtovacím období provedl alespoň jednu Platbu za zboží a služby Hlavní nebo Dodatkovou kartou. Poplatek za vedení Karty nebude vrácen v případě, kdy se jedná o Kartu obnovenou, náhradní apod.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 18. 12. 2013 20:29

myšpulín píše:Tak mi před chvilkou přišla sms:
Vas kod na slevu ve vysi 4000 Kc na mobilni hardware je ..... platny do 17.01.2014. Slevu uplatnite ve vsech prodejnach O2.

Kde ty kody pánové berete. O týhle akci nic nevim. :oops: Chtěl bych si udělat na Vánoce radost a koupit pro sebe novej mobil za 3900Kč. :-[
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba, pište PM, děkuji
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod pan Y. 18. 12. 2013 20:45

Mimochodem, je ten slevový kód skutečně unikátní? ;-) Ti, kteří již slevu uplatnili, by si ty kódy mohli dát přes SZ vědět a do fóra napsat výsledek.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 18. 12. 2013 20:47

pochybuju že to pujde použít určitě sou unikátní :D pokud ne koupim kod cena dohodou.
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba, pište PM, děkuji
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod hongmi 18. 12. 2013 21:04

Vzdyt ho mohou normalne zverejnit, proc by ho posilali pres SZ? Ja myslim, ze jsou unikatni, jinak by ho pouzilo cele pribuzenstvo.
hongmi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 18. 12. 2013 21:05

Nevím, jak ostatní, ale já taky hlásil číslo pevné linky, ke které jsem to bral.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 12. 2013 21:25

Můj kód začíná H7E, ale na rozdíl od C&A kde jen kouknou, že nějaký kód máte si ho slečna za pultem přepsala na papírek a mám ho i na faktuře za telefon.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod hongmi 18. 12. 2013 21:30

Tak zkus ho pouzit jeste jednou.
hongmi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Drejkaa 18. 12. 2013 21:33

Dejte mi někdo slevu do CaA, hm?
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 18. 12. 2013 21:35

myšpulín píše:Můj kód začíná H7E, ale na rozdíl od C&A kde jen kouknou, že nějaký kód máte si ho slečna za pultem přepsala na papírek a mám ho i na faktuře za telefon.

mám ho na faktuře taky a pochybuji, že to půjde ještě jednou. Myslím, že ten kód online odečetl tu slevu. Ale vyzkoušené to samozřejmě nemám.
iguka
Diskutér

Odeslat příspěvekod hongmi 18. 12. 2013 21:36

Drejkaa: Zajdi k vietnamcum, bude to jeste levnejsi.
hongmi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Drejkaa 18. 12. 2013 21:37

Tam nechodím :hmm:
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 12. 2013 21:57

Drejkaa píše:Dejte mi někdo slevu do CaA, hm?

Pořiď si nějakou kartu od O2 třeba na simzdarma.cz a máš to. Nějaký starší telefon předpokládám že najdeš a v kabelce se vždycky místo najde.
myšpulín
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka